Polityka

Cejrowski - dobrze gada, mimo ze go nie lubie za fanatyczno-katolskie odchyly, to tutaj madrze prawi.



Ikonowicz - bardzo inteligentny typ, potrafi ostro manipulować i jest niezły w potyczkach słownych. Dobry komediant, niebezpieczny.



Jan Guz - wyjątkowy głupek, ani manipulować nie potrafi, ani nie jest dobry w potyczkach słownych
 
Ten Guz totalna kompromitacja;/ Prof Gwiazdowski obrał świetną taktyke na początku i w 100% się z nim zgdzam ;)
 
Ikonowicz - bardzo inteligentny typ, potrafi ostro manipulować i jest niezły w potyczkach słownych. Dobry komediant, niebezpieczny.


W sumie taki Tymochowicz bez ogłady. Przy czym na manipulacje twórcy sukcesu Palikota wydawałoby się, że wyjątkowo trudno się nabrać - a jednak.
 
Leszek Balcerowicz laureatem nagrody Miltona Friedmana... za promowanie wolności. Wielka szkoda, że promuje ją dopiero teraz, a nie kiedy był ministrem finansów, bądź prezesem NBP - śmieszno!
 
Miałem bekę z koleżanki, z którą czasem dyskutowałem na jakieś tematy polityczne. Zawsze miałą poglądy raczej lewicowe, aż pewnego razu zaczęła mówić coś o potrzebie zmniejszenia biurokracji, wydatków socjalnych itd. Okazało się, że poszła na wykład Balcerowicza :D Niestety olśnienie nie trwało zbyt długo...:)
 
Afera FOZZ... czy ktoś ma jakieś zdanie na ten temat? bo mi po przeczytaniu kilku artykułów ta sprawa śmierdzi po dzień dzisiejszy. Może ktoś bardziej oblatany się wypowie? Do tego przeczytałem dziś artykul o Solorzu-Żaku... i nic mi nie wyjaśnił w sprawie jego majątku, od sprzedawcy zniczy na cmentarzu do miliardera... serio?
 
@gorilla od tego Pana dowiedziałbyś się więcej ale pewnie niedługo go powieszą..... około połowy będzie o fozzie



p.s Solo był kiedyś zwykłym kryminalistą z Wrocka dopuki nie skumał się z agentami służb ...
 
Korwin u Kraski - Wszystko spoko, ale jak dowalil z tymi niemowlakami, to rece opadly. Genialne rozwiazanie - walczmy z aborcja, ale przywrocmy 90% umieralnosc niemowlakow, zdrowsi i lepsi ludzie przezyja.
 
Korwin u Kraski - Wszystko spoko, ale jak dowalil z tymi niemowlakami, to rece opadly. Genialne rozwiazanie - walczmy z aborcja, ale przywrocmy 90% umieralnosc niemowlakow, zdrowsi i lepsi ludzie przezyja.


Nie wiem, jaka była umieralność niemowląt w XIX w. - pewnie zdecydowanie wyższa niż dzisiaj - ale chętnie zapoznałbym się z jakimiś danymi, czy to aż 90%. Od tego czasu oprócz zmiany systemu, medycyna poszła mocno do przodu (szczepionki itp), więc myśle, że tu też należy doszukiwać się zmian na lepsze.



PS. Korwin swoim społecznym darwinizmem nokautuje nawet cześć wyznawców. Odnosząc się do wczorajszego występu u Kraśki, uważam, że Krul zatańczył jak mu redaktor zagrał. Wyszedł na wariata.
 
W sredniowieczu bylo 90%, a w XIX wieku pewnie mniej. Z pewnoscia nie byloby 90% gdyby przywrocono prywatne szpitale - rozwoj medycyny robi swoje, jednak Korwin potwierdzil ze wrocilibysmy do Sredniowiecza i ze to dobry pomysl. Korwin dal sie wciagnac w garde Kraski i zostal poddany jak Fedor przez Werduma.
 
Za głowę się złapałem, kiedy to słyszałem - ale to w sumie nie nowość przy występach Korwina.
 
Korwin to drugi Kaczynski - ich partie coś pewnie by sobie wywalczyły, gdyby oni trzymali swój język za zebami.




Obawiam się, że w przypadku KNP tak to nie działa. Kaczyński milczy, PIS zyskuje. Korwin milczy, KNP nie istnieje. Coś czuje, że na prawdziwego lidera konserwatywnych wolnościowców będziemy czekać latami albo wcale się takiego nie doczekamy.




Korwin dal sie wciagnac w garde Kraski i zostal poddany jak Fedor przez Werduma.


Raczej jak Najman wpadł pod łokieć Salety :-)
 
Bardzo merytoryczny z niego gość z doświadczeniem w biznesie (np. Ernst & Young), ale mam wątpliwości, czy ma wystarczająco charyzymy, aby porwać tłumy. Bez dwóch zdań specjaliści od marketingu politycznego musieliby wykonać z nim ogromną pracę.
 
Ja własnie licze, ze na plecach Korwina wypromuja sie inni, jak Dziambor czy Berkowicz. Dlatego zaglosuje na Korwina, nie jako na niego ale jako na idee, ktore reprezentujee on i politycy z jego ugrupowania.
 
i CV ma zdecydowanie najlepsze z calej ekipy

Nazywam się Jacek Wilk. Studiowałem ekonomię (studia magisterskie i doktoranckie w SGH), prawo (studia magisterskie na UW i podyplomowe typu LL.M. na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie) i informatykę (studia inżynierskie na Wydziale Elektrycznym PW, kierunek: Informatyka Stosowana poszerzony o kurs z zakresu bezpieczeństwa systemów IT). Ukończyłem także Szkołę Międzynarodowego Prawa Podatkowego (poziomy I i II) w Veldhoven (Holandia).
 
Całkiem ciekawy materiał.



http://www.wykop.pl/link/1958022/nowa-prawica-uniosceptyczna-ale-nie-eurosceptyczna/
 
Ot, taka ciekawostka:



http://www.defence24.pl/analiza_wzrasta-aktywnosc-rosyjskiego-wywiadu-w-stolicach-ue
 
Back
Top