Polityka

Otoka kiedyś chwalił i lubił Wiecha. Wiech jest takim samym Wiechem jak był wtedy gdy był chwalony przez Otokę. Podobnie Mentzen. Kiedyś zapraszał Wiecha na swój kanał i chwalił, przytakiwał. Teraz go atakuje. Pewnie im tak z badań fokusowych wyszło, że to się opłaca bo publika to szury.
Wiech zrobił jakiś gównodoktorat (z prawa energetycznego unii europejskiej :waldeklaugh:) i zgrywa eksperta od energetyki choć nie ma pojęcia czym różni się moc pozorna od biernej i cały internet ma polew z przemądrzałego lobbysty a ten ludzi chce za to po sądach targać i wynajął w tym celu kancelarię prawną. Hałabała się zesrał
Dzięki, widzę że również w tej kwestii zdania ekspertów są podzielone :lol:
 
@Karateka@ no obejrzałem podsumowanie tej debaty na tym kanale jeden z wielu.
OMG Petru to taki korwinista gimnazjalny.
Tak na szybko
Próg dochodowy przy 500 plus.
Boże odkrycie Petru i Balcerowicza: socjalizm ma wade, że pomoc socjalna to nie zawsze pomaganie a też często wyręczanie. Tylko kurczę sprawdzanie komu się należy to koszty dlatego partie mówią o racjonalizacji wydatków socjalnych a jak dochodzą do władzy to znikają pomysły.

Plus w Polsce na tyle sposobów ludzie się rozliczają, że dojście komu się należy komu nie -minimum 100 stron...
Ja bym inaczej rozwiązał sprawę 500 plus

Konkurowanie służby państwowej z prywatną. Jaki prywatny szpital przeprowadzi przeszczep wątroby, serca?
Mocniej: jaki prywatny szpital nie odeśle do publicznego w przypadku mocniejszego zagrożenia zdrowia i życia? :korwinlaugh:
Pomysły trzeba dostosować do kraju w którym się żyje, a nie bawić się w akademickie dyskusje :roberteyeblinking:
 
Wiech narobił w pieluchę.

"Pisma przedsądowe załatwiły sprawę" :mjsmile:

Uwierzy ktoś?

Nie dość, że kurwa kłamca to jeszcze pisze o sobie w trzeciej osobie :pociesznymirek:

Ekspert.


a ja powiem tak, że jeśli ktoś grozi to warto ustawić paru typów po sądach.
Obojętnie czy to robi Wiech, Stanowski, Gozdyra czy Doda.
Zwłaszcza, że na twitterze ludzie na za dużo sobie pozwalają...

On ma z 10 tysięcy filmów na YT. Serio polecam te z cyklu historia myśli m.in. o filozofii politycznej itd. Gość jest dr. specjalizującym się w myśli oświecenia, a więc w liberalizmie... i polecam porównać to co mówi m.in. Korwin na temat liberalizmu. Tak jak mówię, można lubić, nie lubić... ale typ na w chuj wiedzy i własne opinie, z którymi trudno się gdziekolwiek spotkać w polskim YT:

Np. to że Monteskiusz pisał o podziale władz a nie trójpodziale, i że rozdział sądów od polityki jest amerykańską fikcją.

To są mega oryginalne rzeczy i widać, że autorskie. Poza tym typ zna chyba z 8 języków obcych i jest masa tłumaczeń zagranicznej prasy etc.

Naprawdę nie namawiam żeby lubić, ale według mnie Napierała to jeden z konkretniejszych libków w PL a znam to środowisko z 10 lat lekko i tam nie ma nic innego jak cytowanie Misesa i Rothbarda czy Hayeka niezależnie czy mówi Mentzen czy Chmielowski czy Korwin czy Dziambor. Naprawdę jak się przeczyta w oryginale tych autorów to konfiarze nic więcej nie powiedzą, bo są nawet zbyt głupi żeby tey myśl dostosować do XXI wieku tylko słowo w słowo podają. I ja to mówię jako ktoś kto na UPR głosował zawsze. Tam są hasła i zero treści, co rozmowa z kurwa haha Ryśkiem unaoczniła XD
Lubie słuchać Napierały chociaż pewnie w realu nie wytrzymałbym z nim w jednym pomieszczeniu bo pachnie strasznym narcyzem, ale może to po prostu rola.

