Polityka

@Jakub Bijan
Jak ty zes zaszedl tak daleko? Dzisiaj mialem chwilke i to trzasnalem to raz jeszcze (tym razem na kilka pytan mocniej niz agree/disagree). Niektore pytania sa naprawde z dupy :)
chart


Trzeba by chyba zrobic cohonesowa sciage, jak dojsc w kazdy z 4 rogow :)

axeswithnames.gif

bothaxes.gif

us2016.png

 
Last edited:
Jak ty zes zaszedl tak daleko? Dzisiaj mialem chwilke i to trzasnalem to raz jeszcze (tym razem na kilka pytan mocniej niz agree/disagree). Niektore pytania sa naprawde z dupy :)
Pierwsze podejście robiłem według przekonań i wyszło coś koło Friedmana. Dalej się już bawiłem, najdalej udało mi się dojść do samego końca na prawo i 3/4 w dół. W prawy dolny róg mi się nie udało, pewnie możliwe, ale sporo zabawy.
 
http://wyborcza.biz/biznes/1,147752...datek-zaszkodzi-malym-sklepom.html#BoxBizLink

Chociaz on ogarnia. O zlamaniu prwa unijnego trabia wszyscy od kiedy podatek ujrzal swiatlo dziennie.

Morawiecki zwraca też uwagę na to, że m.in. prawo Unii Europejskiej ustanawia zakaz dyskryminacji w handlu międzynarodowym. Wicepremier uważa, że należy przeanalizować, czy obciążenie podatkiem sklepów internetowych działających z zagranicy "nie nasuwa skojarzenia tego typu podatku z quasi-cłem lub opłatą o skutku równoważnym". Morawiecki dodaje, że analizując zgodność projektu z prawem międzynarodowym należy zwrócić uwagę na wyrok Trybunału Sprawiedliwości dotyczący węgierskiego podatku obrotowego.

Na koniec szef resortu rozwoju zauważa, że ocena skutków regulacji nie zawiera także żadnych informacji o wydatkach budżetu państwa, związanych z nowymi obowiązkami administracji podatkowej.

 
To przez pytania o zagrożenia jakie niesie ze sobą wolny rynek, czy korporacje miedzynarodowe. No ale ogólnie się wydało :D Nawet jestem bardziej lewicowy niż Sanders, którego nie toleruje.
 
stoi samotnie... Korwin Janusz-Mikke
A Wilk? Bo rozumiem, ze trzaskamy nazwiskami, a nie ugrupowaniami :)

Co do testu to oczywista zabawa, ale krytyka podpowiada, ze fun nie jest rownorzednie rozlozony na kwadraciki :)

@TheChosen1 wez wklej obrazek z ich strony, bo mam w robocie "wklejarki" poblokowane. Co ci tam wyszlo?

U mnie w IE generalnie podjarka tym testem, ale zdziwienie kolegi, ktory o sobie myslal ze jest prawicowym liberalem, a wyszlo mu ze jest centrowym lewakiem bezcenne :)
 
A jestes pewien ze monarchistyczne zapedy Krula by mu nie przeszkodzily?
Nie, bo znaczenie ma raczej zakres władzy a nie forma rządów. Np. rozwija się taki nurt wśród libertarian jak monarcho-anarchizm. Prawy dolny róg tego kwadratu jak nic (ludki o takich poglądach, nie JKM).
 
Czyli piekny swiat Mad Maxa? Tam chyba tez byl terytorialny krol, czy tam szef gangu :) Oczywiscie my to Mele Gibsony :)
No taka Somalia mniej więcej, tylko zamiast watażków wprowadzić królów;)
Co do JKMa, wlasnie nie jestem juz go taki pewien :) musze przyznac, ze jakos nie wnikam tez za bardzo :)
Nie no, jest bardziej wolnościowy niż Wilk chyba w każdej materii. Wilk się opowiada za emeryturą obywatelską, JKM za całkowitą likwidacją państwowych świadczeń. Wilk jest podażowcem, więc uważa, że państwo powinno się zajmować pieniądzem (nawet jeśli mielibyśmy standard złota), JKM jest zwolennikiem konkurencyjności walut etc. Przykłady można mnożyć. Korwin mega ziomek, napiłbym się z nim wódeczki:))
 
Właśnie szkoda, że nie było zawsze się lekko gwałci albo coś o dzieciach:))

W ogóle to beka:


Do ministra załatwić, to sie idzie po cichu z grubą kopetrą. Co oni tego nie wiedzą te MiŚie te? No w sumie, dlatego są MiŚiami a nie dużymi, złymi międzynarodowymi korpo :D
 
Podrzucam Wam skondensowaną chorobę, tym razem od... pana Staszka. "Gwałty w Kolonii były zaplanowane centralnie, za pomocą agentury":boystop:

Naprawdę, jak Michalkiewicza szanuję, to chyba już się zatraca kompletnie w swej teorii. Żyda i agenta znajdzie tam, gdzie nawet nie przyszłoby mi do głowy szukanie tychże.
 
Back
Top