Polityka

PETYCJA MaxTV o ograniczenie kapitału niemieckiego w polskich mediach http://www.citizengo.org/en/32350-ogr...
:lol:
Jeśli ktoś nie potrafi sam wyszukać informacji i ich zweryfikować na podstawie własnych poglądów, to nawet gdyby w polskich mediach był kapitał, nie wiem - niebiański, to i tak niewiele by z tego było.

Generalnie beczka. Tę petycję o powszechnym odstępie do broni podpisałem, ale na to nie chce mi się tracić czasu.
 
Last edited:
Analityk który obniżył rating Polski jest Niemcem, a decyzje o obcięciu ratingu podjęto w odziale S&P w Niemczech. Jeśliby podobna sytuacja miała miejsce w odniesieniu do Rosji już piłby herbatkę z polonem.
 
Bank Rosji w poniedziałek ustalił kurs rubla do dolara na 78,67 RUB. To najniższy kurs rosyjskiej waluty wobec amerykańskiej w najnowszej historii Rosji, uwzględniając dokonaną przez centralny bank Federacji Rosyjskiej w 1998 roku denominację rubla #ropa #iran #sankcje


CY_FaU7UMAA9m4Z.png:large
 
Tak hipotetycznie. Czy istnieje możliwość, by Polska pozwała UE o wtrącanie się do spraw wewnętrznych?
 
Last edited:
Wiecie, ze na marzec jest potwierdzona debata Bolka z historykami (miedzy innymi z Cenckiewiczem i Gontarczykiem czy np Braunem :D)? Teraz sa tylko dogadywane szczegoly. Przeciez jak to dojdzie do skutku to Walesa bedzie jeszcze bardziej skonczony niz jest.
 
BREAKING NEWS


A już za godzinę igrzyska, JKM ma też przemawiać, będzie się działo :-D
edit
jednak o 16.30, mialo byc o 13...
 
Last edited:
A może to po prostu regularne cieplaki I wolą sobie pomasować torsy, niż podupczyć śliczne polki.
 
Back
Top