Polityka

Fundacja właścicieli sekshopu dla gejów fetyszystów, rozpowszechnianie wiedzy na temat pracownic branży seksualnej, uznanie pracy seksualnej za pracę (1 mln zł), społeczna instytucja kultury prowadzoną przez Krytykę polityczną kilka milionów zł.

I wszystko spoko. Popieram.
 
No ale wez nie obrażaj Obcokrajowców...

Od dwóch miesięcy jesteśmy ze sąsiadami nękani przez obywateli Ukrainy
Fr0IStfXsAA78VA.jpg
 
@spa Co tam dziadek? dalej idziesz umierać za "Polski rząd"? Wrzuć jakiegoś Korwina, bo tak na was srają, że ja już ze śmiechu nie mogę.
2 dni mnie nie bylo i widze, ze juz placz. Nudzi sie szybko jak tak sami sobie piszecie to samo i lajkujecie wpisy w kolko :deniro:

A tak serio, to szczerze nie wiem, czy podwyzszenie podatku na artykuly spozywcze to dobry czy zly ruch, wiec sie nie wypowiadam. Domyslam sie tylko, ze pewnie moze miec to negatywny wplyw na inflacje, z drugiej jednak strony to ogromne zastrzyk dla budzetu. Lamentujecie, ze obecna koalicja zamyka lub ogranicza projekty poprzedniego rzadu. Checie utrzymania tych soclanych plusow, itd. Skad wedlug Was w takim razie powinno pochodzic finansowanie tych inwestycji?

Ale dokladne dane maja ruski. Kazdy ochotnik, ktory chce walczyc przeciwko kacapom musi sie zarejestrowac w ich MON?

Dziwna sytuacja z dzisiaj z Radia Zet. Okazuje sie, ze najwieksza sila przeciwko lewackim zapedom w rzadzie jest Szymon Holownia i 3 droga. Placz i krzyk slychac u Tuska i lewakow. Szymon jest zly I w ogole.

 
Dziwna sytuacja z dzisiaj z Radia Zet. Okazuje sie, ze najwieksza sila przeciwko lewackim zapedom w rzadzie jest Szymon Holownia i 3 droga. Placz i krzyk slychac u Tuska i lewakow. Szymon jest zly I w ogole.
Chyba raczej znaczy to tyle ze Donek sam sobie rączek nie brudzi i szymusia wsadził , jakby co jego beda jebac a donek jest czysty
 
Chyba raczej znaczy to tyle ze Donek sam sobie rączek nie brudzi i szymusia wsadził , jakby co jego beda jebac a donek jest czysty
Nie wiem. Wedlug mnie sa w lekkim szoku popularnoscia 3 drogi. Umniejszaja im i atakuja twierdzac, ze weszli do sejmu tylko dlatego, bo ich wyborcy na nich glosowali by pokonac pis.



Strach przed Szymonem i PSL.
 
Weź się Ty chłopie zastanów nad sobą. Albo chociaż wskaż mi jedną osobę z grona zacnych dżentelmen która popiera te wszystkie socjalne programy. No chyba, że budowa CPK lub elektrownii atomowej jest programem socjalnym.
A jestes za przywroceniem 5% na produkty spozywcze?
 
Weź się Ty chłopie zastanów nad sobą. Albo chociaż wskaż mi jedną osobę z grona zacnych dżentelmen która popiera te wszystkie socjalne programy. No chyba, że budowa CPK lub elektrownii atomowej jest programem socjalnym.
A jestes za przywroceniem 5% na produkty spozywcze?
Nie zrobili nic pozytywnego dla obywateli. Za to zrobili największy rząd w historii, dali sobie ogromne premie i dziwnym trafem jakoś pieniążki na banderowców się znalazły.

Przypomnę, że partie pseudo liberalne przedłużyły 800+, a przecież PedO chciało dać 1000+ xD

Przecież te pieniądze kwotowo przekraczają kasę na budowę CPK. I teraz słyszymy od dłuższego czasu, że nagle pieniążków na CPK nie ma? To skąd niby mają pieniądze na kolejne audyty? I co mam myśleć, że kasa z podwyższenia VATu pójdzie na rozwój infrakstuktury i budowę CPK? xD
Przecież to są takie fikoły logiczne, że się pasek od kimona rozwiązuje :juanlaugh:fur dojczland panowie.
 
Od przyszłego roku nie będzie już finansowania do pieców gazowych, mimo że do tej pory kazali je państwu kupować i wymieniać te stare, bo Niemcy mieli dostęp do gazu z Nord Streamu, ale Nord Stream 2 wyleciał w powietrze, więc UE przyjęła nowe przepisy, że gaz już jest nieekologiczny, a ekologiczne są pompy ciepła, które będziecie musieli państwo kupować. Akurat zupełnie przypadkiem Niemcy otwierają wiele takich zakładów w okolicy – podkreślił.

