Polityka

@Scurvol
"Milicjant" to tez szczerze watpie, ale nakręcony Sebix?
Ja bym nie mial tyle cierpliwosci

To jest troche zywiol, rozne rzeczy moga sie zdarzyc.
Swoja droga, ciekawe jak w resortach silowych z ewentualnym poparciem jakichs dziwnych akcji.


:lol: ja prdl, ten w czarnym to niezla zawieche zlapal. Czarodziejka gorzalka zrobila swoje :lol:
 
– Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie. W tym momencie bezpieka zastanawia się, gdzie jest najsłabsze ogniwo. Zaczyna się od tworzenia portretu psychologicznego osoby rozpracowywanej, każdy oficer to wie. Stworzono portret Andrzeja Dudy i stwierdzono, że po pierwsze ma ego, po drugie jest słaby, a po trzecie, grając na ego można uzyskać to, czego sobie życzymy. Wtedy przystąpiono do realizacji serialu pt. "Ucho Prezesa" – stwierdził w Telewizji Republika dr Jerzy Targalski.


nic dzisiaj głupszego nie przeczytam, można iść spać
 
– Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie. W tym momencie bezpieka zastanawia się, gdzie jest najsłabsze ogniwo. Zaczyna się od tworzenia portretu psychologicznego osoby rozpracowywanej, każdy oficer to wie. Stworzono portret Andrzeja Dudy i stwierdzono, że po pierwsze ma ego, po drugie jest słaby, a po trzecie, grając na ego można uzyskać to, czego sobie życzymy. Wtedy przystąpiono do realizacji serialu pt. "Ucho Prezesa" – stwierdził w Telewizji Republika dr Jerzy Targalski.


nic dzisiaj głupszego nie przeczytam, można iść spać
Ja pierdolę, takiej intrygi to Frank Underwood by się nie powstydził :DC:
 
Ktoś wytłumaczy w prostszych słowach o co chodzi? Brzmi trochę jakby chcieli podpierdolić 25% środków czy kompletnie tego nie rozumiem?
http://businessinsider.com.pl/finan...ofe-wejdzie-w-zycie-w-lipcu-2018-roku/jwh32jn
Ja bym tak chcial moc obracac cudzymi pieniedzmi bez zgod zadnych co do ryzyka, terminow zwrotu czy kosztow |(za wypozyczenie) obracania tymi pieniedzmi.

Zaraz zaraz, jak ktos moze obracac cudzymi dobrami bez zadnych zgod, to przeciez tak naprawde to sa jego pieniadze... No bo jaka ze inna definicje "wlasnosci" stosowac?

Sprawa jest wiec jasna, to nie sa nasze pieniadze, i ktokolwiek zaklada, ze bedzie z nich na starosc zyl, moze sie srogo pomylic...
 
Szwedzi robią legalnie dzieciom pranie mózgu. To jest, kurwa, niepojęte co się odpierdala na tym - toczonym neo-marksistowskim rakiem - świecie.
With recent victories for the trans rights movement and more young people defining as something other than “male” or “female” than ever before, VICE host Amelia Abraham goes to Sweden - the world’s most forward thinking country when it comes to questioning gender - to find out what it’s like to grow up without the gender binary.

In Sweden, the gender neutral pronoun “hen” has been in the national dictionary since 2015 and is now commonly used by most Swedes, the Swedish government’s school plan has since 1998 forbidden enforcing gender stereotypes, and government funded gender neutral kindergartens with gender aware teachers has made it possible for families to raise their children without a set gender identity, something that often sparks controversy in the foreign press.

Amelia spends time with one of these gender non-conforming families, mapa (mom and dad) Del LaGrace Volcano who was born intersex (both male and female), the children Mika (5) and Nico (3) and their grandma Margareta. She visits Mika and Nico's gender aware kindergarten to find out what the teachers and the other kids make of Mika’s gender expression.She also meets the founder of Sweden’s gender-neutral kindergartens, Lotta Rajalin, to learn how they go about deleting gender norms from education, as well as psychiatrist Dr Eberhard who is against Sweden’s attitude to gender in kindergartens.

 
Szwedzi robią legalnie dzieciom pranie mózgu. To jest, kurwa, niepojęte co się odpierdala na tym - toczonym neo-marksistowskim rakiem - świecie.



Kurwa co za pojeby

"do you allways have to say that?" ładnie podsumowuje "normalność" tej rodziny
 
Niedobore czasy dla kapitału.
https://www.money.pl/gospodarka/uni...l/ue-bank-rachunek-bankowy,208,0,2350288.html

Przedsiębiorcy na złość nie inwestują, "nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych". Jak takie są diagnonzy, to trochę boję się lekarstwa.
Pamiętasz jak, źle zrozumiałeś mój wpis. A ja już wtedy mówiłem sos w słoiki i głęboko pod tuję na ogrodzie, tylko nie mogą być z metalowymi nakrętkami bo jak cbośie wjadą to skanują ogrody wykrywaczami metalu.:wink:
 
Pamiętasz jak, źle zrozumiałeś mój wpis. A ja już wtedy mówiłem sos w słoiki i głęboko pod tuję na ogrodzie, tylko nie mogą być z metalowymi nakrętkami bo jak cbośie wjadą to skanują ogrody wykrywaczami metalu.:wink:
A ktory? A prepperem nie zaszkodzi byc, to oczywiste :)
 
Ciekawostka przetargowa


Ktos cos wiecej? To normalna kwota, ktorą PO też z nas ssało, czy PiS jest sprawniejszy?
 
FB_IMG_1501874736270.jpg
 
Ktoś na innym forum zadał pytanie:

"Czy pis to najgorsza partia od 1989 roku?"

