Polityka

ale nikt nie bedzie walczyl bo pieniadze dostanie na komfortowe zycie, cohones upadnie
 
Serwer bedzie darmowy, i redakcja tez bedzie za darmo :) userzy to juz nie mowie w ogole :)
 
Serwer bedzie darmowy, i redakcja tez bedzie za darmo :) userzy to juz nie mowie w ogole :)
tylko roboty przejma fora i nie bedzie sensu rozmawiac z robotami
co 7 miliardow osob bedzie robic jak bedzie mailo ciagle wolny czas? to jest bardzo ciekawe
bedzie jak w tym filmie co gosc sie zakochal w swoim komputerze
 
http://www.militarytimes.com/story/...eatedly-filmed-undressing-women-sub/75924474/
Dzieci. To bylo nie do przewidzenia!
W zwiazku z tym apeluje o poszerzenie treningu wojskowego o :
a) instruktaz technik lagadzacych napiecia wystepujace w organizmach zywych
b) podawanie bromu lub zamiennika

@TheChosen1 ja jestem za zmianami, ale nie w formie nocnych rewolucji. Kolejnym przykladem jest np. zablokowanie pracy oficerow przy tworzeniu kontrwywiadowczej jednostki NATO w PL. Ot, wystarczy wszczac postepowanie w sprawie certyfikatu dostepu do informacji niejawnych.

Pewnie okup.
http://www.defence24.pl/279360,marynarze-z-polskiego-drobnicowca-szafir-uwolnieni

A jednak:
http://www.defence24.pl/279306,niem...swehry-reforma-nie-zakladala-wzrostu-zagrozen

Magiczna reka rynku wskazala EU:
http://www.defence24.pl/278545,kryzys-migracyjny-zagrozeniem-dla-systemu-obronnego-polski
 
Last edited:
I dlaczego uwazasz, ze zmiany w adm powinny nastapic w kontekscie wyboru tak waznych stanowisk?
A to nawet nie odnosilem sie do tej konkretnej decyzji, sorki nie bylem precyzyjny. Chodzilo mi o nocno-rewolucyjny styl. Rozumiem potrzebe zmian, ale nie przeprowadzanych w taki sposob.

Co do Lisa - w zasadzie to nic takiego nie nagadal. Zostal wkomponowany (pewnie swiadomie i za zgoda, a moze nawet radoscia - kazdy sobie tu oceni sam), w material szukajacy sensacji, dramaturgii i oczywiscie jednostronny, lewicowo-liberalny, przyprawiany niepokojem niemieckich wlascicieli. Od Lisa szczerze mowiac spodziewalem sie mocniejszej narreacji.
 
Last edited:


Oni tam naprawdę nie mają żadnego PRowca? Franek powinien się zainteresować. To co PiS wyprawia w mediach to kompletny debilizm.
 
dba840e8-5a8f-441d-af69-751f6f008982.jpg
 
W papierach wartościowych mają odpowiednio:
Posłowie PiS 5,5 mln zł (72 osoby z 232)
Posłowie PO 3,5 mln zł (37 z 137)
Kukiz15 0,2 mln zł (8 z 41)
Nowoczesna 0,6 mln zł (1 z 16)

wincyj
 
Last edited:
Migalski to opcja ex-PiS, która podchodzi do ich rządów raczej sceptycznie, lecz nie ślepo-krytycznie.
Ale jego prognozy sie chyba ani razu nie sprawdzily :D Z niego zaden ekspert
Myslalem po prostu, ze sie naucza troche i nie beda wszystkiego robic wchodzac z buta razem z drzwiami.
 
Ale jego prognozy sie chyba ani razu nie sprawdzily :D Z niego zaden ekspert

Myslalem po prostu, ze sie naucza troche i nie beda wszystkiego robic wchodzac z buta razem z drzwiami.
Mialem z nim zajecia na UŚ i za tytana intelektu go nie uznaje. Czytalem także jedną jego książkę (bardziej książeczkę) i dupy również nie urwała, choć trzeba przyznać, że w prosty sposób przekazywał swoje myśli, więc pewnie to jest powodem dla którego brylował w mediach w latach 2004-2007. Wiem, że miał na pieńku z całym swoim Wydziałem, bo chciał "dekomunizować" stołki swoich kolegów.

EDIT: Zarzucony artykuł jest jednak wyjątkowo zbieżny z tym co sam tutaj piszę nt. ich niezdolności do nauczenia się czegokolwiek. Na kogo glosować w kolejnych wyborach? Oto jest pytanie.
 
Last edited:
Kurde, tyle się tych pieśni nasłuchałem anty-korwinowskich i anty-lewackich ostatnio, że teraz mi sugeruje KelThuz'a na YT :D Ale z pożytkiem. Tytuł jak zwykle głupi, ale wytłumaczone merytorycznie. Warto posłuchać, jeśli ktoś ciekawy.

Mimo że Rosseau samemu nie za dobrze to wychodziło, to jednak w samym stwierdzeniu miał rację: potrzeba wiele filozofii, aby zauważyć fakty, które codziennie widzimy.
 
Aaa, to nie ogladam, zakladam, ze dalej bedzie podobny poziom :cool:
Przecież nie zmuszam. Ale gdybyś obejrzał, to może miałbyś jasność, czemu ludzie-konie nie mają wiele wspólnego z ekonomią :D
 
Przecież nie zmuszam. Ale gdybyś obejrzał, to może miałbyś jasność, czemu ludzie-konie nie mają wiele wspólnego z ekonomią :D
Nie reklamuj materialow z Szumlewiczem, przeciez to idiota - odpowiem ci na poziomie twojej zaczepki :)

A tutaj dosc emocjonalna wypowiedz o tym co - wg. niektorych graczy - stanie sie niedlugo z dolarem:


Absolutnie nie siedze w gieldach, derywatach, ktos jest to w stanie skomentowac? To jakies bzdury?
 
Back
Top