Polityka

W dniu ogłoszenia wyników pierwszej tury napisałem, że ciekawi mnie jak długo Kukiz pozostanie niezależny.
Prawdę mówiąc myślałem, że do wakacji dotrwa, a tutaj niespodzianka, capnęli go w niecały miesiąc.
 
A to jest Masu zasadne pytanie! Ja ostatnio byłem na grilku z kuzynami, raczej ogarnięci ludzie - Korwiniści, ale tacy konkretni, nie z kucykami;) No i zaczęliśmy gadać, kto na kogo itd. i wszyscy w prezydenckich głosowali na Korwina, ale powiedzieli, że wynik fatalny i chyba czas "pragmatycznie zagłosować, na Kukiza". Zastanawiam się, jakiej skali to może być zjawisko.

Mam nadzieję, że ludzie "zaryzykują" głos na KORWiN w sytuacji gdy Kukiz będzie miał dobre sondaże na zasadzie myślenia - "w końcu i tak wejdzie".

Są tutaj wszystkie dostępne aktualnie tomy(XX)?

Ostatni to XVI
 
Kukiz dobrze spełnia swoją rolę, kanalizuje niezadowolonych, skupia na sobie uwagę i jak wczesny Wałęsa mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Jak powstaną listy to dopiero okaże się kogo ma za sobą, jak będą spadochroniarze to przepadnie, jak znajdzie rozsądnych ludzi nie umoczonych wcześniej w szambie to może być ciekawie.
 
Ciekawość bo rozumiem psztyczek w nos ale nie ogarne glosowania na trybuna ludowego na poważnie. Naprawde jestem ciekaw czy ktos go poprze.

Jak CAS wystartuje z list Kukiza i bedzie mialo wplyw na jego program, to glosuje wlasnie na partie Kukiza. Jak nie bedzie CAS, to nie ide na wybory.
 
Ktoś próbuje się przebić przebić przez te akta? Jakieś smaczki?
 
Jakiś bezpieczny link żeby mi CBŚ nie wjebał o 4 rano na chatę?
 
Myślę, że teraz możemy się przekonać na własne oczy jak to z nim jest. Jeśli wyjdzie z tego bez problemu, znów oczyszczony, to raczej ktoś duży za nim stoi i go broni a cała akcja była pokazówką (przecież można to było wrzucić na zagraniczne serwisy, najlepiej z TORa czy w inny sposób maskując IP i podać tylko linki). No chyba że źle pojmuję całą sytuację i rzeczywiście mógł sobie na swojego (tzn swojej gazety) fanpage'a wrzucać te zdjęcia i jest to "tylko udostępnianie" tego, co było ujawnione wcześniej przez kogoś innego. Może @Karateka@ wie coś więcej jak to rzeczywiście prawnie wygląda?

Tutaj jego dzisiejsza 'konferencja prasowa'
 
Ossoliński pewnie smutny, że Kulczykowa dawała zlotemu dziecku PO :( Ja niezmiennie głosuje na Janusza. Dusza leseferysty nie pozwala inaczej.
 
  • Like
Reactions: JB_
Myślę, że teraz możemy się przekonać na własne oczy jak to z nim jest. Jeśli wyjdzie z tego bez problemu, znów oczyszczony, to raczej ktoś duży za nim stoi i go broni a cała akcja była pokazówką (przecież można to było wrzucić na zagraniczne serwisy, najlepiej z TORa czy w inny sposób maskując IP i podać tylko linki). No chyba że źle pojmuję całą sytuację i rzeczywiście mógł sobie na swojego (tzn swojej gazety) fanpage'a wrzucać te zdjęcia i jest to "tylko udostępnianie" tego, co było ujawnione wcześniej przez kogoś innego. Może @Karateka@ wie coś więcej jak to rzeczywiście prawnie wygląda?

Tutaj jego dzisiejsza 'konferencja prasowa'


Będę bardzo zdziwiony jak on się z tego wywinie.
Kodeks karny:
Art. 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 
Kto ma za nim stać? On sam jest ważną figurą i mega bogatą i to on stoi za wieloma osobami, nie one za nim :) I ma zbyt dużą popularność, żeby pozwolili sobie za takie coś go zamknąć na dłużej.

P.S. Właśnie POlicja zamknęła Stonogę. #freezbychu.
 
Cała ta sprawa to jakiś wielki, śmierdzący ch... Od podsłuchów, aferek, ujawniania i zakładania partii przez stonogę aż po to zatrzymanie i jego następstwa którymi świadkami będziemy przez najbliższe dni. Brakuje jeszcze ludzi na ulicach z tabliczkami #JeSuisStonoga
 
Kto ma za nim stać? On sam jest ważną figurą i mega bogatą i to on stoi za wieloma osobami, nie one za nim :) I ma zbyt dużą popularność, żeby pozwolili sobie za takie coś go zamknąć na dłużej.

P.S. Właśnie POlicja zamknęła Stonogę. #freezbychu.

Na dłużej go nie zamkną za udostępnienie akt. Najwyżej 2 lata co jest wyrokiem kompletnie nierealnym. Stonoga wiedział, że nie grozi mu dużo i dlatego opublikował, ale gwarantuję Ci że sąd ma w dalekim poszanowaniu jego ilość lajków na fejsbuku.
 
Oj uwierz, że sąd jest naciskany przez rożne instytucje. I gdy wpierdolą Zbyszka na dłużej, to część ludzi po prostu nie wytrzyma i już całkiem piźnie Platforma, bo gdy ludzie zobaczą te cyrki, to po prostu na więcej mogą im nie pozwolić i 15% na jesieni stanie się faktem.
 
Kto ma za nim stać? On sam jest ważną figurą i mega bogatą i to on stoi za wieloma osobami, nie one za nim :) I ma zbyt dużą popularność, żeby pozwolili sobie za takie coś go zamknąć na dłużej.

P.S. Właśnie POlicja zamknęła Stonogę. #freezbychu.

Linkowałem w przedostatnim poście artykuł. Wcześniej też wywiad z tvrepublika.
 
Na moje to Stonoga nie posiedzi nic.Pewnie zdazyl sie zabezpieczyc i ma odpowiednie materialy na odpowiednie osoby. Przeciez niezawislosc sadow(nie tylko ich) w Polsce to jeden wielki mit. Jak sie zacznie mu goraco kolo dupy robic to mysle,ze uzyje jakiegos asa z rekawa.
Napewno przewidzial opcje zatrzymania, wiele mozna mu zarzucic ale nie to, ze jest kompletnym idiota.
 
Back
Top