Polityka

Sryzysu. Jedna z wiekszych krzywd jakie sie obecnie dzieja to wmawianie ludziom ze nie da sie funkcjonowac poza UE.

Nie wiem na czym opierasz hasła, które głosisz. Możesz się rozwinąć?

Czy mi się wydaje czy większość przeciwników UE objawiła się po akcjach z muslinami i reakcją Brukseli na ten fakt?
 
Nie wiem na czym opierasz hasła, które głosisz. Możesz się rozwinąć?

Czy mi się wydaje czy większość przeciwników UE objawiła się po akcjach z muslinami i reakcją Brukseli na ten fakt?
Muslimy to tylko jeden z powodów. Jesteśmy koncertowo dymani przez UE, jej "wspaniałe" dyrektywy i dziwne przepisy. Polska już teraz stała się płatnikiem netto w UE. Francja i Niemcy znalazły sposób by wpływać na słabsze państwa i realizować swoją politykę na większą skalę. Można mieć nadzieje, że (jak wspomniał @Comber ) mur się skruszy i kolejne państwa przejrzą na oczy. Po wyjściu UK Schulz i spółka nie przyznają się do błędu tylko dalej będą brnąć w tą swoją gównianą politykę co może przyczynić się do wkurwienia kolejnych państw (Holandia już przymierza się do referendum).
 
Brexit dla Polski w najbliższym czasie nie oznacza nic dobrego. Natomiast w perspektywie rozpadu UE, znaczy bardzo dużo, a wyjście z UE to jedyna szansa na wejście na ścieżkę rozwoju, czyli ukrócenie biurokracji i większą liberalizację gospodarki. Mam nadzieję, że wyjście z UE pomoże w rozwoju ruchu liberalnego gospodarczo w Polsce.
 
Opinia Holendra na temat Bretixu Czy dobry czy zły



this people are ready with this immigrants, so they tell now fuck up EU with all your stupid plans
EU don't have balls to protect their own citizens
you know situation in NL now?

Immigrants have own house, every month some money and good life.

Old people who retired; now in big problems because they get less money from goverment for their
pension. Goverment say try to live with your children because we need go back to old times
they are just crazy
 
tam gdzie mieszkaja Polacy ludzie chca wyjsc z UE
jakos nie widze jak tego jak w UK ktos tyka muslimow, za to Polacy moga bardzo szybko pojawic sie na celowniku
 
comment_pIr0BjwT2MF3ti2OfRr85WvcMONSxYrR.jpg
 
Jezeli bedzie nowy trakat / reforma EU, to powiem, ze warto bylo.
Jezeli doprowadzi to do
a) konsolidacji wokol Brukseli/Berlina
b) calkowitego rozpadu EU (umowy bilateralne tylko i wylacznie)
to w najlepszym mozliwym przypadku korzysci beda dopiero dla naszych prawnukow.
 
Dzisiejsza sytuacja w UE to efekt "miękkiej" polityki, unia w żadnej sprawie nie potrafi szybko zająć jednoznacznego stanowiska, na decyzje czeka się miesiącami. Taki obraz bardzo łatwo wykorzystać by podgrzewać nastroje antyeuropejskie. Brexit powinien zmusić polityków do refleksji, unia powinna być silna, lub nie powinno jej być wcale.
Sek w tym ze UE mialo byc unia gospodarcza a nie dyktatem politycznym
 
Ponoc Szwecja zapowiedziala, ze jezeli UK faktycznie wyjdzie to oni tez. We Francji juz pisza o FREXIT, Holendrzy o NEXIT.
"Będzie zabawa! Będzie się działo!"

A jak Juncker wariat byl przy wladzy tak jest. Granice zewnetrzne jak nieszczelne byly tak sa. Jak strzelali do obserwatorow na UA, tak strzelaja. O tym ze Polska wyslala mysliwce w okolice ISIS nie trzeba mowic.

Ciekawe czasy ida.

PS. Pozdrawiam wszystkich zarabiajacych w funtach.
 
SEX i IT nie może występować w jednym zdaniu. A co dopiero w jednym wyrazie ;]
 
Trend odwrotny niz u nas

Chuj w te wyniki. Nigel Farage to najlepszy troll, jakiego nosiła ziemia.
Opierać całą kampanię o hasło, by się z niego wycofać kilka godzin po wyborach. :rofl:
Absolutny Mistrz :pray:



Maybe even re-engaging with the Common Wealth :) Tak, z pewnoscia byle kolonie chetnie to zrobia :)
 
Trend odwrotny niz u nas



Maybe even re-engaging with the Common Wealth :) Tak, z pewnoscia byle kolonie chetnie to zrobia :)

Jeśli głosy za i przeciw pozostaniu nie sumują się do 100 to jaka była trzecia opcja ? PSL ?
Jest lekarstwo na wyjście UK z EU. Uprzedam pytania:
- twit z dzisiaj
- nie, to nie fake
 
Last edited:
Jeśli głosy za i przeciw pozostaniu nie sumują się do 100 to jaka była trzecia opcja ? PSL ?
Jest lekarstwo na wyjście UK z EU. Uprzedam pytania:
- twit z dzisiaj
- nie, to nie fake

Malutkimi literkami jest napisane że to sondaż z 17-19 czerwca więc trzecia opcja to pewnie "a ja mam to w dupie" :)
 
Malutkimi literkami jest napisane że to sondaż z 17-19 czerwca więc trzecia opcja to pewnie "a ja mam to w dupie" :)
Czyli teraz mamy wciskanie kitu, że stare dziady wybrały brexit na podstawie sondażu, który wszyscy przedstawiają jako wyniki głosowania ?
 
Jeśli głosy za i przeciw pozostaniu nie sumują się do 100 to jaka była trzecia opcja ? PSL ?
Jest lekarstwo na wyjście UK z EU. Uprzedam pytania:
- twit z dzisiaj
- nie, to nie fake

Szejnfeld na prezydenta
 
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top