Polityka

Ten jaki oszołom. Kłamstwa swojego bożka, niespełnione obietnice, puste frazesy i totalny demontaż państwa przykrywa przeżywaniem jakiś nonameów z list konfy. Fajnie sobie poprawiacie samopoczucie w tej uśmiechniętej Polsce.
 
Ten jaki oszołom. Kłamstwa swojego bożka, niespełnione obietnice, puste frazesy i totalny demontaż państwa przykrywa przeżywaniem jakiś nonameów z list konfy. Fajnie sobie poprawiacie samopoczucie w tej uśmiechniętej Polsce.
Jest i on, siedzący teraz z ruskami w pokoju, klepiący nita pod ryżego chuja @spa :antonio:
Chłop jest wierny swojej ulubionej partii, to jego sposób na zracjonalizowanie swojego błędu, próba wtłoczenia sobie do głowy za wszelką cenę, że ci inni to był na pewno gorszy wybór, a że robi to nieumiejętnie (bo nie było gorszego wyboru no może oprócz fullclip lewica), ale jakimś cudem w jego głowie się to racjonalizuje to już nic z tym nie zrobimy, musi odchorować, szkoda, że przez takich i my jesteśmy zmuszeni odchorować.
Zachowuje się jak polka co poleciała na i dała dupy mokebe, mokebe ją wydoił, kilka razy napierdolił i wypierdolił, na koniec okradł z oszczędności i poszedł po papierosy - czytaj dymać jej najlepszą psiapsiółkę,
a ta sobie to racjonalizuje, że przynajmniej czekoladowy kolor dziecka to coś fajnego i ludzie się na nią patrzą.
Nie ma to lekarstwa, jedynie czas...
:tiphatb:
 
Konfiarze od Braunova to najwieksi milosnicy pokoju na swiecie.

:siara:



I bonusik





:juanlaugh:

Czyżby pacyfizm, pokój za wszelką cenę na prawicy?

Albo wiara w polskie wojsko co hm to duży optymizm (nawet te rankingi zaufania społecznego/prestiżu zawodu robią wrażenie, wysoko są żołnierze -niezasłużenie).
Dużo mówi się ilu Polaków wyjechałoby gdyby rozpoczęła się wojna, a mało się mówi ilu wojskowych...
 
Z tym długiem to racja jest po obu stronach. Dobra koniuntkura więc dług w relacji do PKB malał co nie znaczy że nie rósł w bardzo dużyn tempie w tym także w funduszach pozabudżetowych. PiS nie zostawił super budżetu ale lekarz w postaci Po/Ko nie uzdrowi
Niestety samorządy też zaczęły naśladować rządy POPiSu i bawić się w wydatki pozabudżetowe aby unikać limitów zadłużeń. Biedroń to robił, teraz przyjdzie kasa z Kpo to będą żniwa. ..
 
Screenshot_20240321-070256_Lite.jpg

No kto by się spodziewał.
:juanlaugh:
 
Przecież Petru jest liberalny a nie tylko lobbystom i cała partia Hołowni z PSL przeciw? @Karateka@ co się dzieje? Czyżby zaraził sie Petru wizja socjalizmu od Hołowni?:waldeklaugh::siuu:
Nasz doktor prawa musi mieć teraz nie lada wyzwanie jak wymyślić tyle szpagatów na raz, bo wszystko co teraz robi jego ukochany rudy chuj było tu pisane na długo przed wyborami kiedy pisał, że PedO będzie dbać o Polski interes narodowy.
:juanlaugh:

Do tego Korwin Król nic nie wrzuca, nie można szpagatem zmienić tematu.
:korwinlaugh:
 
3ftfo0.gif
Koledzy od Braunova, jak ktos odwazy sie wysmiac oszolomow z konfy, to histeria na poziomie Julek z lewicy.



Czyżby pacyfizm, pokój za wszelką cenę na prawicy?
Beda stac na granicy i wkladac kwiatki do lufy.

