Polityka

A co jeśli pomijamy trzeciego gracza z uniwersum Kondomium? Przecież nowy premier został nazwany agentem niemieckim? czy nazwisko Grzegorza to przypadek? osłabienie opozycji, to wzmocnienie koalicji :żeco:


Ogólnie Braun to inteligenty gość, a ten happening nie był spontaniczny, szczególnie że chanukija jest tam odprawiana od lat. Wiedział jakie bedą tego konsekwencje i odzew. Samą sytuacją był tak rozemocjonowany, że od razu przyjął swoją pozę z rączkami, zaczął odpowiadać na pytania spokojnym głosem i proponował debatę jakiemuś rabinowi. Opcje są dwie, albo agent, albo osobowość psychopatyczna :roberteyeblinking:
Że Braun to agent Tuska też są argumenty. Np. że akcją gaśniczą próbował przykryć powołanie Kosiniaka na ministra MON. Jedno co w 100% pewne, to że działa na szkodę Polski i Konfederacji.
 
Ja tez przypomnę że to rząd byłej partii ryżego agenta niemiec podpisał konkordat i wpuścił kościół min do szkół. Jak ryży może w jednym rządzie zasiadać w wojujacymi komunistami? Co z kościelnym skrzydłem peło? Jak to jest zasiadać codziennie do jednego stołu z wrogami ideologicznymi? Nowy rząd to zjednoczenie pokemonów które spaja tylko strach przed jarosławem a zachowują się jak zwyciezcy. Najśmieszniejsze że nawet PSL od czasów poprzedniego systemu nadstawiające dupy na prawo i lewo gdzieś tam się przemyciło. Jedno gówno zamieniliśmy na drugie. Nie jestem w stanie powiedzieć które gorsze.
 
poszły argumenty to śmieszkujemy :roberteyeblinking:

Jakby ktoś Jezuska wystawił w Izrealskim parlamencie to by go zajebali prawdopodobnie
Argumenty na co? Argumenty typu - Jakby w Izraelu COŚ to by COŚ. Argumenty typu "a bo żydzi mordują w Palestynie", tak jakby oszołomski wygłup Brauna miał spowodować pokój na świecie.

Jedyne na co to są argumenty to właśnie na to, że Braun swoją akcją wywołał to co miał wywołać, czyli jak zwykle wewnętrzny zamęt i pokazywanie na zewnątrz jacy z Polaków antysemici. Komu to się opłaca?

Ani lewak to mój brat, ani swat, ale z tego co widzę, to im nie przeszkadza cała kaplica katolicka i katolickie obrzędy w sejmie, tylko nie chcą krzyża na sali obrad, bo konstytucja gwarantuje dowolność wyznania, a mimo wszystko i tak się z gaśnicą nań nie rzucają. Mnie ten krzyż tam ani ziębi ani grzeje, tak samo jak i ta menora. Niech se będą, albo niech se nie będą. Ale robienie fikołów i przywoływanie wszystkich kataklizmów na świecie włącznie z ukrzyżowaniem Jezusa nie zamaże faktu, że Braun to mąciciel i szkodnik narodowy, co kolejny raz wprost udowadnia.

:beczka:
 
Argumenty na co? Argumenty typu - Jakby w Izraelu COŚ to by COŚ. Argumenty typu "a bo żydzi mordują w Palestynie", tak jakby oszołomski wygłup Brauna miał spowodować pokój na świecie.

Jedyne na co to są argumenty to właśnie na to, że Braun swoją akcją wywołał to co miał wywołać, czyli jak zwykle wewnętrzny zamęt i pokazywanie na zewnątrz jacy z Polaków antysemici. Komu to się opłaca?

Ani lewak to mój brat, ani swat, ale z tego co widzę, to im nie przeszkadza cała kaplica katolicka i katolickie obrzędy w sejmie, tylko nie chcą krzyża na sali obrad, bo konstytucja gwarantuje dowolność wyznania, a mimo wszystko i tak się z gaśnicą nań nie rzucają. Mnie ten krzyż tam ani ziębi ani grzeje, tak samo jak i ta menora. Niech se będą, albo niech se nie będą. Ale robienie fikołów i przywoływanie wszystkich kataklizmów na świecie włącznie z ukrzyżowaniem Jezusa nie zamaże faktu, że Braun to mąciciel i szkodnik narodowy, co kolejny raz wprost udowadnia.

