Polityka

Janusz w sumie najklarowniej i z odpowiednim poziomem łopatologii dla jego imienników przed odbiornikami. Najbardziej irytująca była Kopacz, z tym straszeniem PiSem i umizgami w strone innych. O partiach lewicowych i ich logice (Kosciol ma sie nie wtracac do polityki, ale wszyscy są rowni, oraz trzeba pomoc uchodzcom tj. brac ich tyle ile dadzą) nawet sie nie ma co wypowiadac. Jedyne co mi sie podobalo z ich strony to wkurwienie tego goscia z RAZEM, na to ze nikt nie wspomina o polityce mieszkaniowej a to glowna przyczyna wyjazdow mlodych.
 
Pytanie o przyszłe koalicje typowo pod Piechocińskiego :crazy: cwaniakowi się jego konik trafił, ale musiała mu się morda cieszyć jak je usłyszał
 
Podniecacie się, jak małe dzieci, kto kogo zaorał, a w poniedziałek będzię kupa śmiechu z przewagą kupy :D
 
Podniecacie się, jak małe dzieci, kto kogo zaorał, a w poniedziałek będzię kupa śmiechu z przewagą kupy :D

Albo inaczej - zdziwią się wszyscy jak Korwin z Kukizem będą mieli po 10 % i nikt inny nie wejdzie do sejmu, żadne lewactwo i pseudoliberalizm petruwiański.
 
Albo inaczej - zdziwią się wszyscy jak Korwin z Kukizem będą mieli po 10 % i nikt inny nie wejdzie do sejmu, żadne lewactwo i pseudoliberalizm petruwiański.


Tak, czy siak POPiS będzie miał 60% i cała reszta będzie mogła słodko popierdywać w stołki przez 4 lata, czasami kogoś zaorując.
 
:lol:
12065497_408021349322699_571712449305247500_n.jpg
 
Mówiliście że media promują Petru? Dzisiaj objawieniem jest rudy hipster-podobno wypadł obłędnie:boystop:
 
Pierdolą głupoty. Obłędnie, to co najwyżej wypadła Kopacz i Nowacka.
Obłędnie chujowo.
 
Ten rudy w lisowym portalu jest promowany tak, że nawet wyłączyli możliwość komentowania, serio, i wsadzili laurke z Partią Razem o której widać, żę była przygotowana jeszcze przed debatą. Bekę mam.
http://extra.natemat.pl/pokazujemy-twarze-partii-razem tu laurka bez możliwości komentowania.

http://natemat.pl/158939,wiemy-jak-...al-sie-do-debaty-wedlug-wielu-to-on-ja-wygral tutaj dali coś z możliwością komentowania.

Najlepsze jest to, że w żadnym artyule nie mówią dlaczego jest najlepszy. Po prostu - jest.
 
jakies pseudoeksperty juz mowia, ze najlepiej wypadl petru :lol:
nic nowego, przeciez w TV od dawien dawna mowia nam jak mamy myslec. Kazdy ma wlasny rozum i wie kto jak wypadl a ci ich "eksperci" to w rzeczywistosci ludzie, ktorym sie placi za wyglaszanie okreslonych, z gory zaplanowanych stwierdzen. Jada na patencie, ze jak taki Janusz sprzed telewizora zobaczy przed nazwiskiem prof tudziez jakis dr czy inny "ynteligent" to z gory bedzie zakladal, ze wyglaszane przez niego bzdety to musi byc prawda objawiona. Stary numer dla wyjatkowych balwanow.
 
Ja się cieszę, że ten Adyś wypadł nieźle. Nieźle w tym sensie, że mówił składnie i był opanowany. Zupełnie nie z mojej bajki, bo jest socjalistą z krwi i kości. Takich się boję bardziej niż komuchów w stylu Millera, którzy mówią to co ludzie chcą uszłyszeć. Jego dobry występ sprawi, że elektorat lewicowy, który głosowałby na PO albo ZLew odda głos partii Razem, co sprawi, że urwą kilka procent.
 
jest jakaś sonda online, gdzie widać r rozkład głosów? Widziałem na Onecie, ale tam dopiero za ileś godzin 'ujawnią" wynik

Wyborcza chyba zacznie robić to samo - po ostatnich debatach wykazywano jawne oszustwa gdy wyniki były w czasie rzeczywistym - ot, potrafił Duda prowadzić 70% by dosłownie w ciągu minuty mieć 40%. Dlatego już nie pokazują w czasie rzeczywistym, lub coraz mniej.
 
Ja się cieszę, że ten Adyś wypadł nieźle. Nieźle w tym sensie, że mówił składnie i był opanowany. Zupełnie nie z mojej bajki, bo jest socjalistą z krwi i kości. Takich się boję bardziej niż komuchów w stylu Millera, którzy mówią to co ludzie chcą uszłyszeć. Jego dobry występ sprawi, że elektorat lewicowy, który głosowałby na PO albo ZLew odda głos partii Razem, co sprawi, że urwą kilka procent.
mi sie wydaje, ze oni bardziej celuja w rozczarowany elektorat PO zeby czasem nie zaglosowal na kogos z trojki PIS, Kukiz,Korwin. Te wszystkie Petrusy, Zandbergi i inne zwierzeta sa chyba wlasnie po to.
 
mi sie wydaje, ze oni bardziej celuja w rozczarowany elektorat PO zeby czasem nie zaglosowal na kogos z trojki PIS, Kukiz,Korwin. Te wszystkie Petrusy, Zandbergi i inne zwierzeta sa chyba wlasnie po to.
Na Korwina i Kukiza kto miał zagłosować i tak zagłosuje. Żaden Adrian tego nie zmieni. Oni zabiorą Zlewowi, Petru i PO, co jednocześnie osłabi ich pozycję w parlamencie.
 
@halibut - a są może jakieś strony, gdzie tego typu ankiety pojawiają się i są od razu jawne wyniki?

Nie mam pojęcia. Ja czerpie informacje głównie z facebooka - różnych grup i obserwacji faktycznych wypowiedzi. Na natemat wchodzę tylko by ich trollować i hejtować.
Nie wiem gdzie mogą być rzetelne ankiety. Wyborcza manipuluje, onet/tvn też. Może interia?
 
Back
Top