Polityka

Kim był ojciec her Schulza?
12493752_431510000385970_7748087982952695425_o.jpg

12494738_431934733676830_4424344347277505997_n.jpg
12509777_431510037052633_6457674252518052204_n.jpg
DSCI4700.jpg
 
Wygląda całkiem sympatycznie nawet w tym mundurze mordercy.
"
Fortschutz posiadał własną orkiestrę. „Idziemy do Polski, do kraju nieznanego, by zabezpieczyć w nim pracę, honor i prawo” – brzmiały słowa ich hymnu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

12540752_147304608977982_8037784130481024355_n.jpg
 
Last edited:
Naprawdę to oglądaliście? Życia Wam nie szkoda? :D U nas to przynajmniej te capy jakąś władzę mają, ale na tych unijnych przydupasów to nawet żal byłoby ręki podnosić.
 
Przed PO też były upartyjnione.
Mi chodzi o to ze jest wchuj egoistow w tym KODzie. Mieli swoje mydlenie oczu przez 8 lat i teraz kurwa szok ze telewizja moze wygladac inaczej. Moze. I bedzie przez 4 lata co najmniej. Potem mozliwe ze bedzie Korwin TV a to dopiero beda jaja :)
 
Naprawdę to oglądaliście? Życia Wam nie szkoda? :D U nas to przynajmniej te capy jakąś władzę mają, ale na tych unijnych przydupasów to nawet żal byłoby ręki podnosić.

Nie oglądałem ale po przejrzeniu lidów na głównej Gazety z których wynikałoby, że PIS poniósł sromotną klęskę zrobiłem rajd po po necie i w komentarzach sympatyków opozycji nie znalazłem potwierdzenia, wręcz odwrotnie, dojmujące poczucie wbicia cwela samym sobie, bo rzecz jasna narracja na temat rządów PIS-u jest ta sama ale wkurwieni są na własną retoryczną nieudolność, brak nalezytego odporu i w konsekwencji propagandową klęskę.
Reprezentatywny komentarz z FB KOD-u: oddający odczucia o których piszę:
Obywatel GG: SŁUCHACIE-MOŻE SIĘ MYLĘ, MOŻE NIE POTRAFIĘ TEGO OCENIC. WŁASCIWIE TO NIE POTRAFIĘ POWIEDZIEC, CZEGO SPODZIEWAŁEM SIĘ PO TEJ DEBACIE, ALE MAM TAKIE NIEODPARTE WRAŻENIE , ŻE ZOSTAŁA PRZERŻNIĘTA PRZEZ NASZYCH. PISZE TO I JEST MI BARDZO PRZYKRO, ALE WSZYSTKO CO PO TEJ DEBACIE UTKWI OGLĄDAJACYM W GŁOWIE, TO USMIECHNIĘTA PREMIER I JEJ PRZEMÓWIENIE PEŁNE FRAZESÓW I KŁAMSTW. ALE O TYM NIESTETY JUŻ TYLKO MY WIEMY. CZUJĘ SIĘ ZAWIEDZIONY I CO TU DUZO KRYC PRZEGRANY.WYDAJE MI SIE, ZE MOŻNA BYLO SIE LEPIEJ PRZYGOTOWAC I LEPIEJ TO WSZYSTKO POPROWADZIC, A TAK ZOSTAŁA DUMNA SZYDŁO Z TYM GŁUPAWYM UŚMIECHEM TRIUMFU. CZY O TO NAM CHODZIŁO ?
 
