Polityka

Beka z prawaków.
To wszystko teorie spiskowe konfederuskich, mordo!
Nic się nie dzieje, wszystko jest dobrze... no chyba, że się okaże, że jednak jest już niedobrze to wtedy będziemy mogli o tym porozmawiać ale dopiero wtedy.
Nie wcześniej!
Oni już te 10-20 lat temu uciekali przed globalnym ociepleniem. Tak było nie zmyślam widziałem w wyborczej i na Onecie.

:korwinlaugh:
 

Ale ta pani Dyner orala tego youtubera Bartosiaka. Zychowicz mu co chwile musial isc z odsiecza.

Ogolnie fajnie sie sluchalo, ale brakowalo mi jednak kogos od gasniczkow. Przydalby sie ktos trzezwo myslacy, ktory by ogarnal te cale wojenne wariactwo, polaczyl kropki i przedstawil wersje strony kacapskiej.
 
Ale ta pani Dyner orala tego youtubera Bartosiaka. Zychowicz mu co chwile musial isc z odsiecza.

Ogolnie fajnie sie sluchalo, ale brakowalo mi jednak kogos od gasniczkow. Przydalby sie ktos trzezwo myslacy, ktory by ogarnal te cale wojenne wariactwo, polaczyl kropki i przedstawil wersje strony kacapskiej.
Jak dla mnie oboje mieli po trochę racji, obecność wojsk amerykańskich jest większa niż to wynika ze słów Bartosiaka, ale z drugiej strony te bazy w zachodniej Polsce to nie to samo co bazy na granicy z Białorusią czy w krajach Bałtyckich.

Na chwilę obecną gdyby Putin wjechał np. do Litwy to Polska i Skandynawia będą ginąć za NATO, a nie Amerykanie.
 
Niektórym już tak propaganda mocno weszła, że zachowują się jakby to Polskę ruscy zaatakowali :matt:

Próby poprawiania relacji politycznych czy mowa o pokoju zamiast wojny już są, widzę, zrównywane z jakąś zbrodnią na narodzie albo zdradą państwa.

Jeszcze chwilę i sami ruszą ze swoimi szabelkami na Moskala! Hurra!

:stevecarell:
 
Jak dla mnie oboje mieli po trochę racji, obecność wojsk amerykańskich jest większa niż to wynika ze słów Bartosiaka, ale z drugiej strony te bazy w zachodniej Polsce to nie to samo co bazy na granicy z Białorusią czy w krajach Bałtyckich.
Ale co to zmieni, ze baza amerykanow bedzie przy Bialorusi czy 50 km dalej?
Na chwilę obecną gdyby Putin wjechał np. do Litwy to Polska i Skandynawia będą ginąć za NATO, a nie Amerykanie.
Chyba jestes o tym bardziej przekonany niz sami Litwini.


Szymon swoj chlop. Ogarnia wszystko.
Próby poprawiania relacji politycznych czy mowa o pokoju zamiast wojny już są, widzę, zrównywane z jakąś zbrodnią na narodzie albo zdradą państwa.
Rozmowy o bezpieczenstwie naszej Ojczyzny w przypadku ataku jakiegos agresora to nie jest zadna propaganda tylko to sa wlasnie rozmowy o pokoju.
 
I nic o tym? Ciekawe :zakręcony:


Izabela chyba tylko instagram ogarnia.


Wszedzie o tym pisali, nawet tutaj na forum.
 
Ale co to zmieni, ze baza amerykanow bedzie przy Bialorusi czy 50 km dalej?
SuHk9kpTURBXy9lMDgzZWU4OGE5MjA2OWY0ZmMxMGFhYzlkNTYyMmJiOS5wbmeRlQLNAeAAwsPeAAGhMAE


Na drodze do Warszawy nie ma nic, ze strategicznego punktu widzenia to jest słabe odstraszanie, chyba że zamierzamy się bronić na Wiśle i oddać połowę kraju zanim przyjdzie pomoc (współczuję tym, którym Ruski zrównają dobytek z ziemią).

Chyba jestes o tym bardziej przekonany niz sami Litwini.

Każdy kraj musi samemu się potrafić obronić zanim przyjdą sojusznicy z pomocą, bez baz Amerykańskich i wojsk NATO na miejscu, po paru dniach jest kapitulacja Litewskiej stolicy i co wtedy będą Polacy się przedzierać z pomocą zaczynając od Królewca?
 
Last edited:
Jedno pytanie i po makale.

Skoro według lewaków i lewaków z PedO żaden człowiek nie jest nielegalny, to czemu chcą zabijać dzieci?

Dziękuję. Pozdrawiam.
By ukryć swoje czyny pedofilskie na kilkulatkach skutecznie ich uciszając !

Lewaki i Żydzi to największe zło, co w tym roku czarne na białym wychodzi, żydzi MORDERCY ( DZIECI) LEKAWI MORDERCY (NIENARODZONE DZIECI) JEBAC WAS W KAKAO PO SAM KRĘGOSŁUP
 
Back
Top