Nie wiem czy ktos juz wrzucal, ale jak ktos chce przywalic w Tuska to dla mnie to jest skandalem.

 
3ftfo0.gif
Koledzy od Braunova, jak ktos odwazy sie wysmiac oszolomow z konfy, to histeria na poziomie Julek z lewicy.




Beda stac na granicy i wkladac kwiatki do lufy.

Nie wiem czy ktos juz wrzucal, ale jak ktos chce przywalic w Tuska to dla mnie to jest skandalem.

Czy te braunovy są teraz z Tobą w pokoju?
 
Ten jak się wczuł. Gdyby nie twoje wysrywy to nikt by o tych pokemonach nawet nie wiedział. Tymczasem dupa cicho przy kompromitujących wywiadach/konferencjach z udziałem premiera, ministrów takich jak Leszczyna, Kierwiński, Tygrysek, Henning-Kloska, Kotula, Nitras, Nowacka, Siemoniak, Siekierski. Nie mówiąc już o uberprzygłupach z tekami wiceministrów pokroju Zielińskiej, czy Kołodziejczaka. Typowy, zabetonowany wyborca PO w różowych okularach, który wybierze sobie jakiegoś najbardziej jaskrawego pionka albo wypowiedź na zasadzie jedzenia psów i będzie ten temat grillował tygodniami, żeby utwierdzić się co do słuszności swojego wyboru. Bo przecież jakby nie zagłosował na te antypolskie kurwy to by mu zastał tylko gość od planety Nibiru albo orędownik unii polsko-rosyjsko-białoruskiej. Infantylizm na poziomie przygłupa postrzegającego świat systemem zerojedynkowym.
 
Bo po co rozbudowywać polskie zakłady zbrojeniowe jak przecież mamy niemieckie. W razie czego przecież nam przekażą i dorzucą hełmy gratis. Tuskowcy wszystko sobie wyjaśnią


Wnioski o dofinansowanie były przygotowywane między 18 października a 13 grudnia 2023 roku, a więc wtedy, kiedy szefem MON był właśnie Mariusz Błaszczak
 
3ftfo0.gif
Koledzy od Braunova, jak ktos odwazy sie wysmiac oszolomow z konfy, to histeria na poziomie Julek z lewicy.




Beda stac na granicy i wkladac kwiatki do lufy.

Nie wiem czy ktos juz wrzucal, ale jak ktos chce przywalic w Tuska to dla mnie to jest skandalem.

No przecież: romantyzm wojenny to przecież jedna z wad partii mocniej prawicowych. Od USA z kasą na filmy w których jest mało ciemnej strony wojny (Departament Obrony wysłałby przelew na film jak skończyli weterani i dlatego można być żołnierzem w USA bez amerykańskiego obywatelstwa bo coś ludzie widzą jak to się kończy?) do niemal uświęcania historii w Polsce. Źli sąsiedzi atakowali a Polska musiała się bronić; Kurcze atakowali, zabrali Polsce niepodległość bo takie były zasady gry w tamtych czasach. Gdyby Rosja i Prusy miały taka zdemoralizowaną władzę to Polska też by ich zaatakowała...
Jeszcze lata 1918-1939 są ciekawie i kompletnie kosmicznie przedstawiane: z samych artykułów w gazetach można by napisać scenariusz polskiej Rodzinny Soprano i House of cards...
Trochę się boję tego klimatu bo patrząc na fascunacje wielu tym okresem to...

Cytujesz użytkownika którego zablokowałem.
Petru zagłosował przeciwko/wstrzymał się za ustawą łagodzącą podatek dochodowy
 
Dzieki.

Tutaj lepszy fragment.



Teraz do tego samego domu, do corki generala chodzi Braunov i JKM. Jak to sie wszystko laczy.

