Polityka

Nowacka zaczyna cenzurowanie Wołynia. Podobno w nowej podstawie słowo "ludobójstwo Polaków" ma zostać wykreślone, do tego usunięte zostaną nazwy "Charków", "Miednoje" i nawet "Palmiry". To jest dopiero kurwa skandal, ale mainstreamowe media i pożyteczni idioci spod znaku TVN dalej będą pierdolić o Wąsiku i Konfederacji. Strach pomyśleć co jeszcze Platforma będzie chciała usunąć przez te cztery lata?

 
Nowacka zaczyna cenzurowanie Wołynia. Podobno w nowej podstawie słowo "ludobójstwo Polaków" ma zostać wykreślone, do tego usunięte zostaną nazwy "Charków", "Miednoje" i nawet "Palmiry". To jest dopiero kurwa skandal, ale mainstreamowe media i pożyteczni idioci spod znaku TVN dalej będą pierdolić o Wąsiku i Konfederacji. Strach pomyśleć co jeszcze Platforma będzie chciała usunąć przez te cztery lata?


Pisałem nie raz. Wyborcy PedO to idioci. Tu już prościej się nie da.

Tak antypolskich kurew na smyczy szwabów ze świecą szukać, a jebany kretyn w kimonie będzie pisał o tym jak oni dbają o Polski interes. "Nie spodziewałem się" xD
Napisz znowu baranie "nic takiego nie było" .
:putinlaugh:
 
Pisałem nie raz. Wyborcy PedO to idioci. Tu już prościej się nie da.

Tak antypolskich kurew na smyczy szwabów ze świecą szukać, a jebany kretyn w kimonie będzie pisał o tym jak oni dbają o Polski interes. "Nie spodziewałem się" xD
Napisz znowu baranie "nic takiego nie było" .
:putinlaugh:
Był jeden odcinek Ucha Prezesa ,,W mieście niecheci" o wyborcach Po -to była piękna kpina zarówno z wyborców jak i z polityków :korwinlaugh:
 
To jest absolutnie skandaliczna kompromitacja Nowackiej i jedyny plus, że po takim pokazie dbania o niepolskie interesy ta baba będzie spalona przy następnych wyborach i PO będzie musiała ją schować. Oczywiście pewnie wskoczy na fuchę do jakiejś fundacji z odpowiednim kapitałem i będzie tylko rechotać z oddali. No ale większy problem co tam jeszcze Platforma wymyśli żeby realizować cudze postulaty?
 
To jest absolutnie skandaliczna kompromitacja Nowackiej i jedyny plus, że po takim pokazie dbania o niepolskie interesy ta baba będzie spalona przy następnych wyborach i PO będzie musiała ją schować. Oczywiście pewnie wskoczy na fuchę do jakiejś fundacji z odpowiednim kapitałem i będzie tylko rechotać z oddali. No ale większy problem co tam jeszcze Platforma wymyśli żeby realizować cudze postulaty?
Rezygnacja z atomu może być poświęceniem na które Tusk jest gotowy. Mimo że pewnie kary umowne to pewnie lekko z kilkadziesiąt miliardów, a ich nie będą sadzili sędziowie z którymi imprezują od prawa Neumanna...
Też zgoda na federalizacje jest kwestią czasu: no niby byliśmy przeciw, ale nie wymagaliśmy w takiej sprawie dyscypliny od koalicjantów. W takiej ważnej sprawie...
W zamian pójdzie kasa z dotacji dla samorządowców Po którzy po niektórych ,,inwestycjach" jak WC za niemal pół miliona to już raczej ważą pieniądze a nie liczą :korwinlaugh:
 
To jest absolutnie skandaliczna kompromitacja Nowackiej i jedyny plus, że po takim pokazie dbania o niepolskie interesy ta baba będzie spalona przy następnych wyborach i PO będzie musiała ją schować. Oczywiście pewnie wskoczy na fuchę do jakiejś fundacji z odpowiednim kapitałem i będzie tylko rechotać z oddali. No ale większy problem co tam jeszcze Platforma wymyśli żeby realizować cudze postulaty?
1707979638437.png
 
Pisałem nie raz. Wyborcy PedO to idioci. Tu już prościej się nie da.

Tak antypolskich kurew na smyczy szwabów ze świecą szukać, a jebany kretyn w kimonie będzie pisał o tym jak oni dbają o Polski interes. "Nie spodziewałem się" xD
Napisz znowu baranie "nic takiego nie było" .
:putinlaugh:
Dziwie sie takim komentarzom. To czego doswiadczamy to ogromny skok jakosciowy w porownaniu do tego co bylo za rzadzow PISu. I Wasze komentarzy o tym swiadcza.

Rzad udostepnia propozycje zmian. Narod wyraza niezadowolenie. Robi halas na x i na cohones. Moze nawet wysyla komentarze bezposrednio do ministerstwa.

W koncu zaczyna to wygladac normalnie.

Mam nadzieje, ze w temacie ludobojstwa wypowie sie prof. Motyka na przyklad.
 


Lewacki tok myślenia, a potem skowyt, że militarnie Europa w czarnej dupie i będzie rzeź, jak Jankes nie pomoże. Przez ostatnie dziesięciolecia, zamiast dbać o bezpieczeństwo Europy, bawiono się właśnie w wyjmowanie takich kijów z dupy.
 


