Polityka

wsadzil im cwela w dupe..
wydymal to on ludzi, ktorych posprzedawal
Leszek to bohater, sam obalił komunę, jest współczesnym Chrystusem, zbawicielem. Bez niego Polska by została zniszczona. Szanuj Leszka, to nasz najinteligentniejszy rodak, perła w koronie.
 
  • Like
Reactions: mat
Szanuj Leszka, to nasz najinteligentniejszy rodak, perła w koronie.
Polecam obserwować jego konto na wykopie by przekonać się, że to prawda :D

comment_YC8bfkuAeaPqjsiOutTisVIbcx1vFNSN.gif
 
Dla mnie megalomania LW również jest drażniąca. Ale Panowie, przeginacie w drugą stronę.
To Lechu przegiął już dawno temu, teraz spija to piwo, które naważył. Za ruchem Solidarnościowym stało 10 mln Polaków, nie on, to kto inny by ich poprowadził. Te zmiany mogły zatrzymać tylko wojska radzieckie, ale ruscy mieli już dość swoich problemów. Także zasługi Wałęsy sa 1000 razy mniejsze, niż jemu samemu się wydaje.
 
To Lechu przegiął już dawno temu, teraz spija to piwo, które naważył. Za ruchem Solidarnościowym stało 10 mln Polaków, nie on, to kto inny by ich poprowadził. Te zmiany mogły zatrzymać tylko wojska radzieckie, ale ruscy mieli już dość swoich problemów. Także zasługi Wałęsy sa 1000 razy mniejsze, niż jemu samemu się wydaje.
Mi nie musisz tego tłumaczyć. Uważam jednak, że sprowadzanie go do roli błazna jest równie słabe, jak nie gorsze.
 
Mi nie musisz tego tłumaczyć. Uważam jednak, że sprowadzanie go do roli błazna jest równie słabe, jak nie gorsze.
sprowadzanie go do roli blazna nigdy nie bedzie gorsze niz niszczenie zycia innym ludzim oraz wieloletnie zaklamanie pana leszka
 
Mi nie musisz tego tłumaczyć. Uważam jednak, że sprowadzanie go do roli błazna jest równie słabe, jak nie gorsze.
Poczytaj jego wpisy na wykopie, co on tam wypisuje oraz w jaki sposób to robi. Jego nie da się juz bardziej skompromitować, niż sam to zrobił.
 
sprowadzanie go do roli blazna nigdy nie bedzie gorsze niz niszczenie zycia innym ludzim oraz wieloletnie zaklamanie pana leszka
Rozumiem, że oceniasz z pozycji osoby, która z dylematów podobnego kalibru wyszła z podniesionym czołem?
Poczytaj jego wpisy na wykopie, co on tam wypisuje oraz w jaki sposób to robi. Jego nie da się juz bardziej skompromitować, niż sam to zrobił.
Tak zupełnie szczerze i serio, szkoda mi czasu.
 
To Lechu przegiął już dawno temu, teraz spija to piwo, które naważył. Za ruchem Solidarnościowym stało 10 mln Polaków, nie on, to kto inny by ich poprowadził. Te zmiany mogły zatrzymać tylko wojska radzieckie, ale ruscy mieli już dość swoich problemów. Także zasługi Wałęsy sa 1000 razy mniejsze, niż jemu samemu się wydaje.
10mln Polaków to raczej recepta na porażkę niż sukces. Nasze wspaniałe powstania są dowodem na to jak wspaniałych mamy przywódców. Potrzebny był ktoś taki i był bo ludzie w niego wierzyli. Nie w kogokolwiek innego a w niego. Kto inny byłby lepszy? Jeden z tych, którzy 15 lat nie potrafili wygrać wyborów? Przecież realnie patrząc to są nieudacznicy.
 
wszyscy popelniacie myslozbrodnie!!!
Korwin mowi, ze Walesa byl dobrym agentem ja mu wierze!
 