Chłop lubi od czasu do czasu po manipulować (no nie dokońca rozdział sądów od polityki jest fikcją, ale nie jest tak cudownie jak się wydaje i przy małym szczęściu no można wylądować jako niewinna osoba w więzieniu. Są bardziej niezależne sądy niz w Polsce bo jednak torturowano Arabów w Polsce a nie w USA), albo robi to inteligentnie co szanuje, bo nie mam pretensji do manipulatorów bo to sztuka, ale jeśli ktoś robi to po najmniejszej lini oporu z przekazem jak do 13 latków to niech spierdala :roberteyeblinking:

To co mnie drażni u Korwinistów ale też przy obozie Balcerowicza to argument: a w tym kraju zadziałało to dlaczego w Polsce to nie może być?
Argument ad usaum
Bo w USA jest.
"A co? Polacy głupsi? Ha? To chcesz powiedzieć?"

Kurczę to jest polityczny odpowiednik kołczingowego hasła ,,u mnie działa".
No nie: to że Pudzianowski dzięki swojemu planowi treningowemu został mistrzem Strong Man nie oznacza, że Małyszowi by się to udało.

EDIT:
Ale np. Napierała bardzo fajnie obalał mit konstytucji 3 maja jako czegoś na miare konstytucji USA. To jak szlachta widząc upadek Polski nadal chciała gnoić chłopów o co pretensje miał Kościuszko.
Ten mit błękitnej krwi był tak mocny.
Plus to jak ona zmniejszała wolność religijną...
 
@Karateka@ no obejrzałem podsumowanie tej debaty na tym kanale jeden z wielu.
OMG Petru to taki korwinista gimnazjalny.
Tak na szybko
Próg dochodowy przy 500 plus.
Boże odkrycie Petru i Balcerowicza: socjalizm ma wade, że pomoc socjalna to nie zawsze pomaganie a też często wyręczanie. Tylko kurczę sprawdzanie komu się należy to koszty dlatego partie mówią o racjonalizacji wydatków socjalnych a jak dochodzą do władzy to znikają pomysły.

Plus w Polsce na tyle sposobów ludzie się rozliczają, że dojście komu się należy komu nie -minimum 100 stron...
Ja bym inaczej rozwiązał sprawę 500 plus

Konkurowanie służby państwowej z prywatną. Jaki prywatny szpital przeprowadzi przeszczep wątroby, serca?
Mocniej: jaki prywatny szpital nie odeśle do publicznego w przypadku mocniejszego zagrożenia zdrowia i życia? :korwinlaugh:
Pomysły trzeba dostosować do kraju w którym się żyje, a nie bawić się w akademickie dyskusje :roberteyeblinking:

Jak obejrzałeś streszczenie na kanale Jeden z Wielu to nie mam pytań:))))
 
Jak obejrzałeś streszczenie na kanale Jeden z Wielu to nie mam pytań:))))
odpowiedz lepiej na pomysł tego progu dochodowego i służby zdrowia bo jestem ciekawy tego wyboru pomiędzy prywatną a publiczna :korwinlaugh:

Przepraszam bardzo, że nie oglądam Karklucka fana kazirodztwa jednocześnie gender :roberteyeblinking:
 
Przyszła moda na dopierdolenie gościowi i wszyscy chcą się na tym gównie poślizgać.
W prawdzie Wiech to palant, którego inni wykorzystali robiąc z niego eksperta (on niestety w to uwierzył), ale ten internetowy lincz jest mega słaby.
Tam chyba zaczęło się od tego, że hałabała pojechać chciał koło pióra jakiemuś nauczycielowi, który nie zgadzał się z klimatyczną wizją świata hałabały i startując z roli eksperta nasrać mu chciał w szkolnych papierach. Ktoś stanął w obronie nauczyciela a później poszło lawiną
 
Tam chyba zaczęło się od tego, że hałabała pojechać chciał koło pióra jakiemuś nauczycielowi, który nie zgadzał się z klimatyczną wizją świata hałabały i startując z roli eksperta nasrać mu chciał w szkolnych papierach. Ktoś stanął w obronie nauczyciela a później poszło lawiną


I Wiech tutaj miał rację. Szury niech idą do Konfederacji, a nie uczyć dzieci.
 
I Wiech tutaj miał rację. Szury niech idą do Konfederacji, a nie uczyć dzieci.
A kim jest ten debil hałabała? Ekspertem?
Przypominam, on jest doktorem od prawa energetycznego unii europejskiej :lol:
Bo wiecie, prawnik od praw autorskich najlepsze sonaty komponuje a taki prawnik od finansów szpitalnych to by wam takie stenty wpierdolił, że serce jak dzwon by biło.
 
Masz tu swojego Hałabałę eksperta, który "ma rację" :DC:

Sekta się zrobiła i będą ludzi pouczać, jeszcze tego brakowało. Popraw się.


