Polityka

Korwin już cynicznie trolluje. Na starość poszedł po rozum do głowy i jest prawdziwym politykiem, takim który powie ludziom nie prawdę, tylko to co chcą usłyszeć, a że szurow wśród wyborców Konfederacji nie brakuje, to mówi o planie na zwiększenie ilości homoseksualistów w populacji poprzez szczepionki. Będę go obserwował dalej, ciekawy człowiek :)

 
bo miała tam trenera, sam bym wybrał na jej miejscu Austrię i Niemcy. Tam na uchodźstwie idzie dobrze żyć i procedury są dość proste: Niemcy przyjęły 10 tys. Turków jako uchodźców politycznych xD
Jestem ciekaw ilu z tych Białorusin to krety Łukaszenki, bo ci ludzie z byłego KGB mają łeb na karku (na Ukrainie nieźle uwalili Nowaka z jego milionami). Ta dziewucha od braku stanika i darciem ryja, powkurzać prawice zdjęciami z babcią Kasią: kurs 1,08

Tylu ludzi przerosło JKM w trolingu a @Karateka@ o JKM :korwinlaugh:
 


to powyżej to linki

ciekawym czy z tej wojny będą jakieś ofiary i rozpierducha, ogólnie wygląda na to, że obie strony idą na całość i nie jest to częścią tego teatrzyku telewizyjnego, który jest nam serwowany dzień w dzień od lat

Banaś był ostatnio u Rymanowskiego, nie jestem specem od mowy ciała itd. ale wyglądało na to, że stara się zachować spokój ale aż go trzęsło z wkurwienia momentami...

tak czy inaczej, przy gówno "aferach" jak polexity czy lex tvn, to może być realnie ciekawe :corn:
 
Polski intelektualista, UW

tak się zastanawiam nad tymi kontami. Oni naprawdę wierzą w to co mówią czy liczą na jakaś ciepłą posadkę, milionowe granty jak zmieni się rząd (chociaż lewactwo jak Środa też niezły cash kosi od PiSu, chyba pół miliona na badania z dupy)? Nie wierze, że Matczak i Sadurski (jeszcze Sadurskiego można wytłumaczyć bo pochodzi z patologicznej rodzinny) są tak głupi, przecież większą wartość merytoryczną mają piosenki disco polo...

 
1628162469415.png

tymczasem w DE:
trybunał konstytucyjny podwyższa abonament radiowy do 18,36 EUR. Niemieckie trends na twitterze: jazda z TK. Prezesem TK jak polityk CDU.
Ale są spryciarze meldujący się w Szczecinie aby uniknąć płacenia abonamentu, ale zaczynają już z tym walczyć xD
 
I cyk system chinski


Coś w tym jest


Mowa nienawści - nielegalna dezinformacja




Cekawe: czy covid - by przezyc - bedze ewoluował w łagodną wersję?


Tez wyb wybral austrie, jak ta olimpijka...




WTF?














Moj kraj


W statystykach zero, ofcjalne zaszczepene 99%
















The Times


The Washigton Post






XD


Czyste zło






XD


 
pożar w burdelu







Oj mocna demagogia, z jednego wywiadu w rmf na demagogu są trzy jego kłamstwa xD


Zarobki polityków:





Żalisz sie na zarobki będac na wczasach na Dominikanie:












Tusk




Ekonomia:
















Dług publiczny jest spoko
 
I cyk system chinski


Coś w tym jest


Mowa nienawści - nielegalna dezinformacja




Cekawe: czy covid - by przezyc - bedze ewoluował w łagodną wersję?


Tez wyb wybral austrie, jak ta olimpijka...




WTF?














Moj kraj


W statystykach zero, ofcjalne zaszczepene 99%
















The Times


The Washigton Post






XD


Czyste zło






XD



Za dużo tych kwiatków wynajdujesz. Nie nadążam z czytaniem wszystkiego. Chyba za duzo zarabiasz a za mało pracujesz i dlatego masz czas na śledzenie tego wszystkiego. Ttzeba Ci śrubę dokręcić.
 
Postępowym jest nierozdrapywanie ran, niewypominanie przeszłości, postępowe zycie tu i teraz, tylko że być może Mścisław wciąż jeszcze żyje...
 
Towarzysze: taka sytuacja, kiedy jesteś nowoczesny, a nie opanowałeś/aś podstawowej zasady w uczeniu się jezyków obcych ,,uważaj na fałszywych przyjaciół"



Stary Maks








NIe to ja jestem bardziej lewicowy, ty nie jesteś







Oj jest drama z hologramem




Sprawdziłem kto napisał tak głupiego tweeta na którego jest odpowiedź. Sędzia xD


PiSowski trol ale tym razem racja
 
a ja wam mówię, że najbardziej z zabrania TVNu Amerykanom cieszyliby się...
... pracownicy TVNu.

Fragment wywiadu z Lisem:
Nie wszyscy jednak tak uważają. Jak odniósłby się pan do zarzutów, które od początku padały pod adresem "Faktów" i padają do dzisiaj, że prezentują świat tzw. klasy średniej, a pomijani są ci, którym w trakcie przemian gospodarczych się nie powiodło?

Nigdy nie słyszałem takich zarzutów. Ale TVN, choćby z natury tego, gdzie ma nadajniki, był głównie telewizją wielkich miast. "Fakty" siłą rzeczy były i są w dużym stopniu programem klasy średniej, o jej życiu, o jej pracy, o jej sukcesach, o jej marzeniach i aspiracjach. Sądzę, że to było i jest jedno ze źródeł sukcesu. Widzowie czuli i czują, że to o nich i dla nich.

Był sondaż, że 1/3 widzów TVNu to wyborcy PiSu, więc...
Ale fakt faktem zajebiście są ich programy oderwane od rzeczywistości: od Faktów, przez DD TVN, Top Model, Mam Talent aż po seriale. Pamięta ktoś jeszcze Magdę M? Ten serial był zajebisty jak ktoś jest wstanie w pracy nie pracować xD



Ciekawią tacy ludzie







Ile Polaków jest w stanie tak mówić po angielsku aby native speakerzy angielskiego pomyśleli: o to nie jest gość z Europy wschod.?
Jakie to jest żałosne prawie tak jak Stuhry wyjeżdżające za granicę po wygranej PiSu. Nadal są w Polsce :korwinlaugh:



Wiem, że Śpiewak i business Insider, proporcje pewnie nie dokładne, ale warto to wstawiać wyznawcom Balcerowicza

Można w DE kupić tańsze markowe ubrania niż w Polsce. W porównaniu do średniej pensji to już w ogóle. No nieźle koszą, te franczyzy to gorsze pułapki niż kredyty frankowe, prawie w feudalizm się to zamienia
 
Wyglad zawsze zdradzi. Jest praktycznie niemozliwym pomylic obywatela ze wschodu z Anglikiem czy Francuzem.
Jakiś z tapeta może.
Z Włochem na pewno się nie da pomylić.
Mamy wrażenie że ci piszący, że zagranicą nie po polsku za dużo naoglądali się filmów szpiegowskich :korwinlaugh:
 
Back
Top