Przeklejam mojego posta:

W moim subiektywnym odczuciu jest jeszcze za wcześnie aby można było ocenić. Ale na pewno na moją ocenę nie będzie składała się sytuacja gospodarcza i nie będę porównywał z sytuacją gospodarczą za czasów LSD na przykład, bo to w dużej mierze nie zależy w ogóle od siedzących przy korycie. Dla mnie liczy się poziom ucisku fiskalnego i wprowadzanie zamordyzmów, stan prawny, dostęp do dragów i broni palnej, etc. Jak na razie pis nic chyba nie obniżył a na pewno dołożył nowych podatków i obostrzeń. Ostatnio się do prądu chyba przyjebali i do abonamentu. Przykurwili w banki i apteki i dali służbom nowe przywiileje (konsolidacja policji skarbowej z policją celną). A odnośnie ideolo i retoryki to gorsi dla mnie są już tylko razemowcy. Od pisu tak jebie gomułkowską stęchlizną, że aż czuć na Syberii. W wielu aspektach pis uważam za znacznie bardziej niebezpiecznych od takiej np. platformy. PO by powpierdalało uchodźców wyłącznie dla profitów płynących od ich mocodawców. jestem przekonany, że motywami ich działań jest jedynie chęć wzbogacenia się, a akurat wychowali się pod banderą niemieckiej agentury to oczywiście robią dla nich. Obecnie lansowanie postępackiego ideolo na zachodzie jest opłacalne. Sorosy, Bloombergi i Buffetty sypią hajsem to i kurwy lecą. Potem szczekają jak im szefo napisał na karteczce. Takich cweli można jednak kupić albo przegonić jak Janukowycza. Pójdą kręcić lody gdzie indziej. Pis to ideowe oszołomy, takich przekona tylko kula w łeb. Widać to po tym jak Jarek prowadzi partię. Jak jakieś pajace wpadły na kilometrówkach to prezes ściął im łby jeszcze tego samego dnia. Bruździsz partii - znikasz. Od razu widać co się liczy. Liczy się obrany cel, czyli transformacja państwa pod swoją wizję. Najgorsze jest jednak to, że jak taka sekciarnia siedzi u władzy to również jest infiltrowana przez gości chcących sobie kraść i niekoniecznie skorych z własnej woli do wprowadzania poronionych pomysłów kakensena. Robi się wtedy hybryda ideologów i złodziei, chociaż po lepszym zastanowieniu się może to i lepiej? Bo ideologia wtedy zostaje rozwodniona jednak. Kto wie.

 
Ktoś na innym forum zadał pytanie:

"Czy pis to najgorsza partia od 1989 roku?"

Przeklejam mojego posta:

W moim subiektywnym odczuciu jest jeszcze za wcześnie aby można było ocenić. Ale na pewno na moją ocenę nie będzie składała się sytuacja gospodarcza i nie będę porównywał z sytuacją gospodarczą za czasów LSD na przykład, bo to w dużej mierze nie zależy w ogóle od siedzących przy korycie. Dla mnie liczy się poziom ucisku fiskalnego i wprowadzanie zamordyzmów, stan prawny, dostęp do dragów i broni palnej, etc. Jak na razie pis nic chyba nie obniżył a na pewno dołożył nowych podatków i obostrzeń. Ostatnio się do prądu chyba przyjebali i do abonamentu. Przykurwili w banki i apteki i dali służbom nowe przywiileje (konsolidacja policji skarbowej z policją celną). A odnośnie ideolo i retoryki to gorsi dla mnie są już tylko razemowcy. Od pisu tak jebie gomułkowską stęchlizną, że aż czuć na Syberii. W wielu aspektach pis uważam za znacznie bardziej niebezpiecznych od takiej np. platformy. PO by powpierdalało uchodźców wyłącznie dla profitów płynących od ich mocodawców. jestem przekonany, że motywami ich działań jest jedynie chęć wzbogacenia się, a akurat wychowali się pod banderą niemieckiej agentury to oczywiście robią dla nich. Obecnie lansowanie postępackiego ideolo na zachodzie jest opłacalne. Sorosy, Bloombergi i Buffetty sypią hajsem to i kurwy lecą. Potem szczekają jak im szefo napisał na karteczce. Takich cweli można jednak kupić albo przegonić jak Janukowycza. Pójdą kręcić lody gdzie indziej. Pis to ideowe oszołomy, takich przekona tylko kula w łeb. Widać to po tym jak Jarek prowadzi partię. Jak jakieś pajace wpadły na kilometrówkach to prezes ściął im łby jeszcze tego samego dnia. Bruździsz partii - znikasz. Od razu widać co się liczy. Liczy się obrany cel, czyli transformacja państwa pod swoją wizję. Najgorsze jest jednak to, że jak taka sekciarnia siedzi u władzy to również jest infiltrowana przez gości chcących sobie kraść i niekoniecznie skorych z własnej woli do wprowadzania poronionych pomysłów kakensena. Robi się wtedy hybryda ideologów i złodziei, chociaż po lepszym zastanowieniu się może to i lepiej? Bo ideologia wtedy zostaje rozwodniona jednak. Kto wie.
 


Kto wie czy nie wyśmiewane "100 milionów" Wałęsy nie było by uczciwsze dla ludzi wspólnie przecież pracujących na socjalistyczną utopię.
Jedni dostawali akcje (setki tysięcy, tak znam takie zakłady), a jak widać nawet 25 lat po upadku utopii - mieszkania (bo za 10% to jak za darmo), drudzy nic.

EDIT:
 
Last edited:
Back
Top