Polityka

Kto by pomyślałem, że Kołodziejczak będzie jednym z najbardziej dbających o interesy Polski polityków, z całej nowej partii rzadzacej
Nie tak dawno miałem "przyjemność" zamienić kilka słów z macherem politycznym, który obsługiwał prawie wszystkie największe partie polityczne w tym pis/ko. Współpracował też krótko z Kołodziejczakiem. I największym jego problemem według tego spin doctora miało być nie to, że że bywa impulsywny, kłótliwy, ale to, że "naprawdę mówi i robi to co myśli".

A to ma być "największym błędem i grzechem polityka". Jest to jednocześnie szalenie zabawne, ale też smutne i zatrważające. W domyśle, czego wprost nie powiedział inni klienci, niezależnie od barw, nie mają z tym większego problemu. I to pokazuje dramat naszej polityki. Ale to chyba nic nowego dla nikogo.
 
Last edited:

Kurwa, oby tego Mazurek nie prowadził bo obejrzymy kolejny wywiad prowadzony na kolanach. Tu powinno się wchodzić z drzwiami z pytaniem dlaczego Izrael jest państwem zbrodniczym i przeprowadza holocaust palestyńczyków a będzie wstydliwe pierdzenie w stylu „czy zabijanie pomocy humanitarnej to nie przesada”.

Edit: juz doczytałem, że prowadzi Mazurek. Ja pierdole, pewnie obejrzę i jedyne co, to będę miał kaca moralnego że straciłem 2h na to gówno.
 
Last edited:
To chyba dotyczy 99% polityków na całym świecie. Dla mnie to "zawód" prawie na równi z kurwą. :fjedzia:
A tak, to jest prawda. Ja nawet stawiam polityków jeszcze niżej w łańcuchu pokarmowym. Kurwa uczciwie zarabia swoim ciałem -- nie udaje kogoś, kim nie jest. I zasługuje na większy szacunek :-D Czasem też jest społecznie pożyteczna -- jak ktoś jest bardzo brzydki i nie może nikogo znaleźć lub ma kobietę, która jest oziębła. Wtedy taka zawodniczka pomaga od czasu do czasu się zrelaksować ;-) I takiemu sfrustrowanemu chłopu nie odwala szajba. Kurwa nie zgrywa matki Teresy. Nie udaje, że nie zależy jej tylko na mamonie. Nie udaje honorowego patrioty czy kogoś, kto się niby przejmuje jakimiś tam biedakami czy mniejszościami etc.


Ciekawe było to jak na innych portalach, np. gazeta.pl wspomniane było zachowanie kołodziejczaka to komentatorzy w znakomitej większości wybierali optykę ukraińskiej strony. Oskarżając go o używki i bycie pro ruskim. Ciekaw jestem kto opłacał te boty -- czy były to jedynie ukrowskie czy również piss walił przeciwko polskiej racji stanu.
 
Chiny są głównym producentem panelów fotowol., które Europa kupuje

To nie zmienia sedna sprawy. Chiny nauczyły się jak wojować z kapitalistami ich własną bronią a nie ideologicznym świergotem z książeczki Mao. Siedzą w fotowoltaice, żeby na tym zarobić. U siebie takiej rewolucji energetycznej nie zrobią.
 
Trzeba dokładnie sprawdzić i przeprowadzić dochodzenie, ale cały czas używa słów typu "wypadek, pomyłka" lol
 
6reSVC.gif

a7ae5a903172a70bc90d006000c6d828.gif
 
Back
Top