Polityka



Gasniczki brauna sieja taki zamet wsrod zwyklych ludzi, ze na oficjalnych kanalach musza juz takie rzeczy pisac. Smutne.

tak, tak, fajnopolactwo będzie używało argumentu, że to typy od Brauna :waldeklaugh:
Jakie te lemingi są otumanione
spatuskafan.jpg
 
Polak zgwałcił i zabił Białorusinkę.
Mam nadzieję że nie dostanie bezwzględnego dożywocia bo to zakamuflowana kara śmierci...

BTW trzeba pochwalić Tuska: artyści obudzili się po wyborach w sprawie tantiemów a minister kultury mówi: później później.
A jeszcze nie doszli do wykorzystania głosu przez AI np. W dubbingu.
Pięknie: zajmowali się obroną Holland podczas kampanii wyborczej kiedy w USA mieli konkretne postulaty i...
... Jeszcze wyjdzie że PO nic im nie da i zabierze nawet to co dał PiS :korwinlaugh:
Inne żelazne elektoraty też dostaną kopa od Tuska i nawet mnie to bawi
 
Ja musiałem zrezygnować z dalszego kupowania książek papierowych, ponieważ zajmują mi za dużo miejsca, a nie chcę kolejnych regałów. Teraz praktycznie korzystam tylko z czytnika, nad czym ubolewam.
To samo, czytnik do tego super wygoda, w łóżku bez światła sobie czytasz, coś wspaniałego i lekki do tego, w dziwnych pozycjach można poczytać.
:redford:

zwiędła stara zdzira znowu dała popis
 

Fico placze, ze NATO zostawilo Slowacje bez ochrony. Ze ich elektrownie atomowe sa niestrzezone, Ze Wlosi wlasnie wyslali mu note, ze po roku chca swoje systemy rakietowe,…. ktore wypozyczyli im dokladnie na rok.

On wiec jako prawdziwy maz stanu nie moze zostawic tego wiec bez reakcji. Dlatego zaczal dzialac i zalatwiac ochrone.



Ekspert przemówił



ta gasniczka brauna jest niesamowita. Na poczatku myslalem, ze to troll lub chory psychicznie, ale tow. braun go obserwuje, wiec chyba nie.
 
Ekspert przemówił


Grafa to ty szanuj: rozwaliła mnie jego debata z Zaorskim.
,,Będzie kryzys jakiego wcześniej nie było".
Zaorski: czyli jeszcze mocniej jak w czasie wielkiego kryzysu kiedy ludzie krążyli od jednego wybrzeża USA do drugiego poszukując pracy? :korwinlaugh:
Teraz przerzucił się na wychwalanie Turcji oraz inwestowania w Gruzji :siuu:
Chociaż fajne było jak zmienił się z ,,doradcy inwestycyjnego" na ,,majatkowego". Odkrył że to pierwszego potrzebny jest egzamin xd
 
Grafa to ty szanuj: rozwaliła mnie jego debata z Zaorskim.
,,Będzie kryzys jakiego wcześniej nie było".
Zaorski: czyli jeszcze mocniej jak w czasie wielkiego kryzysu kiedy ludzie krążyli od jednego wybrzeża USA do drugiego poszukując pracy? :korwinlaugh:
Teraz przerzucił się na wychwalanie Turcji oraz inwestowania w Gruzji :siuu:
Chociaż fajne było jak zmienił się z ,,doradcy inwestycyjnego" na ,,majatkowego". Odkrył że to pierwszego potrzebny jest egzamin xd
Zapytaj Czarka kiedy dolar po 8 ziko, bo ja wciąż trzymam
 
@szplin widzę że wysoko podnosisz poprzeczkę jeżeli chodzi o źródła opiniotwórcze.

To pewnie w ramach poznańskiej walki o równouprawnienie.

Rozumiem że głosujesz w oparciu o zdanie
,,pań makijażystek” z telewizji.

:penn:
Rozumiem, że Ty, tak jak Twój idol, gardzisz byle makijażystkami
 
Od kiedy to zdanie bab malujących inne baby ma znaczenie polityczne na Cohones?

Nieopatrznie ujawniłeś swój jeżycki głęboko skrywany feminizm.

:beta:
No i widzisz lewaczku jak Ty nie rozumiesz świata. Próbujesz wyjeżdżać z hasełkami, które mają mnie niby dotknąć, choć nie masz pojęcia kiedy i jak je zastosować.
 
No i widzisz lewaczku jak Ty nie rozumiesz świata. Próbujesz wyjeżdżać z hasełkami, które mają mnie niby dotknąć, choć nie masz pojęcia kiedy i jak je zastosować.

Uuuu.

Mały żarcik i szach mat, makao i po makale.

Zaorane.

Trafiłem w czuły punkt?

Już nie platfus i poplecznik rudego a lewaczek.

Rozepnij szelki bo żyłka pęknie.

Miłej niedzieli,
ja właśnie pije sojowe latte na placu Zbawiciela.


:DC:
 
Last edited:
Uuuu.

Mały żarcik i szach mat, makao i po makale.

Zaorane.

Trafiłem w czuły punkt?

Już nie platfus i poplecznik rudego a lewaczek.

Rozepnij szelki bo żyłka pęknie.

Miłej niedzieli,
ja właśnie pije sojowe latte na placu Zbawiciela.


:DC:
Ostry piruet na lewo zrobiliscie lemingi i sztucznym śmiechem nas nie zmylicie
 
Grafa to ty szanuj: rozwaliła mnie jego debata z Zaorskim.
,,Będzie kryzys jakiego wcześniej nie było".
Zaorski: czyli jeszcze mocniej jak w czasie wielkiego kryzysu kiedy ludzie krążyli od jednego wybrzeża USA do drugiego poszukując pracy? :korwinlaugh:
Teraz przerzucił się na wychwalanie Turcji oraz inwestowania w Gruzji :siuu:
Chociaż fajne było jak zmienił się z ,,doradcy inwestycyjnego" na ,,majatkowego". Odkrył że to pierwszego potrzebny jest egzamin xd
Wczoraj nadrabialrm i teraz chyba Polacy, Ci ogarnieci, maja jechac do Azerbejdzanu do Baku.

@Mmayhem @Karateka@ @spa którego z was to jest konto


:pociesznymirek:

@szplin to, ze ktos nie jest proruski i antypolakiem to nie znaczy, ze jest lewakiem.
 
Back
Top