Do tego wszystkie budynki będą oznaczane od „A” do „G”, które są efektywne energetycznie, a które nie. Te najgorsze będą musiały być przymusowo remontowane energetycznie. Wszystko oczywiście z państwa pieniędzy i na państwa koszt. Za tym oczywiście głosowali posłowie koalicji Tuska, koalicji 13 grudnia. Gratuluję wybory i witamy w jeszcze bardziej uśmiechniętej Polsce – dodał Patryk Jaki.
 
I wszystko spoko. Popieram.
Masz podejście do sexbiznesu jak Maja Staśko? Odważnie że chcesz też centrum kultury,, imienia" Sierakowskiego

Jak to leciało: Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni?
Zgadzasz się?
Zacznijmy od nie machanie legitymacja sędziowska bo przekroczyło się prędkość
 

Wszyscy komentują nie przeczytał chyba nikt. Kolejne kręcenie bata z gówna na TT.

Policjanci odnoszą się też do opisanej przez naszego Czytelnika sytuacji z 6 marca. "Zastaliśmy na klatce schodowej mężczyznę. Został on wylegitymowany, faktycznie był to obcokrajowiec, osoba w kryzysie bezdomności. Tłumaczył, że chciał się w tym miejscu ogrzać. Nie stwarzał żadnego zagrożenia. Mężczyzna został wylegitymowany i pouczony, gdzie może szukać pomocy. Policjanci rozmawiali też z kobietą, której sytuacja dotyczyła. Nic jej się nie stało, z klatki schodowej nić nie zginęło. Nie chciała ona nic formalnie zgłosić i nie przekazywała, by jej grożono.

Jak się dowiadujemy, takich zgłoszeń w ciągu ostatnich miesięcy było kilka. Wszystkie dotyczyły osób bezdomnych, które "kręcą się" po klatkach schodowych. Głownie to właśnie obcokrajowcy.
 
Nie zrobili nic pozytywnego dla obywateli. Za to zrobili największy rząd w historii, dali sobie ogromne premie i dziwnym trafem jakoś pieniążki na banderowców się znalazły.

Przypomnę, że partie pseudo liberalne przedłużyły 800+, a przecież PedO chciało dać 1000+ xD

Przecież te pieniądze kwotowo przekraczają kasę na budowę CPK. I teraz słyszymy od dłuższego czasu, że nagle pieniążków na CPK nie ma? To skąd niby mają pieniądze na kolejne audyty? I co mam myśleć, że kasa z podwyższenia VATu pójdzie na rozwój infrakstuktury i budowę CPK? xD
Przecież to są takie fikoły logiczne, że się pasek od kimona rozwiązuje :juanlaugh:fur dojczland panowie.
byle nie kaczor to potężne monstrum
:waldeklaugh:
 
A jestes za przywroceniem 5% na produkty spozywcze?
Nie wiem. Jeśli ma to pomoc naszej gospodarce to jak najbardziej. Przyznam szczerze, że nie zagłębiałem się w temacie bo ostatnio czasu brakuje na wszystko. Tylko powiedz mi co zwiększenie vatu ma do socjali które są w dużym stopniu wypłacane pasożytom żerującym na społeczeństwie? Zarówno PiS jak i KO & co. prześcigali się w rozdawaniu pieniędzy. Marzy mi się partia, która weźmie ten sejmowy kurwidołek za mordę, skończy się przyznawanie horrendalnych nagród wśród urzędników państwowych. Socjal? Tak ale tylko dla naprawdę potrzebujących. Kurwa, ile jest niepotrzebnej biurokracji i bezsensownych przepisów w tym kraju, to głowa mała. A komusza unia w obecnym wydaniu jeszcze bardziej to wzmacnia. Każdy polityk powinien być rozliczany ze swych obietnic i podobnie jak urzędnicy powinni odpowiadać za swoje decyzje majątkiem. Jeśli ktoś ewidentnie i z premedytacją działa na szkodę państwa to kula w łeb i do wora.
 
Nie wiem. Jeśli ma to pomoc naszej gospodarce to jak najbardziej. Przyznam szczerze, że nie zagłębiałem się w temacie bo ostatnio czasu brakuje na wszystko. Tylko powiedz mi co zwiększenie vatu ma do socjali które są w dużym stopniu wypłacane pasożytom żerującym na społeczeństwie? Zarówno PiS jak i KO & co. prześcigali się w rozdawaniu pieniędzy. Marzy mi się partia, która weźmie ten sejmowy kurwidołek za mordę, skończy się przyznawanie horrendalnych nagród wśród urzędników państwowych. Socjal? Tak ale tylko dla naprawdę potrzebujących. Kurwa, ile jest niepotrzebnej biurokracji i bezsensownych przepisów w tym kraju, to głowa mała. A komusza unia w obecnym wydaniu jeszcze bardziej to wzmacnia. Każdy polityk powinien być rozliczany ze swych obietnic i podobnie jak urzędnicy powinni odpowiadać za swoje decyzje majątkiem. Jeśli ktoś ewidentnie i z premedytacją działa na szkodę państwa to kula w łeb i do wora.
Chodzilo mi o to, ze obnizka vatu byla czescia tarczy antyinflacyjnej. Byla to nadzwyczajna interwencja panstwa(roczna), ktora miala pozwolic Polakom przejsc przez ten etap sucha noga. Takie 500+, czy bon turystyczny, czy co tam jeszcze plus bylo, tylko ze w sklepie spozywczym.

