Polityka


Oj były czasy jak Tusk publicznie cisnął bekę z zielonych reform Niemiec: Kierwiński u Lubeckiej ,,ale to było dawno" -w ogóle to mnie ciekawi po jakim czasie nie ma hipokryzji obłudy tylko "zmiana Światopoglądowa":korwinlaugh:
To jak obstawiasz @tucznik Tusk zablokuje Cpk i atom wiecznie "szukając racjonalnych form finansowania i realizacji" czy raczej nie?

Ciekawe jak tam są kary umowne w tych umowach odnośnie atomu...
Też ta wiceminister Zielonych marginalnego koalicjanta...
 
Oj były czasy jak Tusk publicznie cisnął bekę z zielonych reform Niemiec: Kierwiński u Lubeckiej ,,ale to było dawno" -w ogóle to mnie ciekawi po jakim czasie nie ma hipokryzji obłudy tylko "zmiana Światopoglądowa":korwinlaugh:
To jak obstawiasz @tucznik Tusk zablokuje Cpk i atom wiecznie "szukając racjonalnych form finansowania i realizacji" czy raczej nie?
Oczywiście, że zablokują, albo będą przeciągać w nieskończoność. Fur deutschland.

Po co robić inwestycje jak można dawać hajs na Ukrainę?
Po co nam cpk jak mamy porty i lotniska w Niemczech? Po co nam atom jak można ruski gaz przez 3 pośredników kupować przepłacając i z dumą nazywać innych onucami. Ekonomia z Ryśkiem Petru!
:putinlaugh: Ale za to walczą z mową nienawiści!
 
Tutaj Ryś się myli. Lotnisko tak, kolej tak
Ale i tak się Rysiu nameczył bo takim tweetem nagle staje się zwolnikiem wspólnego wora na którego nie patrzy się excelem: kolej trudno aby się bezpośrednio zwracała
Kurcze nie mogę sobie przypomnieć czy on ma takie same poglądy o płatności za studia jak Balcerowicz
 
Podzielę się z Wami protipem odnośnie twittera.
Jak ktoś ma przy nicku jakąkolwiek flagę, to od razu możecie sobie darować czytanie jego pierdolenia.
1000000621.jpg
 
Oj były czasy jak Tusk publicznie cisnął bekę z zielonych reform Niemiec: Kierwiński u Lubeckiej ,,ale to było dawno" -w ogóle to mnie ciekawi po jakim czasie nie ma hipokryzji obłudy tylko "zmiana Światopoglądowa":korwinlaugh:
To jak obstawiasz @tucznik Tusk zablokuje Cpk i atom wiecznie "szukając racjonalnych form finansowania i realizacji" czy raczej nie?

Ciekawe jak tam są kary umowne w tych umowach odnośnie atomu...
Też ta wiceminister Zielonych marginalnego koalicjanta...
Ja to nie doczekam pewnie ważnych i przedłużających się inwestycji ważnych dla Zachodniego Pomorza. A to całe CPK, to nawet jeżeli będzie kontynuowane, to całkowita realizacja będzie tak się ciągnęła, że prędzej zdechnę albo będę robił pod siebie w hospicjum.

Dla mnie imperatywem państwa powinno być to, że każde miasto powiatowe winno mieć jakąś formę publicznej komunikacji. Takie Pyrzyce są miastem powiatowym, ale PKP zwinęło się tuż po milenium. PKS też nie ma. Są tylko busy pana heńka. Tyle, że jak pan heniek zachleje, znaczy bus się zepsuje, to mieszkańcy bez samochodu są uziemieni. Co ciekawe powiat to bastion piss od wielu lat. A skorumpowany tak, że wiele pełowsko-gumifilcowych by mogło mu pozazdrościć ;-)

Żabojady się ostatnio na nowo rozkręciły z budową elektrowni atomowych. montują w UK, podpisali kontrakt na kolejne bloki na wyspach. Mają też budować w Holandii i innych krajach. Twierdzą, że na nowo obcykali lańcuchy dostaw, współpracują z polskimi firmami i gdyby budowali w PL, to jeszcze więcej polskich firm by skorzystało. Bardzo chętnie by u nas zbudowali drugą elektrownie zamiast koreańczyków. Może jest to jakiś pomysł.