Nie oglądałem ale po przejrzeniu lidów na głównej Gazety z których wynikałoby, że PIS poniósł sromotną klęskę zrobiłem rajd po po necie i w komentarzach sympatyków opozycji nie znalazłem potwierdzenia, wręcz odwrotnie, dojmujące poczucie wbicia cwela samym sobie, bo rzecz jasna narracja na temat rządów PIS-u jest ta sama ale wkurwieni są na własną retoryczną nieudolność, brak nalezytego odporu i w konsekwencji propagandową klęskę.
Reprezentatywny komentarz z FB KOD-u: oddający odczucia o których piszę:
Obywatel GG: SŁUCHACIE-MOŻE SIĘ MYLĘ, MOŻE NIE POTRAFIĘ TEGO OCENIC. WŁASCIWIE TO NIE POTRAFIĘ POWIEDZIEC, CZEGO SPODZIEWAŁEM SIĘ PO TEJ DEBACIE, ALE MAM TAKIE NIEODPARTE WRAŻENIE , ŻE ZOSTAŁA PRZERŻNIĘTA PRZEZ NASZYCH. PISZE TO I JEST MI BARDZO PRZYKRO, ALE WSZYSTKO CO PO TEJ DEBACIE UTKWI OGLĄDAJACYM W GŁOWIE, TO USMIECHNIĘTA PREMIER I JEJ PRZEMÓWIENIE PEŁNE FRAZESÓW I KŁAMSTW. ALE O TYM NIESTETY JUŻ TYLKO MY WIEMY. CZUJĘ SIĘ ZAWIEDZIONY I CO TU DUZO KRYC PRZEGRANY.WYDAJE MI SIE, ZE MOŻNA BYLO SIE LEPIEJ PRZYGOTOWAC I LEPIEJ TO WSZYSTKO POPROWADZIC, A TAK ZOSTAŁA DUMNA SZYDŁO Z TYM GŁUPAWYM UŚMIECHEM TRIUMFU. CZY O TO NAM CHODZIŁO ?
Czyli będę miał kolejne demonstracje kod na rynku ;/ tak dla polepszenia nastroju po debacie.
 
Nie oglądałem ale po przejrzeniu lidów na głównej Gazety z których wynikałoby, że PIS poniósł sromotną klęskę zrobiłem rajd po po necie i w komentarzach sympatyków opozycji nie znalazłem potwierdzenia, wręcz odwrotnie, dojmujące poczucie wbicia cwela samym sobie, bo rzecz jasna narracja na temat rządów PIS-u jest ta sama ale wkurwieni są na własną retoryczną nieudolność, brak nalezytego odporu i w konsekwencji propagandową klęskę.
Reprezentatywny komentarz z FB KOD-u: oddający odczucia o których piszę:
Obywatel GG: SŁUCHACIE-MOŻE SIĘ MYLĘ, MOŻE NIE POTRAFIĘ TEGO OCENIC. WŁASCIWIE TO NIE POTRAFIĘ POWIEDZIEC, CZEGO SPODZIEWAŁEM SIĘ PO TEJ DEBACIE, ALE MAM TAKIE NIEODPARTE WRAŻENIE , ŻE ZOSTAŁA PRZERŻNIĘTA PRZEZ NASZYCH. PISZE TO I JEST MI BARDZO PRZYKRO, ALE WSZYSTKO CO PO TEJ DEBACIE UTKWI OGLĄDAJACYM W GŁOWIE, TO USMIECHNIĘTA PREMIER I JEJ PRZEMÓWIENIE PEŁNE FRAZESÓW I KŁAMSTW. ALE O TYM NIESTETY JUŻ TYLKO MY WIEMY. CZUJĘ SIĘ ZAWIEDZIONY I CO TU DUZO KRYC PRZEGRANY.WYDAJE MI SIE, ZE MOŻNA BYLO SIE LEPIEJ PRZYGOTOWAC I LEPIEJ TO WSZYSTKO POPROWADZIC, A TAK ZOSTAŁA DUMNA SZYDŁO Z TYM GŁUPAWYM UŚMIECHEM TRIUMFU. CZY O TO NAM CHODZIŁO ?

Poprawiłem kolor czcionki dla tych co mają "tryb nocny" ustawiony.
 
Pan Robert ostatnio w formie startowej:))

E: Sadowski, widzę, w nie gorszej! (wrzucam zrzut ekranu, bo nie wyświetla jeśli ktoś nie ma go w znajomych)
 

Attachments

  • Rajting.jpg
    Rajting.jpg
    175.2 KB · Views: 67
Last edited:
Oglądajcie filmik bo następny bedzie dopiero za KILKADZIESIĄT lat (
This Is Poland - Film brytyjski o Polsce lat 2016- 20??
ale MY już go nie obejrzymy

 
Back
Top