:beczka:
co ty pierdolisz przecież ja słowa nie wspolnialem o Palestynie bo mnie nie obchodzą jak pustynne małpy się biją o kawałek piasku 2000 km od nas
Jakie ukrzyżowanie Jezusa co ty pierdolisz gościu. Czuję się jakby Żukowska miała tu konto

Jedz na olimpiadę bo odjebałeś 720 fikoła z perfekcyjnym lądowaniem
 
Nie wiem czy są opracowania o ilości.
I akurat miałem na myśli głównie powstania w XIX wieku.
Poszukauę i w jakimś zakopanym opracowaniu beuo jeno, że na 1000 medyków powstania styczniowego (ujeto tu różne funkcje zbiorczo) 43 beuo napletkoujemnych. Poza tym kilku ważniejszych „dowódców” wymienionych z imienia i napletka. Jeśl zachowamy proporcję to udział żydów w powstaniu jest równie albo i mniej ważny jak poniższe:

„Wreszcie Powstanie Styczniowe; żydowski finansista Leopold Kronenberg wyłożył milion rubli na zakup broni dla Powstania. Zakupiona w Anglii broń wpadła w ręce Rosjan za sprawą rosyjskiego agenta Tugenholda, który był sekretarzem płk Teofila Łapińskiego, organizującego ten przerzut. Nie to jednak jest najbardziej zagadkowe, tylko fakt, że po upadku Powstania, cesarz rosyjski odznaczył Leopolda Kronenberga Orderem św. Włodzimierza i nadal mu tytuł szlachecki, zaś Żydzi, których zrównał w prawach jeszcze margrabia Wielopolski, wykupywali za bezcen majątki skonfiskowane przez rząd za udział w Powstaniu. Konfiskaty objęły 4254 majątki ziemskie nie licząc zaścianków i mienia ludności miejskiej. Można powiedzieć, że na Powstaniu Styczniowym najbardziej skorzystali Żydzi, zwielokrotniając swój stan posiadania kosztem Polaków, no i oczywiście Rosja, która ostatecznie zlikwidowała wszelkie ślady autonomii Królestwa, ustanawiając w jego miejsce Kraj Prywiśliński”
 
Poszukauę i w jakimś zakopanym opracowaniu beuo jeno, że na 1000 medyków powstania styczniowego (ujeto tu różne funkcje zbiorczo) 43 beuo napletkoujemnych. Poza tym kilku ważniejszych „dowódców” wymienionych z imienia i napletka. Jeśl zachowamy proporcję to udział żydów w powstaniu jest równie albo i mniej ważny jak poniższe:

„Wreszcie Powstanie Styczniowe; żydowski finansista Leopold Kronenberg wyłożył milion rubli na zakup broni dla Powstania. Zakupiona w Anglii broń wpadła w ręce Rosjan za sprawą rosyjskiego agenta Tugenholda, który był sekretarzem płk Teofila Łapińskiego, organizującego ten przerzut. Nie to jednak jest najbardziej zagadkowe, tylko fakt, że po upadku Powstania, cesarz rosyjski odznaczył Leopolda Kronenberga Orderem św. Włodzimierza i nadal mu tytuł szlachecki, zaś Żydzi, których zrównał w prawach jeszcze margrabia Wielopolski, wykupywali za bezcen majątki skonfiskowane przez rząd za udział w Powstaniu. Konfiskaty objęły 4254 majątki ziemskie nie licząc zaścianków i mienia ludności miejskiej. Można powiedzieć, że na Powstaniu Styczniowym najbardziej skorzystali Żydzi, zwielokrotniając swój stan posiadania kosztem Polaków, no i oczywiście Rosja, która ostatecznie zlikwidowała wszelkie ślady autonomii Królestwa, ustanawiając w jego miejsce Kraj Prywiśliński”


Ale, że wszystkie 4254 majątki wykupili Żydzi?
 
Po pierwsze, to chyba nie była msza tylko Nabożeństwo. Rozumiem jednak, że der Onet nie widzi różnicy.
Po drugie gdzie sie odbywają te regularne mszę o których piszesz ? Bo chyba jednak nie w Sejmie
 
co ty pierdolisz przecież ja słowa nie wspolnialem o Palestynie bo mnie nie obchodzą jak pustynne małpy się biją o kawałek piasku 2000 km od nas
Jakie ukrzyżowanie Jezusa co ty pierdolisz gościu. Czuję się jakby Żukowska miała tu konto
A no to skoro tak, to tak.

bo to katolicki kraj - dlatego w sejmie masz całą kaplicę katolicką i regularne msze, mimo, że konstytucja stanowi wolność wyznaniową.