Sikor coś tam we Francji ostatnio działał. Szwaby wiadomo, że durnie atom wygasili, a Francuzi chyba z 70% energii mają z atomu. Spójrzcie na protesty francuskich rolników, w znaczniej mierze przeciwko UA i polityce UE -- oni w przeciwieństwie do niemieckich rolników się nie pierdolą i na ostro idą.

Byłoby nie najgorzej się bardziej zwąchać z Francją przeciwko polityce Rzeszy w UE. Jakieś sojusze jednak warto mieć.
 
To moja strona :cool:


Najciekawsze skąd wziąłeś ten wniosek, skoro ja totalnie nieobeznany z większością gwiazd i gwiazdwczek?
Nie no znasz takie ciekawostki o aktorze ktorego zbytnio nie kojarzę oprócz 13 posterunku -to osiągnięcie
O żonie Tuska to oczywiście słyszałem bo wodzowie partyjni są specyficzni i beki z Tuska nigdy nie za mało.
Z celebrytów to głównie lubię śledzić byłe lisice i trolować tvnowców na insta ale szybo banują np. Spytałem Prokopa kiedy będzie robił bronił w bieliźnie konstytucji jak Kinga Rusin na Zanzibarze -od Hołowni mam bana zanim został politykiem aż Kurcze poszedłem na jego spotkanie z czytelnikami i trolowałem pytaniami :korwinlaugh:
 
Nie no znasz takie ciekawostki o aktorze ktorego zbytnio nie kojarzę oprócz 13 posterunku -to osiągnięcie
O żonie Tuska to oczywiście słyszałem bo wodzowie partyjni są specyficzni i beki z Tuska nigdy nie za mało.
Z celebrytów to głównie lubię śledzić byłe lisice i trolować tvnowców na insta ale szybo banują np. Spytałem Prokopa kiedy będzie robił bronił bieliźnie konstytucji jak Kinga Rusin na Zanzibarze -od Hołowni mam bana zanim został politykiem aż Kurcze poszedłem na jego spotkanie z czytelnikami i trolowałem pytaniami :korwinlaugh:
Myślę, że jestem jednym z mniej ogarniętych na tym forum jeśli chodzi o wszelkie gwiazdy i gwiazdunie, ale dramę z tym zjebem kojarzę, bo. się tu na forum przewijało, że jego kobieta, chyba z 30 lat młodsza zrobiła dzieciaka z innym a temu wkręciła, że to jego
 
Ja to nie doczekam pewnie ważnych i przedłużających się inwestycji ważnych dla Zachodniego Pomorza. A to całe CPK, to nawet jeżeli będzie kontynuowane, to całkowita realizacja będzie tak się ciągnęła, że prędzej zdechnę albo będę robił pod siebie w hospicjum.

Dla mnie imperatywem państwa powinno być to, że każde miasto powiatowe winno mieć jakąś formę publicznej komunikacji. Takie Pyrzyce są miastem powiatowym, ale PKP zwinęło się tuż po milenium. PKS też nie ma. Są tylko busy pana heńka. Tyle, że jak pan heniek zachleje, znaczy bus się zepsuje, to mieszkańcy bez samochodu są uziemieni. Co ciekawe powiat to bastion piss od wielu lat. A skorumpowany tak, że wiele pełowsko-gumifilcowych by mogło mu pozazdrościć ;-)

Żabojady się ostatnio na nowo rozkręciły z budową elektrowni atomowych. montują w UK, podpisali kontrakt na kolejne bloki na wyspach. Mają też budować w Holandii i innych krajach. Twierdzą, że na nowo obcykali lańcuchy dostaw, współpracują z polskimi firmami i gdyby budowali w PL, to jeszcze więcej polskich firm by skorzystało. Bardzo chętnie by u nas zbudowali drugą elektrownie zamiast koreańczyków. Może jest to jakiś pomysł.

