Polityka

Widzę w Petru jedną z niewielu mądrze myślących osób w całym tym światku okołopolitycznym. I gospodarczo, i światopoglądowo (było trochę pytań o to w tym wywiadzie), więc mam nadzieję że faktycznie wystartuje i wprowadzi trochę racjonalizmu do tego politycznego bagna. Balcerowicza mam w nosie, jak musi to niech będzie, chociaż Petru wyraźnie mówi, że zależy mu na zmianie pokoleniowej, więc nie sądzę, żeby LB miał inną pozycję niż robienie reklamy w mediach.
 
Eh, rozmarzyłem się.

CFWiq_oWMAAvfa0.jpg:large
 
Kukiz spryciarz, zadeklarował się, że nikomu nie udzieli poparcia, a i tak wali w Bronka cały czas. Zresztą nigdy się z tym nie krył.
 
Serio panowie, nie wierzę, że to kupujecie. :)
Póki jest sam Petru to czekam jak się to rozwinie. Jeśli w tej partii nie będzie żadnej skompromitowanej mordy to dlaczego mam nie dać małego kredytu zaufania? Za dużo podziemnej tv panowie ;)
 
Póki jest sam Petru to czekam jak się to rozwinie. Jeśli w tej partii nie będzie żadnej skompromitowanej mordy to dlaczego mam nie dać małego kredytu zaufania? Za dużo podziemnej tv panowie ;)

Spoko. Ale będzie. To więcej niż pewne, no ale fakt, trzeba czekać, aż szczury przejdą z tonącego statku. :)
 
@halibut @mmammag @gojilla, coś ciekawego wrzuciliście? Pewnie wszystko jest z social media, więc mam poblokowane. :C

Ogólnie, że to kurwy są.

"
Rafał A. Ziemkiewicz @R_A_Ziemkiewicz
Ewa mówi "szacun", Bronek obiecał pograć w Wiedźmina i wbije do Wojewódzkiego - elektorat młodzieżowy przejęty
"
"
Krzysztof Stanowski @K_Stanowski
Sondaż Millward Purple dla http://Weszlo.com: Andrzej Duda - 51. Bronisław Komorowski - 49."






Mówiłem już ze zajebalbym?


UWAGA!!!

LIS PRZEPROSIL ....................I WINE ZRZUCIŁ NA DUDE.

Serio, ma pretensje, ze sztap Dudy nie powiedział mu , że to konto fejkowe. Kurwa mac
 
Ogólnie, że to kurwy są.

"
Rafał A. Ziemkiewicz @R_A_Ziemkiewicz
Ewa mówi "szacun", Bronek obiecał pograć w Wiedźmina i wbije do Wojewódzkiego - elektorat młodzieżowy przejęty
"
"
Krzysztof Stanowski @K_Stanowski
Sondaż Millward Purple dla http://Weszlo.com: Andrzej Duda - 51. Bronisław Komorowski - 49."






Mówiłem już ze zajebalbym?


UWAGA!!!

LIS PRZEPROSIL ....................I WINE ZRZUCIŁ NA DUDE.

Serio, ma pretensje, ze sztap Dudy nie powiedział mu , że to konto fejkowe. Kurwa mac

Nie jestem w stanie pojąć, jak ci wszyscy ludzie mogą żyć sami ze sobą i tym jacy są... świat który kreują... czy może oni są naprawdę tak zaślepieni, że wierzą w to wszystko? Trudno jest to pojąć.
 
Naprawdę nie mogę zrozumieć jak dziennikarze z opiniotwórczych mediów mogą się w tak jawny sposób opowiadać za jedną ze stron? Przecież to ich dyskwalifikuje i odbiera elementarną wiarygodność. Dużo się mówi o Kucach JKM, a w zasadzie wszyscy znani publicyści i dziennikarze są czyimiś kucami. Ja nikomu nie wierzę, dla nich przekonania są ważniejsze od prawdy.
 
Back
Top