I to było na tyle od świadka wiechowy :beczka:

Eksperci od klimatu i energetyki. Tu pokłamać, tam pokłamać, wrzucić mema z Mentzenem i wypiąć klatę przed monitorem

:DC:
 

Attachments

  • IMG_20230623_171945.jpg
    IMG_20230623_171945.jpg
    32.5 KB · Views: 18
Przyszła moda na dopierdolenie gościowi i wszyscy chcą się na tym gównie poślizgać.
W prawdzie Wiech to palant, którego inni wykorzystali robiąc z niego eksperta (on niestety w to uwierzył), ale ten internetowy lincz jest mega słaby.
Myślę, że tutaj mamy akurat doczynienia z tym, że Konfederacje zabolało wypominanie słynnego wywiadu Mentzena z Wiechem, gdzie umiłowany przywódca przyznał, że mamy globalne ocieplenie i nawet człowiek jest temu winny -podobny schemat jak ze Stanowskim za wykazanie hipokryzji Mentzena. Armia Konfederacji (gdyby ktoś oceniał rzeczywistość na podstawie internetu to musiałby dojść do wniosku, że amamy tylko skrajne lewactwo i fanów Konfederacji)wrażliwa na krytykę jak Różal:korwinlaugh:
A że prawactwo lubi cancellować jak lewactwo -życie...
 
I Wiech tutaj miał rację. Szury niech idą do Konfederacji, a nie uczyć dzieci.
A kim jest ten debil hałabała? Ekspertem?
Przypominam, on jest doktorem od prawa energetycznego unii europejskiej :lol:
Bo wiecie, prawnik od praw autorskich najlepsze sonaty komponuje a taki prawnik od finansów szpitalnych to by wam takie stenty wpierdolił, że serce jak dzwon by biło.
Jak miałem na studiach inżynierskich 5 z termomodernizacji budynków to wiem więcej niż ten paź po prawie energetycznymi?

Tak na szybko przejrzałem program tych wspaniałych studiów i aż się ze śmiechu poplułem.
:putinlaugh:
 
Jak miałem na studiach inżynierskich 5 z termomodernizacji budynków to wiem więcej niż ten paź po prawie energetycznymi?

Tak na szybko przejrzałem program tych wspaniałych studiów i aż się ze śmiechu poplułem.
:putinlaugh:
Gość po doktoracie z prawa energetycznego unii europejskiej :waldeklaugh: stwierdził, że upierdoli z partyzanta nauczyciela geografii, który podważa eksperckość klimatyczną hałabały, a to przecież hałabała jest naukowcem. Doktor prawa energetycznego unii europejskiej na pewno jest większym znawcą zagadnień klimatycznych niż magister geografii :juanlaugh:
 
Konkurowanie służby państwowej z prywatną. Jaki prywatny szpital przeprowadzi przeszczep wątroby, serca?
Mocniej: jaki prywatny szpital nie odeśle do publicznego w przypadku mocniejszego zagrożenia zdrowia i życia? :korwinlaugh:
Pomysły trzeba dostosować do kraju w którym się żyje, a nie bawić się w akademickie dyskusje :roberteyeblinking:

Nie zagłębiałem się tutaj w szczegóły. Z punktu widzenia debaty między Petru, a Mentzenem kwestia ochrony zdrowia to idealny remis. Zgadzają się ze sobą. Natomiast co do progu dochodowego w 500 plus, to w tej kwestii bardziej się zgadzam z Mentzenem. Pozwólmy inflacji zjeść 500 plus.
 
Rozmowa z Petru to trochę jak debata np. z Patrykiem Jakim. Co z tego, że może i powie czasami coś sensownego, ba może nawet miałby jakiś fajny pomysł jak w partiach wodzowskich (PO, PiS) nikt nie weźmie ich pod uwagę.
 
Nie zagłębiałem się tutaj w szczegóły. Z punktu widzenia debaty między Petru, a Mentzenem kwestia ochrony zdrowia to idealny remis. Zgadzają się ze sobą. Natomiast co do progu dochodowego w 500 plus, to w tej kwestii bardziej się zgadzam z Mentzenem. Pozwólmy inflacji zjeść 500 plus.
@Karateka@ ktoś Ci się włamał na konto?? :juanlaugh:
 
I w takim momencie właśnie się znajdujemy.
Za wschodnią granicą barbarzyńcy odpierdalają jakieś mongolskie gody,
za zachodnią pedofile przejmują stery i odpierdalają jakieś dzikie tarło,
w tym czasie my, paljaki szmalcowniki, mamy wybrać, kurwa, "lidera" który nas przez to przeprowadzi...



w sumie to chuj nam w dupę za to, że właśnie do tego doprowadziliśmy w naszym pięknym "tenkraju"

już nawet nie wiem jakiego gifa wrzucić żeby było mniej tragicznie
 
Back
Top