Polityka

Hahahahahaha Bolcio kwity przyszły!
kwity? jakie kwity?
lech_walesa.jpg


zaraz Cenckiewicz w tvp info
kurde, szkoda, ze rano trzeba wstac, to moze byc ciekawa noc
 
Mam absurdalny powód dla tej sytuacji. Kiszczakowa nie może sprzedać domu na Osczepników bo nikt nie chce mieszkać w domu w którym mieszkał ten skurwysyn. Dlatego wymyśliła szatański plan w wyniku którego IPN zburzy dom i przekopie działkę. Łysą działkę w tej lokalizacji sprzeda bez problemu za 1mln+ a wyburzenie ma za darmo.

Wątpię, aby się wyłożyła w ten sposób za Bolka. I tak spędzi ostatnie lata szwendając się po sadach. Nawet jak dostała pieniądze to nie zdąży ich wydać.
Moj wychowawca z liceum, historyk, lewak, zyd i komuch po smierci (tfu) kiszczaka zamiescil na swoim fb wpis "odeszla wyjatkowa osoba. Zakonczyl sie pewien okres dla Polski. Nic juz nie bedzie takie samo"

W 3 klasie liceum zabral nas na wycieczke do Warszawy gdzie mielismy przyjemnosc poznac i porozmawiac z takimi kreaturami jak (tfu) jureczek urban i andrzejek celinski.
Wiekszosc ludzi z klasy pozostalo lewakami do dzis.
Dodam, ze gosc dalej uczy a jego fb przepelniony jest antyprawicowymi memami i zdjeciami ze spotkan kodu.
 
Moj wychowawca z liceum, historyk, lewak, zyd i komuch po smierci (tfu) kiszczaka zamiescil na swoim fb wpis "odeszla wyjatkowa osoba. Zakonczyl sie pewien okres dla Polski. Nic juz nie bedzie takie samo"

W 3 klasie liceum zabral nas na wycieczke do Warszawy gdzie mielismy przyjemnosc poznac i porozmawiac z takimi kreaturami jak (tfu) jureczek urban i andrzejek celinski.
Wiekszosc ludzi z klasy pozostalo lewakami do dzis.
Dodam, ze gosc dalej uczy a jego fb przepelniony jest antyprawicowymi memami i zdjeciami ze spotkan kodu.
A Jureczek zaprosił do willi w Konstancinie ?
 
Z takich anegdotek. Znam rodzinę Kiszczaka. Pochodzi z Roczyn pod Andrychowem, bywam tam służbowo. Nigdy nie odważyłem się zapytać o ich krewnego... :boystop:

Co do "NIE" i Urbana. Moja mama uważa, że to jedyny człowiek, który "pisał prawdę" - stała czytelniczka przez całe lata '90 i jeszcze kawałek. Na pytanie: jak propagandysta PRL może pisać prawdę, zawsze odpowiada - może. :boystop:
 
nie ma czegos takiego jak wystarczajaca ilosc kasy :)
Jeśli alternatywą jest spędzenie reszty życia w pierdlu to powiedzmy 20 koła miesięcznie wystarczyłoby każdemu Polakowi.
EDIT 8500 miał sam Kiszczak nie wiem czy po śmierci się sumują emerytury czy większa zostaje.
 

Czego oczekiwać po gościu, który "parkuje" auto na ekranie dźwiękochłonnym i przepada. Odnajduje się, gdy już nie da się sprawdzić trzeźwości.
No ale dla niektórych to wciąż autorytet z czasów opozycji wobec PZPR. Byle mówił zgodnie z lansowanym przekazem.
 
Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .

Wy koltuny niewdzieczne wy!
:rofl:
zrodlo: wykop tw
zmienic prawdziwych faktow sie nie zmieni, moze falszywe fakty zmienimy?
 
I jak tam sytuacja z Bolciem się rozwija? Szkoda tylko, że inne teczki zapewne nie wypłyną, bo sprawę zatuszują:(:(:(
 
Ciekawe co tam wśród tych 50 kg się znajdzie :)

Piękna sprawa, mam nadzieję, że dokumenty ujrzą światło dzienne w komplecie i każdy będzie mógł sobie wyrobić opinię na temat sprawy "Bolka". Może będzie trzeba reaktywować proces lustracyjny Wałęsy?
Obawiam się tylko tego, że teczki trafią do szuflady i staną się kolejnym elementem gry politycznej.
 
Wczoraj przed snem tak pomyślałem, że może Czesio przed śmiercią się chciał zreflektować i przekazał żonie, że jak już wyciągnie kopyta to niech ona odda te teczki. Ale myślę: no gdzie, stary komunistyczny generał by tak dobrowolnie zrobił? A jednak.
 
Szok jakie komenatrze niektore, wszystkie tematy o UA sa zalewane komenatrzami o banderowskich gnojach, o biednej zaszczutej nieprzyjaznymi sasiadami Rosji...
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukr...rot-swych-ciezarowek-spod-granic-3486813.html

Rosja ma potężnie wpływową armie troli, która potrafi w ciągu kilkunastu miesięcy z ofiary napaści zrobić wrednego agresora. Zbiorowa amnezja ogarneła tych, którzy latami czytali o tym jak Rosjanie pod pretekstami róznych zarządzeń sanitarnych nie wpuszczali polskich ciężarówek, domagając się teraz zakończenia szopki z Ukrainą i powrotu do dawnych, przyjaznych stosunków, które miejsca nie miały... Przeraża mnie to trochę.
 
Orientuje sie ktoś z was czy true-crypt posiada jakis backdoor w wypadku kiedy szyfrowany jest 2-3 kombinowanymi metodami szyfrowania? Muszę sie dostać do starego kontenera a nie mam kilku lat :D
 
teczki trafią do szuflady
Daj spokoj :)

staną się kolejnym elementem gry politycznej.
To z pewnoscia :)

Ja sie tylko zastanawiam, czy ta szafa nie zabiera przebranych juz papierkow, a uzupelniona o inne :) Proste a skuteczne :)

Orientuje sie ktoś z was czy true-crypt posiada jakis backdoor w wypadku kiedy szyfrowany jest 2-3 kombinowanymi metodami szyfrowania? Muszę sie dostać do starego kontenera a nie mam kilku lat :D
EDIT: aaa ok, nie przeczytalem do konca. Ja o takowych nie slyszalem.
 
Last edited:
Back
Top