Polityka

Już jest w sędziwym wieku. Niedługo przyjdzie czas na refleksje, a wtedy na łożu śmierci zrozumie, że jest tylko zwykłą zmanipulowaną kurwą, która zdycha w samotności. Powinno.mi.być w jakimś stopniu przykro, albo szkoda, że tak kończy człowiek, ale niestety śmierć takich ludzi zwyczajnie mnie cieszy.
:fjedzia:
Dlaczego by Ci miało być przykro z powpdu szmaty, która za komuny własną siostrę podjebała władzom?
 
Mazurek i jego największy problem ze Żukowska kazała wypierdalać Hołownii po tym jak kombinował i oszukiwał ich dla politycznych zysków. Język się nie podoba delikatesikowi

Dla mnie to oni mogą się akurat wyzywać i napierdalać.
Wiecie jak zawsze jadę z Żukowską to akurat tutaj ja popieram że skończyło się zaklinanie rzeczywistości i jazda jest na ostro po co by nie mówić postulaty które obiecała wyborcom (jakie by one nie były).
Rząd zasługuje na takie słowa łamiąc praktycznie wszystkie obietnice i zapewnienia kpiąc sobie ze swoich wyborców i za nic mając obywateli
 
Nord Stream II to inicjatywa prywatnych firm i nie stoją za nią państwa,

Już tak nie uważa. Na całe szczęście.

Podejście do sprawy Polańskiego gdy był w rzadzie (zamień Polański na ksiądz i wyobraź sobie jakbyła by reakcja jeśli powiedziałby to PiSowiec/Braunowiec)

Zgoda.

Lista organizacji pozarządowych które wspiera Warszawa np. Ładnie Czarnek czytał tą listę w Sejmie.

Homokomando?
 
@spa już Cię wyjaśnił w tej kwestii :)
Ciebie wolnościowo-lewicowy kolego to już nawet wyjaśniać nie trzeba, skrzętnie chowasz ogonek pod siebie przy rzeczywistych problemach i nie raczysz nawet odpowiadać jak pojawia się problem ideologiczno-logiczny w decyzjach wspaniałej koalicji.
:roberteyeblinking:






co ona pierdoli


lemingi i tak zagłosują na nich
 
Last edited:
67444FBA-3AFB-490C-B096-EC36DB87BFF6.jpeg
 
Już tak nie uważa. Na całe szczęście.



Zgoda.



Homokomando?
Fundacja właścicieli sekshopu dla gejów fetyszystów, rozpowszechnianie wiedzy na temat pracownic branży seksualnej, uznanie pracy seksualnej za pracę (1 mln zł), społeczna instytucja kultury prowadzoną przez Krytykę polityczną kilka milionów zł.

Po tworzy ,,organizacje pozarządowe" a raczej bandy uliczne uzależnione od kasy z samorządów...

Ja od dawna uważam, że nie warto płacić pitu w miastach wojewódzkich. Wolę aby wójt złodziej wydał na wódę i dziwki niż samorządowcy z miast wojewódzkich na zboczeńców albo gówniane pseudoinwestycje bo ojro z dotacji unijnych trzeba wydać...

A co do Nord Streamu: teraz głupio mówić inaczej. Nawet Sikorski nie mówi, że był fanem dołączenia Polski do tego projektu...

Ale ciekawie kiedy zmieni zdanie o Cpk: jakoś dziwnie jego zdanie jest zbliżone do Niemców -kosmopolita...
Boże to człowiek, który chciał wykonać ta decyzję Tsue w sprawie Turowa.
Taka ciekawostka odnośnie niemieckiej i brukselskiej konsekwencji: zasypanie jeziora pod fabrykę Airbus zostało przez Brukselę jak to leciało? ,,Usprawiedliwione przez interes kraju".
Gdyby Polska to zrobiła...
 
Back
Top