Polityka

Serio. W ogóle zobaczyłem to zdjęcie z Rio i zrobiło mi się kurewsko smutno. Aż się na FB spłakałem :( Zoatawiamy naszym dzieciakom gorszy świat - gorszą Europę...

Ale dlaczego akurat to zdjecie?

przeciez Niemki prawilnie?

Co nas Egipt?
 
Ale dlaczego akurat to zdjecie?
przeciez Niemki prawilnie?
Ale co z tego, że Niemki prawilne, jak za 20 lat Europa tak będzie wyglądać - przynajmniej prognozy demograficzne na to wskazują. Przecież to nie chodzi o to, że jakaś kobieta na IO zakryła się workiem. Za tym hijabem stoi cały system wartości, który jest zupełnie obcy od tego, który wyznaję - i który nawet bezwiednie, wyznają Europejczycy. I takie wartości będą obowiązywać na Starym Kontynencie, kiedy nasze dzieciaki będą w naszym wieku - może nieco później. I to zdjęcie jest tego unaocznieniem.
 
Ale co z tego, że Niemki prawilne, jak za 20 lat Europa tak będzie wyglądać - przynajmniej prognozy demograficzne na to wskazują. Przecież to nie chodzi o to, że jakaś kobieta na IO zakryła się workiem. Za tym hijabem stoi cały system wartości, który jest zupełnie obcy od tego, który wyznaję - i który nawet bezwiednie, wyznają Europejczycy. I takie wartości będą obowiązywać na Starym Kontynencie, kiedy nasze dzieciaki będą w naszym wieku - może nieco później. I to zdjęcie jest tego unaocznieniem.
No ale to tak jak ja bym pokazal ci pustynnego Marsa i powiedzial, ze taka niedlugo bedzie Ziemia.
Mars jaki jest, taki jest. Egipt niech se bedzie jaki jest, mam to w pompie. Sa reguly sportu, i dopoki ich przestrzegaja nie mam z tym problemu.

Gdyby to byly Niemki to rozumiem. Wtedy zmartwienie Okcydentem mialoby uzasadnienie, ale to zdjecie nie reprezentuje moich lekow...

Zreszta na wiekszosc Niemek przepis zaslaniania twarzy narzucilbym sila ;)
 
Gdyby to byly Niemki to rozumiem. Wtedy zmartwienie Okcydentem mialoby uzasadnienie, ale to zdjecie nie reprezentuje moich lekow...
Co to za różnica? Masz ilustrację: po jednej stronie siatki wartości zachodnie, po drugiej bliskowschodnie (tak nazwijmy). Te pierwsze w Europie dostają po dupie od tych drugich, niezależnie od tego, czy na zdjęciu Niemka jest "tą dobrą" czy nie.
 
Co to za różnica? Masz ilustrację: po jednej stronie siatki wartości zachodnie, po drugiej bliskowschodnie (tak nazwijmy). Te pierwsze w Europie dostają po dupie od tych drugich, niezależnie od tego, czy na zdjęciu Niemka jest "tą dobrą" czy nie.

Niemki wygraly 3:0.

Rozumiem co chcesz powiedziec, ale calkowicie nie pasuje mi to zdjecie.

Czyz nie lepszy bylby ten katolicki ksiadz wleczony po ziemi przez francuska policje?
 
Rozumiem co chcesz powiedziec, ale calkowicie nie pasuje mi to zdjecie.
No ale mi pasuje.
Czyz nie lepszy bylby ten katolicki ksiadz wleczony po ziemi przez francuska policje?
Dla mnie nie. Nie wszyscy praktykujący muzułmanie chcą i będą obcinać ludziom głowy. Natomiast wszyscy praktykujący muzułmanie (ci, którzy nie są zeświecczeni i nie przejęli europejskiego stylu życia) będą nakazywali chodzenia swym kobietom w workach.
 
Last edited:
Jest taki raport, bodaj "przyszłość światowych religii na lata 2010-2050", którego autorzy w oparciu o obecne dane wyliczają, że do 2050 roku liczba muzułmanów na świecie dorówna liczbie chrześcijan, a w niektórych krajach Europy - już nie pamiętam dokładnie w których, ale na pewno Francja i UK będą stanowić większość.
Świetny raport! Pamiętam, że już kiedyś go przeglądałem i właśnie coś mi się nie zgadzało z Twoją wypowiedzią, ale to po prostu Ty coś mocno pomieszałeś. Nie ma mowy o tym, żeby w UK czy Francji muzułmanie stanowili większość w tak krótkiej perspektywie czasu. Wg raportu w krajach tych będą stanowić w 2050 roku odpowiednio 11,3 i 10,9 % (przy ponad 40% populacji chrześcijan i niemal równych chrześcijanom grup bezwyznaniowych).
Ja rozumiem Twoje emocje bijące z posta fejsbókowego, ale z pewnością nie pomagają one w ustalaniu faktów i ich interpretacji.
 