Lewacki tok myślenia, a potem skowyt, że militarnie Europa w czarnej dupie i będzie rzeź, jak Jankes nie pomoże. Przez ostatnie dziesięciolecia, zamiast dbać o bezpieczeństwo Europy, bawiono się właśnie w wyjmowanie takich kijów z dupy.


Przecież jest równoprawnienie i Wanda Nowicka chwyci za broń bronić nas przed inwazją.
Jeśli chodzi o jej syna to nie mam pewności bo chwalił zbrodnie NKWD i ma ołtarzyk Stalina.

Zatańczymy ich kurwa na śmierć ewentualnie Jachira pokaże że po tej stronie granicy kobiety jedzą kozy publicznie i się ruskie dywizje zawrócą z niesmakiem bo jak mówił klasyk ,,kto to rucha"?
 


Lewacki tok myślenia, a potem skowyt, że militarnie Europa w czarnej dupie i będzie rzeź, jak Jankes nie pomoże. Przez ostatnie dziesięciolecia, zamiast dbać o bezpieczeństwo Europy, bawiono się właśnie w wyjmowanie takich kijów z dupy.

A to Ci inżynierowie z Niemiec i Francji co lubią fajerwerki to nie po to są sprowadzani? Żeby u nas pracować i pomóc?
No nie gadaj że nie. No weź.
:putinlaugh:
 
Nowacka zaczyna cenzurowanie Wołynia. Podobno w nowej podstawie słowo "ludobójstwo Polaków" ma zostać wykreślone, do tego usunięte zostaną nazwy "Charków", "Miednoje" i nawet "Palmiry". To jest dopiero kurwa skandal, ale mainstreamowe media i pożyteczni idioci spod znaku TVN dalej będą pierdolić o Wąsiku i Konfederacji. Strach pomyśleć co jeszcze Platforma będzie chciała usunąć przez te cztery lata?

A nie jest dokładnie na odwrót, jeżeli chodzi o Nowacką? Plus twoje późniejsze słowa... oj szybko się, kolego zestarzały. Szybko...


"Do sprawy odniosła się również Barbara Nowacka. "Nie podpiszę dokumentu, w którym rzeź wołyńska nie będzie nazywana po imieniu" - zadeklarowała szefowa MEN."

(Nowacka, twitter) "Istotą prekonsultacji jest to, że eksperci coś proponują, a każdy może ocenić propozycje i wyrazić swoją merytoryczną opinię. Do czego zachęcam.Ja zaś nie podpiszę dokumentu, w którym rzeź wołyńska nie będzie nazywana po imieniu - ludobójstwem.

Ale odpowiednie lobby w MEN na pewno po cichu działa. Tym razem nie przeszło... Ale nie gadaj też, że piss nie wchodził w dupę banderowcom, bo to największa bzdura jaką słyszałem. Kto jak nie piss dał im ocean kasy i tyle uzbrojenia? Kto im zapewnił mega socjal i wpuścił wszystkich bez najmniejszej kontroli? Kto się nazwał pierwszy sługą narodu ukraińskiego? Kto jak nie dudenko kazał rodzinom wołyńskim i księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu zamknać mordę i się ściskał z dresiarzem przy każdej okazji?

Kto pierwszy pozwolił na wwóz zboża? Na rozpieprzenie naszego transportu? Oj, króciutką mają co niektórzy pisuarczycy tutaj pamięć. Choć nie, sorry, tu nikt pisuaru nigdy nie popierał.
 
Last edited:
A nie jest dokładnie na odwrót, jeżeli chodzi o Nowacką?


"Do sprawy odniosła się również Barbara Nowacka. "Nie podpiszę dokumentu, w którym rzeź wołyńska nie będzie nazywana po imieniu" - zadeklarowała szefowa MEN."

(Nowacka, twitter) "Istotą prekonsultacji jest to, że eksperci coś proponują, a każdy może ocenić propozycje i wyrazić swoją merytoryczną opinię. Do czego zachęcam.Ja zaś nie podpiszę dokumentu, w którym rzeź wołyńska nie będzie nazywana po imieniu - ludobójstwem.

Ale odpowiednie lobby w MEN na pewno po cichu działa. Tym razem nie przeszło... Ale nie gadaj też, że piss nie wchodził w dupę banderowcom, bo to największa bzdura jaką słyszałem. Kto jak nie piss dał im ocean kasy i tyle uzbrojenia? Kto się nazwał pierwszy sługą narodu ukraińskiego? Kto jak nie dudenko kazał rodzinom wołyńskim i księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu zamknać mordę i się ściskał z dresiarzem przy każdej okazji?

Kto pierwszy pozwolił na wwóz zboża? Na rozpieprzenie naszego transportu? Oj, króciutką mają co niektórzy pisuarczycy tutaj pamięć.
Skomentowała. Wczoraj o 20:40. Dwa długie dni namysłu po tym co wrzuciła na stronę swojego ministerstwa gdy zobaczyła co się dzieje
 
Skomentowała. Wczoraj o 20:40. Dwa długie dni namysłu po tym co wrzuciła na stronę swojego ministerstwa gdy zobaczyła co się dzieje
A te dwa dni to skąd wziąłeś? Artykuł z onetu ukazał się wczoraj. Twitt z historia.org opisujący tę sprawę, na podstawie, którego napisano artykuł 13 lutego. Ona odpowiedziała 14 lutego.

Szplin, spokojne, oddychaj. To jest Basia, a nie herr Tusk!
 
Back
Top