Wszyscy o tym wiedzieli, tylko oczywiscie nie koledzy z forum, ktorzy te informacje przyjeli jako zdrade stanu.

I zgadzam sie, ze pomoc socjalna powinna trafiac tylko do najbardziej potrzebujacych.
byle nie kaczor to potężne monstrum
:waldeklaugh:
Kaczynski to Polak. Jak by wygral, to nic sie takiego by nie stalo. Polska by dalej byla Polska.

Co innego czerwony pacyfistyczny Braunov.
 
Chodzilo mi o to, ze obnizka vatu byla czescia tarczy antyinflacyjnej. Byla to nadzwyczajna interwencja panstwa(roczna), ktora miala pozwolic Polakom przejsc przez ten etap sucha noga. Takie 500+, czy bon turystyczny, czy co tam jeszcze plus bylo, tylko ze w sklepie spozywczym.

Wszyscy o tym wiedzieli, tylko oczywiscie nie koledzy z forum, ktorzy te informacje przyjeli jako zdrade stanu.

I zgadzam sie, ze pomoc socjalna powinna trafiac tylko do najbardziej potrzebujacych.

Kaczynski to Polak. Jak by wygral, to nic sie takiego by nie stalo. Polska by dalej byla Polska.

Co innego czerwony pacyfistyczny Braunov.
Tarcza inflacyjna, ok. Tylko kto doprowadził do tej inflacji? PiS pod rękę z KO. Głosując ramię w ramię nad lockdownami, rujnując interesy i życie tysiącom Polaków. Razem też głosowali za pomocą dla ukraińców. Pomocą ponad nasze możliwości. Zwykła banda chuja.
 
Chodzilo mi o to, ze obnizka vatu byla czescia tarczy antyinflacyjnej. Byla to nadzwyczajna interwencja panstwa(roczna), ktora miala pozwolic Polakom przejsc przez ten etap sucha noga. Takie 500+, czy bon turystyczny, czy co tam jeszcze plus bylo, tylko ze w sklepie spozywczym.

Wszyscy o tym wiedzieli, tylko oczywiscie nie koledzy z forum, ktorzy te informacje przyjeli jako zdrade stanu.

I zgadzam sie, ze pomoc socjalna powinna trafiac tylko do najbardziej potrzebujacych.

Kaczynski to Polak. Jak by wygral, to nic sie takiego by nie stalo. Polska by dalej byla Polska.

Co innego czerwony pacyfistyczny Braunov.
To jest tak, że niby obniżyli VAT i jednocześnie poszły opłaty za energię. Naokoło trochę podatnicy zapłacili. Gdyby Polacy płacili za energię prawdziwa cenę...
... To i tak Po miałoby wysokie notowania a @Karateka@ cieszyłby się ze przynajmniej jest Bodnar i kasa dla organizCji promujących mity o seksbiznesie :waldeklaugh::siuu:
No chyba, że ktoś wierzy w teksty ,,Orlen wziął opłaty klimatyczne na siebie I koszty transformacji energetycznej".

Teraz państwo ma brać na siebie koszty tych dotacji dla deweloperów i banków.
Biedne państwo a jakie dobre i hojne
 
Wszyscy komentują nie przeczytał chyba nikt. Kolejne kręcenie bata z gówna na TT.

Policjanci odnoszą się też do opisanej przez naszego Czytelnika sytuacji z 6 marca. "Zastaliśmy na klatce schodowej mężczyznę. Został on wylegitymowany, faktycznie był to obcokrajowiec, osoba w kryzysie bezdomności. Tłumaczył, że chciał się w tym miejscu ogrzać. Nie stwarzał żadnego zagrożenia. Mężczyzna został wylegitymowany i pouczony, gdzie może szukać pomocy. Policjanci rozmawiali też z kobietą, której sytuacja dotyczyła. Nic jej się nie stało, z klatki schodowej nić nie zginęło. Nie chciała ona nic formalnie zgłosić i nie przekazywała, by jej grożono.

Jak się dowiadujemy, takich zgłoszeń w ciągu ostatnich miesięcy było kilka. Wszystkie dotyczyły osób bezdomnych, które "kręcą się" po klatkach schodowych. Głownie to właśnie obcokrajowcy.
Dzieki jeste spokojny ja im wierze
odazu mi cos smierdziało:jarolaugh::juanlaugh:

a podała policja juz inicjały tego ze Szczecina?
 
Back
Top