Jeszcze nie bylo prognoz, które by się sprawdzily. Prawdopodobnie Islam nie zaleje Europy, tak samo jak surowce naturalne sie nie wyczerpia, a swiatu nie grozi 'overpopulation' skutkujące klęska glodu.
 
nbdoqighqbd5yuc1eqvo.gif



EDIT:
Ale tez mi rewelacja:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezp...ieoficjalnie-dostarczala-ciezka-bron-ukrainie

Przeciez to bylo oficjalnie omawiane, ze wzgledu na kompatybilnosc czesci starego sprzetu. Malo tego, niektorzy sugerowali ze my Ukrainie stary sprzet damy, a USA "da" albo tanio nam sprzeda nowy...
 
Last edited:
Świetny raport! Pamiętam, że już kiedyś go przeglądałem i właśnie coś mi się nie zgadzało z Twoją wypowiedzią, ale to po prostu Ty coś mocno pomieszałeś. Nie ma mowy o tym, żeby w UK czy Francji muzułmanie stanowili większość w tak krótkiej perspektywie czasu. Wg raportu w krajach tych będą stanowić w 2050 roku odpowiednio 11,3 i 10,9 % (przy ponad 40% populacji chrześcijan i niemal równych chrześcijanom grup bezwyznaniowych).
Ja rozumiem Twoje emocje bijące z posta fejsbókowego, ale z pewnością nie pomagają one w ustalaniu faktów i ich interpretacji.
we francji kilka lat temu bylo juz 7,5% muslimow, teraz doszli uchozcy, rozmnazaja sie kurwie w szybkim tempie i do 2050 procent ma wzrosnac tylko o 3 oczka? za chuj w to nie wierze, teraz pewnie tyle juz jest
 
tylko o 3 oczka? za chuj w to nie wierze,
To pomyśl zanim coś napiszesz. Te "tylko 3 oczka" to ok. 2 miliony ludzi...
Co do rozmnażania, to jak dotąd migranci we Francji juz w drugim pokoleniu wykazywali dokładnie taka samą płodność jak rodowici Francuzi, więc nie wiem skąd to wziąłeś. Społeczności Maghrebu czy Syrii i Iraku tez do przesadnie płodnych nie należą wbrew rozpowszechnionym przekonaniom.
 
Świetny raport! Pamiętam, że już kiedyś go przeglądałem i właśnie coś mi się nie zgadzało z Twoją wypowiedzią, ale to po prostu Ty coś mocno pomieszałeś. Nie ma mowy o tym, żeby w UK czy Francji muzułmanie stanowili większość w tak krótkiej perspektywie czasu. Wg raportu w krajach tych będą stanowić w 2050 roku odpowiednio 11,3 i 10,9 % (przy ponad 40% populacji chrześcijan i niemal równych chrześcijanom grup bezwyznaniowych).
Ja rozumiem Twoje emocje bijące z posta fejsbókowego, ale z pewnością nie pomagają one w ustalaniu faktów i ich interpretacji.
No możliwe, dość dawno to czytałem już i to 50% mi się jakoś zakodowało. Mniejsza jednak, bo trendy są dla nas niekorzystne - nawet jeśli zmiany nie postępują tak radykalnie, jak wspomniałem.

BTW, znacie Udoomed? :D
 
To pomyśl zanim coś napiszesz. Te "tylko 3 oczka" to ok. 2 miliony ludzi...
Co do rozmnażania, to jak dotąd migranci we Francji juz w drugim pokoleniu wykazywali dokładnie taka samą płodność jak rodowici Francuzi, więc nie wiem skąd to wziąłeś. Społeczności Maghrebu czy Syrii i Iraku tez do przesadnie płodnych nie należą wbrew rozpowszechnionym przekonaniom.
to ty pomysl, 2 miliony w 34 lata, gdzie tylko przez rok przyszlo ich na niemcy i francje ponad milion.
 
to ty pomysl, 2 miliony w 34 lata, gdzie tylko przez rok przyszlo ich na niemcy i francje ponad milion.
Do UE mówiąc precyzyjnie, a sama liczba nie jest znana. Akurat Francja od lat nie jest wymarzonym celem imigrantów, a już na pewno wypada blado w porównaniu z UK czy Niemcami. Tak więc nawet zakładając ten milion w 2015, do samej Francji mogło trafić powiedzmy 1/3 (?). Oczywiście w tych 300 000 nie wszyscy to muzułmanie.
 
Do UE mówiąc precyzyjnie, a sama liczba nie jest znana. Akurat Francja od lat nie jest wymarzonym celem imigrantów, a już na pewno wypada blado w porównaniu z UK czy Niemcami. Tak więc nawet zakładając ten milion w 2015, do samej Francji mogło trafić powiedzmy 1/3 (?). Oczywiście w tych 300 000 nie wszyscy to muzułmanie.
Wcale nie jest powiedziane, że w 3 pokoleniu Ci co teraz przybyli nadal będą muzułmanami. Na to pewnie liczą lewaki.
 
Back
Top