Polityka

Kuźniar napisał na swoim profilu, że "Gwiazda zgasła". I wczesniej gdy komentował ujawnianie akt, to robił jakieś żenujące ironizujące minki w swoim stylu.

Co Kania złego robi? Bo Zbyszek sie coś oburzył, że ona krzywdzi, a ja ją tylko kojarzę jako autorkę "Resortowych Dzieci".
 
Last edited:
Kuźniarowi po prostu zaczęło się wydawać, że jak się stał znany, to i jednocześnie stał się mądry. Niestety tak to nie działa.
 
Kuźniar napisał na swoim profilu, że "Gwiazda zgasła". I wczesniej gdy komentował ujawnianie akt, to robił jakieś żenujące ironizujące minki w swoim stylu.

Co Kania złego robi? Bo Zbyszek sie coś oburzył, że ona krzywdzi, a ja ją tylko kojarzę jako autorkę "Resortowych Dzieci".
W republice go wczoraj obsmarowala.
A co do Kuzniara widze, ze standardowy Kuzniar, nihil novi.

Kuzniar, jak to z klakierami bywa, pewnie klakierzyl. A na marginesie, wczoraj zauwazylem, pikając pilotem, że on ma jakiś program podróżniczy :o o:
A bierze kanapki z kielbasa i cebula do samolotu?
 
Kontrakt o którym mówi to wybory a termin jest tam podany i można polityka odwołać podczas kolejnych wyborów.
czyli wedlug Ciebie polityk moze przed wyborami pierdolic co mu slina na jezyk przyniesie, po prostu ordynarnie klamac a zeby go odwolac to trzeba czekac do nastepnych wyborow, powiedzmy 4 lata. No super podejscie, nic dziwnego, ze tym krajem rzadza kanalie, ktore smieja sie spoleczenstwu prosto w twarz. Mysle,ze trzeba to zmienic i Cejrowski ma tutaj racje. Lepiej byc "wiejskim glupkiem" niz pierdolonym, wielce oswieconym idiota, ktory nie oczekuje od polityka tego co obiecywal.
 
Teraz trwa krotka konfa tego rzecznika prokuratury. Beka z dziennikarki, ktora powiedziala "materialy zniknely juz z internetu" :D Ze strony Stonogi tak, ale jest tysiac linkow.
 
Nie mniej przyznasz, że różnica między Sumlińskim piszącym książki (książkę też mogę napisać i wydać), a byłym premierem wypowiadającym się wprost i obficie na antenie tvn24(bis, ale wrzucili na tvn24.pl) jest spora.
 
Wielce oświeceni pierdoleni wiedzą jaki jest świat i nie mają jakiś populistycznych mrzonek o wywożeniu polityków na taczce. Wiadomo, że politycy kłamią starając się o pracę ale skoro sami nie chcemy nimi być i ich zastąpić to albo głosujmy na mniejsze zło albo walczmy o lepsze jutro robiąc coś konkretnego ale błagam bez pierdolenia pod gimbazią publiczkę niczym korwin cejrowski czy kukiz. To , że przekleisz sobie jakiś filmik debila i podzielisz się nim na forum z kolegami z towarzystwa wzajemnej adoracji nie czyni cie lepszym niż wzgardzane przez ciebie lemingi czy oświeceni. Nie mam nic do Ciebie ale pomyśl sam w zaciszu swego pokoju co Ty zrobiłeś dla Polski czy polityki poza pyskowaniem na forum. No dobrazwolniłeś komorowskiego i czujesz się lepiej. Coś jeszcze? Łatwo jest napisać że wystarczy taczka żeby wywieźć posła albo 100 rakiet żeby skasować ISIS ale to wszystko jest wielka prawdziwa polityka i interesy a nie internetowa napinka.
 
Trójpodział władzy w Polsce:
Mafie, służby, loże.
w sumie po czesci to prawda, z zastrzezeniem, ze u nas nie ma trojpodzialu
jakim kurka siwa prawem przedstawiciel wladzy sadowniczej tlumaczy sie przed parlamentem ze swoich dzialan?
 
Jakby to była jakaś grubsza umowa to byś o tym wiedział szybciej od rządu ;)
No mi chodzi o Scorpene :) A ta naprawa to - fantazjuje - takie preludium :)

W tym sensie laczone, ze na Caracalu lepiej wyjda oni, a na Scorpene - fantazjuje - my :)
 
Bawiłem sie, pilem, lulki paliłem a tu takie rzeczy sie dzieją? To powinno sie pojawic w słownikach jako definicja słowa "shitstorm".
 
Jak myślicie, dlaczego te dymisje? Zwykłe ocieplenie wizerunku czy szykuje nam się jakieś grubsze pierdolnięcie w związku z taśmami?
 

Sikorowski też chce zawijać manele. Platforma tonie definitywnie. Wdrażają plan C, ostateczny, awaryjny, zwał jak zwał... Będą się starali ocalić tyle koryta ile się da, bez względu na koszty.

A może wszyscy są umoczeni w gejowską aferę u Sowy?
 
Back
Top