Polityka

#lemingposting :jarolaugh:

431477051_747477787360671_4438725023452893119_n.jpg
 
Sorry, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz :beczka:

W ogóle nie śledzę tych ludzi ani ich perypetii w tym uniwersum.

Polityka przestała mnie grzać kiedy zrozumiałem, że to tylko teatrzyk dla gojów :awesome:

Teraz to ja mogę powyzywać polityków, wyszydzić karatekę i pojajcować z całą resztą. Tyle we mnie politologa. :fjedzia:
No, ale jak ktos sie smieje z konfy to sie obrazasz.
@Karateka@ bo tak ochoczo wyskoczyłeś z tym newsem jak @spa z miejscami do rozstawienia kampingi:


Edit: widzę, że cenzura, zatem screen
View attachment 93438









Więcej filozofii "ruchać, jebać nic się nie bać" i propagowania LGBT a będzie tego dużo więcej. Wiecie, oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach. Natrętne seksualizowanie i wciskanie, że dewiacje są normą czyni degrengoladę w resztkach mózgu młodych pokoleń. Ten jak widać nie był w stanie sobie poradzić z rozpierdolem jaki natrętna lewacka abberacyjna seksualizacja poczyniła w jego chuci. LGBT to ideologia.

@szplin wazne dla Ciebie jest jakie gwalciciel ma poglady polityczne? Dla mnie nie. Kastracja i tortury rodem ze sredniowiecza w kazdym przypadku.
 
No, ale jak ktos sie smieje z konfy to sie obrazasz.

@szplin wazne dla Ciebie jest jakie gwalciciel ma poglady polityczne? Dla mnie nie. Kastracja i tortury rodem ze sredniowiecza w kazdym przypadku.
Ważne jest jaki bajzel w głowie robi ideologia lpg. Chodzi o szerszy kontekst.
Pierwotnie był wielki ruch wśrod lewackiej strony twitera, że to jakis religijny, bo ktos znalazł jego zdjęcie z krzyżykiem na szyi. Nagle ta cała lewacka strona nabrała wody w usta.
A jeśli chodzi o indywidualne podejście, to tak, zgadzam się co do kary. Z tym że, w dużej mierze dzięki lewackiemu popierdoleniu, zbyt łatwo fałszywie oskarżyć niewinnego faceta.
 
No, ale jak ktos sie smieje z konfy to sie obrazasz.
Absolutnie :joanawhat:

Oni tacy sami jak cała reszta, bez złudzeń.

Ja to bym chciał żebyśmy wszyscy przestali na siebie najeżdżać za to kto na kogo głosował*, bo to tak wygląda, jedni nazywają drugich głupkami bo uwierzyli tym, drudzy pierwszych tak samo a te świnie na górze żrą za nasze i się bezczelnie śmieją.

*nie dotyczy karateki :awesome:
 
Pacyfikuja rolników jak za komuny
Przecież ludzie tak się boją ruskiego buta, ze sami wybrali komuchów. :śmiech:
Ja mam 31 lat a pamiętam co peowce odpierdalały za poprzednich rządów.

Ale trzeba im przyznać, że niezłą ekipę zmontowali tam. Są gdzieś informacje ile może się tam znajdowac strajkujących? Wizualnie wygląda, że jest sporo.
Oglądałem jakiś wywiad wczoraj niby miało być 100 tysięcy chłopa.
 
@szplin

Kaski miały szczęście że tam rolnicy nie przyjechali się napierdalac tylko odpowiedzieli na prowokacje.

Jak ich tam przyparli do muru to było widać osranie dobre, wystarczyło na nich ruszyć tłumem to by plama nie została.

Prowokacje, pałowanie, gazowanie i bardzo siłowe zatrzymania.

Poseł Wilk próbował pomagać by nie tłukli niewinnych to go przeciągnęli podobno po trawie psy
 
Last edited:
Bardzo ciekawe zjawisko:
coś cicho o tym że UE podpisuje umowę z krajami latynowskimi odnośnie importu żywności. Wynika to z podejścia, że ekologiczniej w Excelu wychodzi aby importować żywność z drugiego końca świata.

Po już uruchomiło watahę najpierw na Cpk teraz na rolników: już For (Petru w spódnicy czyli Alicja Defratyka) trochę zaczyna przypominać o różnicy pomiędzy Zusem a Krusem. Pomijając oczywiście fakt, że rolnictwo, energetyka czy przemysł zbrojeniowy to nie jest branża jak każda inna -tyle, że trzeba rozróżnić rolnictwo skrajnie przemysłowe od reszty (np farmy norek z nawet Pakistańczykmi w kwaterach pracowniczych)... To przemówienie Jachiry xd
PiS dla kasy z Kpo podpisywał co popadnie.

Ale Konfederacja próbującą zdobyć elektorat wiejski też nie jest przekonywująca. Tak paroma pytaniami dałoby się ośmieszyć ich założenia: już nawet nie przypominając starych wypowiedzi JKM. Nawet myślę, że gdyby to był stary UPR beż sojuszu z narodowcami to raczej przeważałyby opinie ala Petru i Balcerowicz...
Nie ma w tym autentyczności wizji..


Córki pewnie zostawione na wakacjach u wujka Polańskiego (kto wie ten wie jak Po broniła Polańskiego, a Trzaskowskito już w ogóle ):korwinlaugh:
Przyjdzie czas kiedy Trzaskowski podczas kampanii będzie mówił aby założyły koce na głowę
 
Pizdy odważne w grupie. We 3 do gościa co szedł na wyjebce.
:beczka:

Dajcie jakieś poważne zamieszki to jak się ludzie wkurwią to potańczymy na poważnie.
Chociaż tak.
Dzisiaj psy miały fart że jak byli przyparci do muru i nie mieli gdzie spierdalac to byli rolnicy a nie kibice.
Rolnicy przyszli protestować i coś wywalczyć a nie rozrabiać, dużo osób nawet po prowokacjach próbowało zapanować nad tłumem. Następne protesty to już raczej takie nie będą

 
Chociaż tak.
Dzisiaj psy miały fart że jak byli przyparci do muru i nie mieli gdzie spierdalac to byli rolnicy a nie kibice.
Rolnicy przyszli protestować i coś wywalczyć a nie rozrabiać, dużo osób nawet po prowokacjach próbowało zapanować nad tłumem. Następne protesty to już raczej takie nie będą


Oni zbyt bystrzy nie są.

Jakieś gadżety by wzięli, przecież wiadomo, że będę gazem psikać

p-yato-gogle-okulary-ochronne-bhp-z-wywietrznikami-gumka.jpg

2 zł po kofidzue na pewno w szufladach mają
przylbica-ochronna-maska-oslona-na-twarz-okulary_1.jpg
 
Back
Top