W Izrealu w parlamencie jest szopka z Jezuskiem? - Nie wiem, mało mnie to obchodzi, ciebie chyba też, bo przecież "nie obchodzą cię pustynne małpy 2000km od nas". Czemu w Polsce jest jakaś chanuka? Nie mam pojęcia, Lech Kaczyński se wymyślił i jest, też mnie to dziwi. Co nie zmienia faktu, że Braun odjebał głupotę. x1

JA NIE MAM NIC PRZECIWKO ZA TYM ŻEBY ŻADNYCH SYMBOLI NIE BYŁO OK - ja też nie, Co nie zmienia faktu, że Braun odjebał głupotę. x2

Ale na obce z szacunkiem przy pluciu na nasze nie ma przyzwolenia - spoko, Co nie zmienia faktu, że Braun odjebał głupotę. x3

:tiphatb:
 
wyjebali nam ambasadora jak psa a my czekamy na prezydenta by świeczkę odpalił hahahaha

godzinę wcześniej Hołownia dziękuje harcerkom że znalazły czas na światełko betlejemskie
 
Po pierwsze, to chyba nie była msza tylko Nabożeństwo. Rozumiem jednak, że der Onet nie widzi różnicy.
Po drugie gdzie sie odbywają te regularne mszę o których piszesz ? Bo chyba jednak nie w Sejmie
W kaplicy SEJMOWEJ. Zresztą nie udawaj, że tam jakichś obrzędów związanych ze świętami nie ma, bo rokrocznie są szopki, kolędowania itd. A różnicy między mszą i nabożeństwem też nie widzę. Nie udawaj, że to robi jakąś różnicę. Tyle jest tam tych obrzędów, że całą kaplicę postawili.

Zresztą mówię mi nie przeszkadza ani msza, ani chanuka. Jednie mam bekę z tych fikołów i przywoływania wszystkie naokoło, byle tylko nie przyznać, że Braun skompromitował siebie, państwo i własną partię. Choć głównie to siebie.
 
W kaplicy SEJMOWEJ. Zresztą nie udawaj, że tam jakichś obrzędów związanych ze świętami nie ma, bo rokrocznie są szopki, kolędowania itd. A różnicy między mszą i nabożeństwem też nie widzę. Nie udawaj, że to ma jakąś różnicę. Tyle jest tam tych obrzędów, że całą kaplicę postawili.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że kaplice znajdziesz także w szpitalach , niektórych jednostkach wojskowych, oraz policji?
Czy to oznacza, że organizowane są tam REGULARNE MSZE ? Masz problem z rozumieniem znaczenia słowa "regularne" oraz nierozróżniasz mszy od nabożeństwa. Podkreślasz to w kilku postach, zupełnie niepotrzebnie.
Wychodzisz tylko na durnia, a oboje wiemy że nim nie jesteś.
 
Zdajesz sobie sprawę z tego, że kaplice znajdziesz także w szpitalach , niektórych jednostkach wojskowych, oraz policji?
Czy to oznacza, że organizowane są tam REGULARNE MSZE ? Masz problem z rozumieniem znaczenia słowa "regularne" oraz nierozróżniasz mszy od nabożeństwa. Podkreślasz to w kilku postach, zupełnie niepotrzebnie.
Wychodzisz tylko na durnia, a oboje wiemy że nim nie jesteś.
*obaj

Doprawdy nie wiem czym się różni msza od nabożeństwa i nawet nie zamierzam sprawdzać, bo nie zmienia to faktu, że pełno obrzędów katolickich się w sejmie odbywa. Odbywa się jak widać też jedno żydowskie. Jedno i drugie mnie ni ziębi, ni grzeje. Widać Kaczyński chciał pokazać jak to sejm jest inkluzywny i otwarty i zaprosił też Żydów.

I nadal mam bekę z tych fikołów i przywoływania wszystkiego naokoło, byle tylko nie przyznać, że Braun skompromitował siebie, państwo i własną partię. Choć głównie to siebie.

A straszny Der Onet pisząc o mszy, zrobił przedruk z Katolickiej Agencji Informacyjnej. Oni też nie wiedzą co to msza?
 
Back
Top