O czym ty pierdolisz łbie? Namawiasz do głosowania na podżegacza wojennego Hołownie, który najchętniej wysłał by Polaków na wojnę z ruskimi, a Brauna który jest antywojenny i nie chce by Polacy ginęli w nieswojej wojnie nazywasz ruskim agentem? To już prędzej ty jesteś tym ruskim agentem
 
O czym ty pierdolisz łbie?
Nie znam Cie kolego, nigdy nawet zdania z Toba nie zamienilem, wiec takie teksty zostaw sobie do rozmowy przy rodzinnym stole. Teraz jeszcze odpowiem, ale nastepnym razem jak mi wyjedziesz z takim tekstem to Cie zignoruje.
Namawiasz do głosowania na podżegacza wojennego Hołownie,
Nikogo nie namawiam na glosowanie na kogokolwiek. Masz problem z zauwazeniem sarkazmu i ironii w moich wypowiedziach. Sam glosowalem na Holownie i poki co nie zaluje.
który najchętniej wysłał by Polaków na wojnę z ruskimi,
Pokaz mi jakakolwiek wypowiedz Holowni, w ktorej wysyla Polakow na wojne. Chyba, ze masz problem ze zrozumieniem, gdy mowi o tym, ze musimy byc przygotowani jak kacap putin zdecyduje sie przekroczyc nasza granice.
a Brauna który jest antywojenny i nie chce by Polacy ginęli w nieswojej wojnie nazywasz ruskim agentem?
Tak robi dokladnie to samo i uzywa tej samem retoryki, jak Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski w 1920. Doczytaj, a zobaczysz, ze kropka w kropke dokladnie ten sam sposob dzialania,
- Polacy chca pokoju z ruskimi, ruscy z Polakami
- aktywacja chlopow/rolnikow
- walka z okropnym zachodem i kapitalistami, ktorzy wykorzystuja Polakow
- zly polski rzad, ktory ciemiezy Polakow, ktorzy sa pokojowo nastawieni, nastawia ich przeciwko ruskim itd, itp

Tutaj masz ich manifest. To jest dokladnie to samo co teraz znajdziesz na X konfederatow.


Po to uczymy sie historii, zeby nie dac sie oszukac i podejsc w ten sam sposob.
To już prędzej ty jesteś tym ruskim agentem
:śmiech:
 
Nie znam Cie kolego, nigdy nawet zdania z Toba nie zamienilem, wiec takie teksty zostaw sobie do rozmowy przy rodzinnym stole. Teraz jeszcze odpowiem, ale nastepnym razem jak mi wyjedziesz z takim tekstem to Cie zignoruje.

Nikogo nie namawiam na glosowanie na kogokolwiek. Masz problem z zauwazeniem sarkazmu i ironii w moich wypowiedziach. Sam glosowalem na Holownie i poki co nie zaluje.

Pokaz mi jakakolwiek wypowiedz Holowni, w ktorej wysyla Polakow na wojne. Chyba, ze masz problem ze zrozumieniem, gdy mowi o tym, ze musimy byc przygotowani jak kacap putin zdecyduje sie przekroczyc nasza granice.

Tak robi dokladnie to samo i uzywa tej samem retoryki, jak Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski w 1920. Doczytaj, a zobaczysz, ze kropka w kropke dokladnie ten sam sposob dzialania,
- Polacy chca pokoju z ruskimi, ruscy z Polakami
- aktywacja chlopow/rolnikow
- walka z okropnym zachodem i kapitalistami, ktorzy wykorzystuja Polakow
- zly polski rzad, ktory ciemiezy Polakow, ktorzy sa pokojowo nastawieni, nastawia ich przeciwko ruskim itd, itp

Tutaj masz ich manifest. To jest dokladnie to samo co teraz znajdziesz na X konfederatow.


Po to uczymy sie historii, zeby nie dac sie oszukac i podejsc w ten sam sposob.

:śmiech:
Słowa hołowni wgniatać Putina w ziemię to taka przenośnia tylko była i dotyczyła pokojowego rozwiązania konfliktu na ukrainie i wcale to nie jest podżeganie do wojny?
 
Back
Top