Polityka

Tymczasem Soros pompuje hajsy w Agore. Rzad chyba za posrednictwem OFE bodajze moze agorze na gieldzie zrobic kuku, mam racje @MuraS ? Chyba najwyzszy czas, zeby to zrobic.
Cóż Wy chcecie antysemitnicy od Sorosa? Gdybym miał taki mózg jak on, to też bym się bawił z idiotami-politykami i idiotami-ludźmi500+ do woli. Golić głupoli ile wlezie.
 
Cóż, nie podoba mi się, że chce robić burdel w moim kraju :)
Przecież już sami obywatele od dawna go robią - i to bezinteresownie. Soros przynajmniej jest racjonalny, chce na tym zarobić. Soros > motłoch.
 
Ale te wiadomości są beznadziejne. Właśnie powiedzieli, że dla Trumpa największym sojusznikiem jest Putin.
 
Przecież już sami obywatele od dawna go robią - i to bezinteresownie. Soros przynajmniej jest racjonalny, chce na tym zarobić. Soros > motłoch.

Taak, a ruchy migracyjne, multi-kulti, homopropaganda w Europie, Majdan na Ukrainie to oddolne inicjatywy, tworzone przez statystycznych Jasiów Kowalskich, Hansów Mullerów czy innych Wołdojiów Rakitskich :)
 
Taak, a ruchy migracyjne, multi-kulti, homopropaganda w Europie, Majdan na Ukrainie to oddolne inicjatywy, tworzone przez statystycznych Jasiów Kowalskich, Hansów Mullerów czy innych Wołdojiów Rakitskich :)
Ale mówiłeś o Polsce przecież. Za PiS i jego reformami też stoi Soros?

A co jeżeli....

ZA MMAROCKS RÓWNIEŻ STOI SOROS!! :joe:
Kobiecie mojego ziomka spóźnia się okres. Czy to też sprawka Sorosa? Hmm, niby już stary... ale kto wie?
 
DBo64cy.jpg
 
Ale mówiłeś o Polsce przecież. Za PiS i jego reformami też stoi Soros?

Jakubie, przecież logiczne, że na inwestycję Sorosa w Polsce patrzę przez pryzmat jego dotychczasowej działalności i wróżę, że absolutnie nic dobrego z jego działalności w Polsce nie wyniknie :)

Kobiecie mojego ziomka spóźnia się okres. Czy to też sprawka Sorosa? Hmm, niby już stary... ale kto wie?

Ohh pośmieszkujmy jak 13latkowie, bo przecież to teoria spiskowa jest... Przecież Soros nawet się nie kryje z tym, że o to mu chodzi i społeczeństwo europejskie musi być multikulturowe, a Ukraina musiała się wydostać spod wpływu Putina i on w tym maczał palce :)
 
Jakubie, przecież logiczne, że na inwestycję Sorosa w Polsce patrzę przez pryzmat jego dotychczasowej działalności i wróżę, że absolutnie nic dobrego z jego działalności w Polsce nie wyniknie :)
Wiem:) Po prostu się droczę, bo z moich obserwacji wynika, że nie potrzeba Sorosa, ani nikogo innego, do tego, żebyśmy sami sobie kuku zrobili. Takie hurrr durrr Soros zły, Soros nam zabierze. Grzegorz Braun style.

Z rzeczy ważnych, karakany na "prośbę" KE wprowadzają u nas Bail In. Oczywiście później trutnie powiedzą, że zawiódł rynek.

Edit: Brexit wcale nie taki krystalicznie korzystny jak sugerują zwolennicy. http://mises.pl/blog/2016/05/30/sieron-brexit-apokalipsa-czy-zbawienie/

Edit 2: I to również polecam.
http://forsal.pl/artykuly/949134,st...-stanac-przed-historyczna-szansa-analiza.html
 
Last edited:
No Sumlinski az zadziwia takim oderwaniem od rzeczywistosci...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top