Polityka

Pachnie przedterminowymi wyborami, a wtedy Gowin może wrócić jak człowiek pod skrzydła Tuska, a PiS pozbędzie się ten sposób koalicji z dupy (jak za czasów LPR i Samoobrony). Ta ustawa to tylko pretekst do zaorania mniejszych partii i Hołowni.
 
Pachnie przedterminowymi wyborami, a wtedy Gowin może wrócić jak człowiek pod skrzydła Tuska, a PiS pozbędzie się ten sposób koalicji z dupy (jak za czasów LPR i Samoobrony). Ta ustawa to tylko pretekst do zaorania mniejszych partii i Hołowni.
Też tak czuję tyle, że Gowin chyba nie wróci do Tuska (mimo, że pewnie bardzo by chciał), chociaż to polityka tu się kierują tylko doraźnym interesem... byle do kolejnych wyborów.
 


Korwin jak zwykle z rigczem rozniósł ich jak gnój (którym są) po polu a Gosiewska (ha tfu) chciała zabłysnąć a zrobiła z siebie kompletną idiotkę (w tym przypadku akurat nic nowego) :einsteinsmoke:

A propos lekarzy. Kiedys widzialem taki artykul, w ktorym pokazana byla ilosc osob robiacych specjalizacje w jakims regionie i bylo ich znacznie mniej niz potrzeba obecnie. Ciekawe jak bedzie wygladala ta polska sluzba zdrowia za 10-20 lat jak nie bedzie komu leczyc.
 
A propos lekarzy. Kiedys widzialem taki artykul, w ktorym pokazana byla ilosc osob robiacych specjalizacje w jakims regionie i bylo ich znacznie mniej niz potrzeba obecnie. Ciekawe jak bedzie wygladala ta polska sluzba zdrowia za 10-20 lat jak nie bedzie komu leczyc.
No wizja służby zdrowia w przyszłości jest przerażająca w tym systemie. Byle nie chorować bo inaczej kaplica
 
O kurde bele, pierwszy raz od tych dwóch kadencji, opozycja jest w stanie przegłosować kilka wniosków wbrew PiSowi. Kaczyński i towarzysze mają nietęgie miny, ewidentnie coś poszło nie tak...

:corn:
 
O kurde bele, pierwszy raz od tych dwóch kadencji, opozycja jest w stanie przegłosować kilka wniosków wbrew PiSowi. Kaczyński i towarzysze mają nietęgie miny, ewidentnie coś poszło nie tak...

:corn:
Celowe zagranie. Nie myśl, że to przypadek lub wypadek. To ściśle ułożony scenariusz. Poczytaj Protokoły mędrców Syjonu.

 
IMG_20210811_181902.jpg


O kurwa, ale fikoł


:juanlaugh:
 
Nie do końca taki fikoł. Francja może sobie sobie pozwolić na większą niezależność bo sama jest wciąż mocarstwem z dużymi wpływami na całym świecie. My jesteśmy zawodnikiem grającym o jedną albo i dwie ligi niżej. Prawda jest taka, że prawie całą historię byliśmy w strefie wpływów jakiegoś mocarstwa. Jak wypadniemy spod wpływów USA to z automatu zacznie nami bardziej rozgrywać Rosja albo inne Chiny. Takie są realia i potrzebujemy kogoś kto potrafi w tym zręcznie lawirować. Całkowicie niezależna Polska to są mrzonki i utopia, nie żyjemy w próżni tylko w prawdziwym świecie.
 
No i huj reasumcja z dupy bo nie było roku we wniosku o odroczenie obrad. Kurwa co ja oglądam. Jak za sanacji. Szmaty od kukiza się sprzedały za parę srebrników i ten lex tvn przejdzie dzisiaj. Putin siedzi śmieje się i zaciera rączki:putinlaugh:
 
No i huj reasumcja z dupy bo nie było roku we wniosku o odroczenie obrad. Kurwa co ja oglądam. Jak za sanacji. Szmaty od kukiza się sprzedały za parę srebrników i ten lex tvn przejdzie dzisiaj. Putin siedzi śmieje się i zaciera rączki:putinlaugh:
To nie z powodu roku. Tam była inna sytuacja, ale równie pojebana.
 
Chyba jeszcze nawet nie przeszło.




No to co się stanie jak przegłosują? TVN nie straci licencji?