Sikor coś tam we Francji ostatnio działał. Szwaby wiadomo, że durnie atom wygasili, a Francuzi chyba z 70% energii mają z atomu. Spójrzcie na protesty francuskich rolników, w znaczniej mierze przeciwko UA i polityce UE -- oni w przeciwieństwie do niemieckich rolników się nie pierdolą i na ostro idą.

Byłoby nie najgorzej się bardziej zwąchać z Francją przeciwko polityce Rzeszy w UE. Jakieś sojusze jednak warto mieć.
Tak na szybko: Francja ma duże dobrze zorganizowane organizacje pozarządowe w tym związki zawodowe w tym razem z Argentyną jedną z większych liczbę dni protestujących.
Czasami ma to plusy, czasami nie.
A Polska? Organizację pozarządowe to albo sługasy elit (np. Fundacja Batorego te Matczaki...), albo organizacje finansowe przez zagranice albo państwo, a związki zawodowe to przecież zbrojne ramiona partii pełne ludzi z poprzedniej epoki.
To nawet Lis w swojej książce przyznał że jedyna organizacją naprawdę pozarządowe jest...
...Kościół
 
Nie da swoim zrobić krzywdy a i sam Polaczkom oddawał nie będzie co dziadek zrabował.

Pis 8 lat jakieś podchody robił, wyliczenia, raporty a ten cyk, 2 miesiące i temat zamknięty. Skuteczność!
View attachment 91795View attachment 91796
Przecież już Bodnar zaczął walić tekstami przy komisarzu unijnym, że Warszawa została odbudowana ze środków UE.
Powrót do naracji, że polskie członkostwo w UE to forma reparacji bo biedni Niemcy dopłacają do bycia w UE płacąc na takie kraje jak Polska...
... A te pieniądze później są zajebiscie wykorzystywane przez samorządowców z PO :korwinlaugh:
 

To kiedy te dymisje panie Hołownia? Już Ci ludzie odeszli czy się drukarka zatkała i wniosku nie wydrukowali?

 


Polecam samemu przeczytać listę zmian, na dole linku jest pdf. Chrzest Polski akurat jest wymieniony w programie, więc trochę naginanie pod tezę w tym poście. Poczekajmy na wydrukowany podręcznik, ale pewnie będzie przestawiona wajcha na lewo.

edit: znalazłem w innym pliku informację, że będzie przedstawione wrogie traktowanie żydów i ukraińców na ziemiach Polski.
:penn:
 
Last edited:

Polecam samemu przeczytać listę zmian, na dole linku jest pdf. Chrzest Polski akurat jest wymieniony w programie, więc trochę naginanie pod tezę w tym poście. Poczekajmy na wydrukowany podręcznik, ale pewnie będzie przestawiona wajcha na lewo.

edit: znalazłem w innym pliku informację, że będzie przedstawione wrogie traktowanie żydów i ukraińców na ziemiach Polski.
:penn:
Jakby wybory było co rok, to dzieciom w szkołach kręciłoby się w głowach od tych zmian. :wink:

Politykom chyba się wydaje, że dobór lektur i tematów na lekcjach historii ma jakiś czarodziejski wpływ na światopogląd dzieci. I w związku z tym, że przez ostatnie 8 lat szkoły produkowały prawicowych nazioli, to teraz dla odmiany zajmą się produkcją wrażliwych na krzywdę ludzką, wegańskich kosmopolitów. Jednocześnie, coś za co naprawdę są odpowiedzialni politycy, czyli skuteczność systemu nauczania, jest na tyle niska, że uczniowie i tak nic nie zapamiętują z tych lekcji.

 
Back
Top