Polityka

Za Dudą mógłby nawet agitować sam Duch Święty, a i tak bym na niego nie zagłosował. Co to za argument w ogóle? Córka Rotmistrza może się kompletnie na polityce nie znać, dlaczego miałaby być jakimkolwiek wyborczym drogowskazem?


Forum jak Naród głupieje:(
 
Bo wszyscy jesteśmy kurwy i szmaciarze i robilibyśmy to samo, podali się układowi i wyciągali gruby hajs, gdybysmy mieli taką możliwość. Po prostu my się nie załapaliśmy do koryta, nie mamy mozliwosci robic narodu w chuja, i nas wkurwia, ze to nas robia, a nie my innych.
Dlatego to wszystko akceptujemy, nie akceptując jednocześnie.

Dlatego prawda taka, że gdybyśmy nie byli kurwami i szmaciarzami to byśmy krew przelali , wyszli na ulice i ucinali łby Stokrotkom, Dudom, Kukizom, WSIarzom, Walterom, Kaczyńskim , Tuskom, Wałęsom
Kukizowi za co?
 
Za Dudą mógłby nawet agitować sam Duch Święty, a i tak bym na niego nie zagłosował. Co to za argument w ogóle? Córka Rotmistrza może się kompletnie na polityce nie znać, dlaczego miałaby być jakimkolwiek wyborczym drogowskazem?

... a ja zagłosuję, przynajmniej kondominium rosyjsko-niemieckie zmieni się na kondominium żydowsko-amerykańskie xDDDDDD
 
Ja ironizowałem. Teraz kiedy Orban wchodzi po kostki w tyłek Putina, to już tylko śmieszny pomysł.

A ja nie. Chciałbym, żeby Polska przeprowadziła takie reformy jak Węgry... szansa na to, że PiS to zrobi jest jednak malutka, no chyba, że antysystemowcy byli z nimi w koalicji i by ich zmusili. :D
 
Lepperowi to sie powinno pomniki stawiac. Chlop chcial dobrze a poprzez medialna propagande zrobili z niego idiote i oszoloma. Przyznaje sie bez bicia, ze sam sie z niego smialem, teraz wstyd mi za to. To byly czasy kiedy ludzie nie byli tak swiadomi(przynajmniej ja nie bylem) jaka totalna sciema karmia nas w mediach.

Wszyscy się śmiali z talibów, a teraz wiemy że byli w Polsce torturowani... Lepper był dobrze poinformowany. Prawda wyszła na jaw. Jednak jego poglądy gospodarcze i pomysł w tej kwestii zniszczyły by naszą gospodarkę.
 
Ale agitacja w TVN - połowa Faktów o bohaterstwie Komorowskiego w PRL i siedzeniu w wiezieniu, połowa o durnych obiecankach Dudy i jego złamaniu prawa na uczelni. Ja peirdole.
 
Nie miał z tego dobrego wyjścia, szach już na początku programu, czekam na szach mat
 
Ale agitacja w TVN - połowa Faktów o bohaterstwie Komorowskiego w PRL i siedzeniu w wiezieniu, połowa o durnych obiecankach Dudy i jego złamaniu prawa na uczelni. Ja peirdole.
to co TVN robi po 1 turze to sie w pale nie miesci, moim zdaniem az tak nachalna propaganda przynosi odwrotny skutek. No chyba, ze ich targetem sa ludzie uposledzeni.
 
  • Like
Reactions: mat
Ale te pytania są z dupy, ja pierdolę. Mam nadzieję, że Rymanowski będzie trzymał poziom chociaż...
 
to co TVN robi po 1 turze to sie w pale nie miesci, moim zdaniem az tak nachalna propaganda przynosi odwrotny skutek. No chyba, ze ich targetem sa ludzie uposledzeni.
Oglądałem z ojcem, który nie jest jakimś rewolucjonistą i aż się złapał za głowę co to była za perfidna agitka.
Ej, jakim kufa prawem ona zadaje jednemu inne, a drugiemu inne pytanie?
 
Pięknie Duda wygrywa debate.
Ale już widzę materiał TVN udowadniajacy, że Duda przegrał "Duda na pytania nie odpowiadal, mówił o UJ"
 
Back
Top