Polityka

Nikt o tym nie wspomni, zwłaszcza w tygodniu przedwyborczym, gdzie zwycięstwo Bronka jest niepewne
Minister kazał spalił budke ambasady rosyjskiej - mówi szef CBA, a pani wicepremier przyjmuje to bez zaskoczenia, moze wiedziała wcześniej
 
Nikt o tym nie wspomni, zwłaszcza w tygodniu przedwyborczym, gdzie zwycięstwo Bronka jest niepewne
Minister kazał spalił budke ambasady rosyjskiej - mówi szef CBA, a pani wicepremier przyjmuje to bez zaskoczenia, moze wiedziała wcześniej
taka tam koncepcja, ale jaja
 
Od siebie tylko dodam, że poziom drugiej tury kampanii w porównaniu do pierwszej to nie tylko sam muł, ale jeszcze trzy metry głębiej.
 
Ale ta Bieńskowa to tępa picz. W rozmowie niczym jakaś typowa Andżela.
Zgoda ale mnie najbardziej martwi że zamiast niej chcecie wybrać Pawłowicz. Bronek i to całe PO to kaszanersi straszni ale ich opozycjoniści w niczym nie są lepsi. Z tych memów podebatowych najbardziej mi się podobał taki że był remis- ZERO ZERO.
 
Ale ta Bieńskowa to tępa picz. W rozmowie niczym jakaś typowa Andżela.
W sprawie Andżeli to się jeszcze szykuje jedna petarda.
Ot6UDQ6.png

:crazy:
 
Nie dogadałbym się z tą Bieńkowską. Co chwilę się wcina z tymi swoimi 'tak' 'ale jaja' i jakieś bzdury gada w trakcie, jak przekupka na rynku... ja pierniczę.
 
List to najmniej profesjonalny dziennikarz w tym kraju. Zrobił program o ACTA - przyznał, że nie czytał. Zrobił program o artykule Korwina - przyznał że nie czytał... Gość by się nie utrzymał w żadnej normalnej pracy do której trzeba się przygotować w jakikolwiek sposób.
 
Już usunięte ;/ @Mort z takimi jamochłonami nie ma sie co dogadywać tylko walić po pysku.

Ja po prostu unikam. :)

ale naprawdę jak widzę co się dzieje w tej kampanii, to aż gniew zbiera się w bebechach i w sercu, człowiek musi tak kontrolować to uczucie, że szok...
 
W sprawie Andżeli to się jeszcze szykuje jedna petarda.
Ot6UDQ6.png

:crazy:

Przeczytałem artykuł w "Do Rzeczy" i zgadzam się z powyższym postem.

Nie dogadałbym się z tą Bieńkowską. Co chwilę się wcina z tymi swoimi 'tak' 'ale jaja' i jakieś bzdury gada w trakcie, jak przekupka na rynku... ja pierniczę.

Za bystra to ona nie jest.
 
swoja droga dziwne ze sportowcy po zdobyciu medali na me/ms akceptuja zapro od prezydenta/premier na obiad i sobie milo gaworza ... to i czesc ludzi aprobuje poparcie w te stronę
 
Back
Top