Polityka

Chociaż tak.
Dzisiaj psy miały fart że jak byli przyparci do muru i nie mieli gdzie spierdalac to byli rolnicy a nie kibice.
Rolnicy przyszli protestować i coś wywalczyć a nie rozrabiać, dużo osób nawet po prowokacjach próbowało zapanować nad tłumem. Następne protesty to już raczej takie nie będą


Ale mi nie musisz mówić. Oni mocni tylko w grupie co doskonale pokazały czasy grypy. Najlepiej w 4 do jednej osoby, jeszcze najlepiej żeby to była bezbronna kobieta.

U mnie w mieście chuliganka stoi mocno to myślisz że oni startowali jak były protesty?
:beczka:
 

431780718_10233094049761314_4545410106722868672_n.jpg
 
Wiecie co? Wszystko wszystkim, wiadomo, teraz to PO itd.
Ale czy ci policjanci mają jakiś kurwa rozum? Jakiś charakter swój czy trzeba być taką wypraną z moralności kurwą żeby nim zostać?
Jak im komuniści kazali strzelać do innych Polaków to strzelali.
Jak im PO kazało kiedyś napierdalać to napierdalali.
Jak im PiS kazał napierdalać to napierdalali.
Jak im znowu PO każe napierdalać to napierdalają.
Nie ważne kto rozkazuje żeby napierdalać, nie ważne kogo napierdalać, nie ważne za co napierdalać.
Przyjeżdżają i napierdalają.

:travolta:


 
Wiecie co? Wszystko wszystkim, wiadomo, teraz to PO itd.
Ale czy ci policjanci mają jakiś kurwa rozum? Jakiś charakter swój czy trzeba być taką wypraną z moralności kurwą żeby nim zostać?
Jak im komuniści kazali strzelać do innych Polaków to strzelali.
Jak im PO kazało kiedyś napierdalać to napierdalali.
Jak im PiS kazał napierdalać to napierdalali.
Jak im znowu PO każe napierdalać to napierdalają.
Nie ważne kto rozkazuje żeby napierdalać, nie ważne kogo napierdalać, nie ważne za co napierdalać.
Przyjeżdżają i napierdalają.

:travolta:



Dlatego każdy Polak powinien mieć broń. Jakby było parę klamek na takim proteście to by te pizdy nawet z suk nie wyszły.

Jeszcze bardziej gardzę jak po kowidowym cyrku. Liczę, że jeszcze za mojego życia będą płakać i błagać o litość.
:jjsmile: nas jest więcej.
 
Back
Top