Polityka


 
Znajomy uśmiechnięty skurwtsyn mówi że nie szkoda

Na tyle ataków w Australii w miejscach bez wojen były ataki na ludzi w sklepach. Każdy niech pomyśli o bliskich w Lidlu i że ktoś do nich wali jak do kaczek.
 
Tera się zrobi jeszcze ciekawiej... Zobaczymy, czy deep state czy może jednak kolejny gracz wchodzi na pełnej kurtyzanie... :fjedzia:

 
A czy ta kurwa dbała o "wewnętrzną biurokrację" kiedy wzięła się za jebanie pisu?
Narracja z aferą wizową też się sypie. To samo wybory kopertowe. Przypominam, że te komisje za darmo nie pracują, a raczej nie odgrywają tego teatrzyku. Dodajmy 100 konkretów i torpedowanie strategicznych inwestycji, a wyjdzie, że ta opozycja przygłupów, ci pierdoleni nieudacznicy z koalicji, którzy jak co wybory potrafili jedynie straszyć pisem, do niczego się nie nadają. Do ciemnoty brak takiego CPK być może nie doleci, bo korzyści widać byłoby za kilka lat, ale jak w niedalekiej przyłości dostaną po kieszeni w podatkach, w cenach m.in. prądu, zubożeją od Euro i zaczną się problemy z inżynierami to może oprzytomnieją.
 
Narracja z aferą wizową też się sypie. To samo wybory kopertowe. Przypominam, że te komisje za darmo nie pracują, a raczej nie odgrywają tego teatrzyku. Dodajmy 100 konkretów i torpedowanie strategicznych inwestycji, a wyjdzie, że ta opozycja przygłupów, ci pierdoleni nieudacznicy z koalicji, którzy jak co wybory potrafili jedynie straszyć pisem, do niczego się nie nadają. Do ciemnoty brak takiego CPK być może nie doleci, bo korzyści widać byłoby za kilka lat, ale jak w niedalekiej przyłości dostaną po kieszeni w podatkach, w cenach m.in. prądu, zubożeją od Euro i zaczną się problemy z inżynierami to może oprzytomnieją.
Zadziwiająca jest to ślepe, poddańcze oddanie lemingów. Nawet gdy wiadomo, że z pegasusa korzystano zgodnie z prawem a zgody na użycie wydawał ich sędzia, oni twardo wierzą, że to dowód na terror pisowski :jarolaugh:
 
Narracja z aferą wizową też się sypie. To samo wybory kopertowe. Przypominam, że te komisje za darmo nie pracują, a raczej nie odgrywają tego teatrzyku. Dodajmy 100 konkretów i torpedowanie strategicznych inwestycji, a wyjdzie, że ta opozycja przygłupów, ci pierdoleni nieudacznicy z koalicji, którzy jak co wybory potrafili jedynie straszyć pisem, do niczego się nie nadają. Do ciemnoty brak takiego CPK być może nie doleci, bo korzyści widać byłoby za kilka lat, ale jak w niedalekiej przyłości dostaną po kieszeni w podatkach, w cenach m.in. prądu, zubożeją od Euro i zaczną się problemy z inżynierami to może oprzytomnieją.
Zadziwiająca jest to ślepe, poddańcze oddanie lemingów. Nawet gdy wiadomo, że z pegasusa korzystano zgodnie z prawem a zgody na użycie wydawał ich sędzia, oni twardo wierzą, że to dowód na terror pisowski :jarolaugh:
PIS MA KREW NA RĘKACH!

:mjsmile:
 
Panowie, myślicie, że poziom intelektualny polskiego twittera odzwierciedla poziom intelektualny społeczeństwa polskiego? :zakręcony:

Ja mam szczerą nadzieję, że nie bo po tym co wczoraj czytałem, przy tym zamachu, dochodzę do wniosku, że żyjemy w narodzie totalnych przygłupów.
Takiej dawki zażenowania nie dostałem już dawno. :siara:

Nawet tutaj, na prostym forum o mordobiciu, ludzie zachowują jakąś wstrzemięźliwość i czekają na rozwój wydarzeń a tam to, kurwa, ściek otwarty na pełną rurę.
Jeśli to jest jakiś obraz tego co kolektywnie mamy w głowie, jako społeczeństwo, to kupa gówna i tyle Wam powiem, cytując klasyka.
 
Panowie, myślicie, że poziom intelektualny polskiego twittera odzwierciedla poziom intelektualny społeczeństwa polskiego? :zakręcony:

Ja mam szczerą nadzieję, że nie bo po tym co wczoraj czytałem, przy tym zamachu, dochodzę do wniosku, że żyjemy w narodzie totalnych przygłupów.
Takiej dawki zażenowania nie dostałem już dawno. :siara:

Nawet tutaj, na prostym forum o mordobiciu, ludzie zachowują jakąś wstrzemięźliwość i czekają na rozwój wydarzeń a tam to, kurwa, ściek otwarty na pełną rurę.
Jeśli to jest jakiś obraz tego co kolektywnie mamy w głowie, jako społeczeństwo, to kupa gówna i tyle Wam powiem, cytując klasyka.

Ogólnie to jest bardzo rakowe, mroczne miejsce. Oprócz wojen politycznych, znajdziesz tam pasjonatów Lenina, wywłoki z antify, neonazistów, prostytutki, a nawet takich zwyrolów jak femboye i jakieś pojeby z uszkami kojota czy tam elfa. Uniwersum koreańskiego popu to przy tym opoka normalności.
 
Gdyby nie koleżanka to nie wiedziałbym, że coś się tam w tej Rosji odjebało
:korwinlaugh:
W sumie to nadal mam wyjebane.
Od 9/11 ten atak na świadomość milenialsów i wywoływanie strachu robi się komiczne :wtf2:
 
Janusz Korwin "Biejat jest jeszcze większa wariatka" Mikke

:lol::lol:

A poza tym uważam, że linia tramwajowa powinna zostać zniszczona!
 

Może to zabrzmieć kontrowersyjni ale kurwy powinny być wyłapane, wysterylizowane i powinno się im odebrać prawa wyborcze

Bo jak król Sobieski siedział sobie na tronie w platynowej zbroi to czarnuchy scinały trzcinkę i 400 lat później nic innego nie potrafią i nie możemy równać do małp bo
to jest inny gatunek a jak ktoś się nie zgadza to zapraszam do dyskusji
 
Last edited:
Za socjalistyczne pomysły wiplera na kanale zero powinien być usunięty z konfederacji

Kolo kolejny raz jako topowy polityk niby prawicowej partii co tam w środku mąci mocno wali jakieś lewackie tematy. Dawno mówiłem że to rak ale teraz to już przestał się ukrywać z lewackimi ciagutkami.

To ma być prawica? Póki taka kurwa co Karolakowi kasę pożyczała tam będzie to dziękuję
 
Bardzo dobry choć nieco długi wątek. Polecam wszystkim jebaćpisom





ale korwin gwałci dzieci!!!
1711229472039.png

1711229502948.png
 
Back
Top