Polityka



Ciekawe czy to przejdzie. Jak tam libki?. Co na to konstytucja? Musicie być dumni ze swojego wyboru.
:juanlaugh:

Aż się przypomina klasyk "pieniądze z ofe nie są pieniędzmi Polaków". Zabiorą wam wszystko i jeszcze każą iść się bić za banderowców.
:juanlaugh:
 
Last edited:
Powiem wam że jestem lekko zaskoczony, spodziewałem się delikatnego ruchanka pod płaszczykiem frazesów i opowiastek a oni jadą po całości.

Oni obecnie traktują społeczeństwo tak jak traktowano chłopów pańszczyźnianych kilkaset lat temu.
Nawet im się tłumaczyć nie chce z tego co odpierdalaja
 
"Charakterystyczny przykład, który pokazuje niezmienną taktykę Tuska. W swym najbliższym otoczeniu nie toleruje osób, które górują nad nim intelektem. A że sam nie ma się czym pochwalić, mamy to co mamy!"
Dodajmy do tego, że pół Platformy to są ludzie po podstawówce, a to Collegium Humanum powstało po to, żeby tych ludzi zagospodarować. Nie to, żeby wykształcenie było wyznacznikiem inteligencji.
 
FB_IMG_1710307351597.jpg
 

Już jest w sędziwym wieku. Niedługo przyjdzie czas na refleksje, a wtedy na łożu śmierci zrozumie, że jest tylko zwykłą zmanipulowaną kurwą, która zdycha w samotności. Powinno.mi.być w jakimś stopniu przykro, albo szkoda, że tak kończy człowiek, ale niestety śmierć takich ludzi zwyczajnie mnie cieszy.
:fjedzia:
 
@spa @szpagat@Karateka@

W pewnym momencie Donald, który widział, ile jest sporów, stwierdził, że jeśli przez kłótnie damy ciała w kilku najbliższych wyborach, to do władzy wróci PiS, a wszyscy obecni na tej sali pójdą siedzieć

siedzieć

siedzieć

siedzieć


Ciekawe dlaczego? Przecież to najuczciwsi z uczciwych, najlepsi z najlepszych, najeuropejscy z europejskich? Co ten człowiek musiał nawyrabiać, że tak się boi?
:zakręcony:

@spa już Cię wyjaśnił w tej kwestii :)
 
Back
Top