Mają swoją agendę. Warto mieć i TVN i TV Republikę.
Nic się nie stanie, postawią słupa w UE, który przejmie te "amerykańskie" udziały i tyle. TVN będzie działał dalej.

Ja się zgadzam, że pluralizm jest wartościowy, nawet z TVNem, ale Monika Olejnik =/= wolność słowa. (Monika użyta symboliczne)

Sorry znowu edit:

Ludzie stojący za TVN to są grube rekiny przy Suskim i reszcie PiSu. Nikt w tym kraju nie jest w stanie zniszczyć tej TVN... tylko ci co go stworzyli
 
Nic się nie stanie, postawią słupa w UE, który przejmie te "amerykańskie" udziały i tyle. TVN będzie działał dalej.

Ja się zgadzam, że pluralizm jest wartościowy, nawet z TVNem, ale Monika Olejnik =/= wolność słowa. (Monika użyta symboliczne)

No proste że Monika Olejnik czy Tomasz Lis to nie są symbole wolności słowa. Btw - senat pewnie jeszcze mocno namiesza na korzyść TVN
 
Powiem Wam, że tak patrzę i myślę, że te maseczki to im z nieba spadły w tym Sejmie.
Wcześniej musieli do siebie szeptać, zasłaniać usta a teraz bez skrępowania stoją w grupie i konszachtują bez strachu, nikt z ruchu warg nic nie odczyta.
 
Gdybym decydował o wszystkim, to likwidację TVNu zleciłbym Suskiemu. To mistrzowskie posunięcie, jeśli się nie uda, to wiadomo, Suski, a jeśli się uda, to: kurwa!!!, Suski ich zlikwidowa!!!. Upokorzą Discovery, Amerykę i Baidena, co za majstersztyk...
 
Gdybym decydował o wszystkim, to likwidację TVNu zleciłbym Suskiemu. To mistrzowskie posunięcie, jeśli się nie uda, to wiadomo, Suski, a jeśli się uda, to: kurwa!!!, Suski ich zlikwidowa!!!. Upokorzą Discovery, Amerykę i Baidena, co za majstersztyk...
No dokładnie. Przyznam, że się pomyliłem bo jak zobaczyłem w tym Suskiego to byłem święcie przekonany, że to jakiś żart... a tu jeb, Suski kopnął TVN w dupę :DC: no, kurwa, kabaret...

p.s.
włączam TVN a tam "ekspert", profesor na tle całej ściany książek... i nagle zaczyna nim telepać i widać, że tło jest nałożone, wołam żonę z kuchni żeby to zobaczyła, zdążyła ale zaraz TVN zmieniło obraz i pan profesur już na wizję do końca nie wrócił :pociesznymirek:

TVN, cała prawda, całą dobę :lesnarhappy:
 
Wszyscy zajęci Lex TVN, które nic nie zmieni. Są memy, są zdjęcia (nawet i ja coś tam wrzuciłem na swoje media społecznościowe za ten ich fikołek z ponownym głosowaniem). Absolutnie wszyscy przejęci tym faktem. To teraz powinno się nasunąć pytanie - co nam miało to przesłonić, czego zasłoną dymną jest ta cała akcja :roberteyeblinking:
 
Zbigniewus Nostradamus

View attachment 24910


Wszyscy zajęci Lex TVN, które nic nie zmieni. Są memy, są zdjęcia (nawet i ja coś tam wrzuciłem na swoje media społecznościowe za ten ich fikołek z ponownym głosowaniem). Absolutnie wszyscy przejęci tym faktem. To teraz powinno się nasunąć pytanie - co nam miało to przesłonić, czego zasłoną dymną jest ta cała akcja :roberteyeblinking:
Może ogólnie postępująca chujnię, drożyznę i ogólne coraz większe niezadowolenie? TVN to się świetnie polaryzujący temat - jak tylko się zaczyna to od razu ludzie dzielą się na grupki za i przeciw i zajmują się gównoburzą.
 
Może ogólnie postępująca chujnię, drożyznę i ogólne coraz większe niezadowolenie? TVN to się świetnie polaryzujący temat - jak tylko się zaczyna to od razu ludzie dzielą się na grupki za i przeciw i zajmują się gównoburzą.
Mnie akurat bardziej ta ekonomiczno-gospodarcza strona interesuje
 
Back
Top