10mln Polaków to raczej recepta na porażkę niż sukces. Nasze wspaniałe powstania są dowodem na to jak wspaniałych mamy przywódców. Potrzebny był ktoś taki i był bo ludzie w niego wierzyli. Nie w kogokolwiek innego a w niego. Kto inny byłby lepszy? Jeden z tych, którzy 15 lat nie potrafili wygrać wyborów? Przecież realnie patrząc to są nieudacznicy.
Np. Powstania Śląskie i Wielkopolskie
 
Szkoda, ze Orest nie jest starszy to by na pewno zajal miejsce Leszka :D

Tak juz zupelnie powaznie, to LW od zawsze byl jaki byl pod wzgledem samooceny, ogarniecia czy madrosci/inteligencji, ale przypominam prawilnej mlodziezy ze zaczal byc zmasowanym wrogiem w chwili kiedy wystapil przeciw duetowi braci K.

Dziwnym zbiegiem okolicznosci od tego momentu rzeczy o ktorych kazdy wiedzial, zaczely byc wyeksponowane w kazdym calu.
 
Last edited:
Rozumiem to, jednak to dopełnia obrazu jego osoby i pozwala zweryfikować mit jego osoby, dość szybko i sprawnie.
Ale co pozwala Ci myśleć, że jest mi to potrzebne? To, że uważam, iż wpisy Twoje czy @Gaara na temat Wałęsy są słabe nie oznacza, że mam do niego stosunek bezkrytyczny.
 
Taka mnie mysl naszla. Cieszmy sie, ze mlode - lepsze! - pokolenie, mimo nlodego wieku, ma tak twarde, bezkompromisowe charaktery, ze wracaja tlumnie do dumnie obnoszonej katolickosci, by wlasna krwia i codzinna modlitwa i niezlomnym przykladem bronic chrzescijanskosci Europy. Bo ze krew (albo podatki :)) chetnie oddamy Polsce to rzecz bezsprzeczna :)

Dzisiaj bylem w kosciele i widzialem samych starych ludzi, dziwne to jakies. Na forach tez ciagle jakies cwaniaki :) Pewnie mi aktualizacji w matrixie nie wgrali, poczekam jeszcze troche.

Konczmy beczunie.

Turcy sie nie pierdola, bedzie tanio, ale nie polecam w tym sezonie.



 
Np. Powstania Śląskie i Wielkopolskie
Po chuju. Nawet nikt o nich nie pamięta;) Serio uważasz że nasz kraj jest pełen liderów? No tak, chwilami mam wrażenie, że każdy kto miał kiedyś kilka ulotek uważa że byłby świetnym przywódcą Solidarności.

Co mnie obchodzi jak słaby intelektualnie jest Wałęsa? To on był liderem/symbolem/legendą itd i to było w tamtych czasach ważne. Hitler w gruncie rzeczy też był śmieszny i żałosny ale to on podbił pół Europy. Nie mamy czarno białej historii i chyba czas się do tego przyzwyczaić.
 
Rozumiem, że oceniasz z pozycji osoby, która z dylematów podobnego kalibru wyszła z podniesionym czołem?

Tak zupełnie szczerze i serio, szkoda mi czasu.
to nie ma nic do tego, ja sie wyrazilem jasno, robienie z kogos blazna nigdy nie moze byc gorsze niz niszczenie komus zycia.
 
Ej, a dokumenty sa sfałszowane, nie odpowiedziałeś wcześniej, jak myślisz :)?

Przeciez nigdzie nie napisalem, ze sa sfalszowane czyli uwazam, je za prawdziwe.

Szkoda, ze do drugiej czesci mojego posta sie nie odniosles :(
 
to nie ma nic do tego, ja sie wyrazilem jasno, robienie z kogos blazna nigdy nie moze byc gorsze niz niszczenie komus zycia.
Któryś raz słyszę o niszczeniu życia. To brzmi jakby Wałęsa donosząc stawał się równy w winie aparatowi represji.
 
Back
Top