Polityka

To naprawdę jest fejk :⁠-⁠)
No właśnie chyba niektórzy nie wiedzą z czego się śmieją, ale się śmieją. To gęba jej męża z dodanym kobiecym makijażem. mąż to marszałek województwa. Przeróbka miała chyba na celu zasugerowanie kumoterstwa. Kolesia nie za bardzo trawię, ale żona nienajgorsza w sumie ;-)
 
No właśnie chyba niektórzy nie wiedzą z czego się śmieją, ale się śmieją. To gęba jej męża z dodanym kobiecym makijażem. mąż to marszałek województwa. Przeróbka miała chyba na celu zasugerowanie kumoterstwa. Kolesia nie za bardzo trawię, ale żona nienajgorsza w sumie ;-)
A ja myślałem, że to ten :⁠-⁠D
 
PSX_20240327_002628.jpg


No i dobrze że Ruskie brną w zaparte. Niech wkurwiają islamistów jeszcze bardziej, z lekceważenia przeciwnika fajne highlighty powstają, tych z Ruskami w roli głównej nigdy dość. Wolodia potwierdzi uśmiechem :putinlaugh:

O, potwierdził :whodefuk:
 

To nic!
Jej tata Tomasz Filipowicz to wieloletni pracownik UM w Gdańsku. Przyjaciel Adamowicza. Więcej o Paulinie już pisałem np. Tutaj
Drodzy cohonesiacy pozwólcie że jeszcze wrócę do tego tweeta "ministry" Kotuli.

Na zdjęciu widzimy dwóch członków fundacji Growspace. Mało znana fundacja która zajmuje się zdrowiem psychicznym młodzieży. Ostatnio było o niej głośno w mainstreamie z uwagi na jej raport na podstawie policyjnych statystyk. Raport wstrząsający gdyż odnotowano ponad 2000 prób samobójczych młodzieży z czego jak dobrze pamietam ponad 140 skończyło się niestety powodzeniem.

Tym razem jak widzimy fundacja ramię w ramię z tęczową ministrą propaguje LGBT w szkołach. Na tym podstawie widzimy jak bardzo lewactwo przejęło psychologię, które zamiast pomóc potrzebującym których jest dużo to w mojej opinii dolewają benzyny do ognia.

Dodatkowo taka ciekawostka i myślę że spodoba się ludziom z Gdańska i okolic. Jedną z twarzy w/w organizacji jest pewna już 26 letnia Gdańszczanka Paulina Filipowicz. Pisałem już o niej. Startowała w ostatnich wyborach parlamentarnych do Sejmu. Nie dostała się.

Zapytacie się dlaczego o niej wspominam. Cóż jej osoba jest takim przykładowym modelem jak się nasze państwo zmienia. Otóż ta dziewczyna skończyła psychologię i jak sama twierdzi kandydowała do sejmu m.in. dlatego że w swoim zawodzie doszła do ściany. Waszej ocenie pozostawiam fakt czy można w jakieś 2 lata po studiach dojść do ściany w zawodzie. Inny powód kandydowania to chęć pomocy młodzieży w kryzysach psychologicznych. Cóż skoro brakuje psychologów w przychodniach czy szpitalach to logiczne jest aby świeża absolwentka zamiast pracować w zawodzie kandydowała do Sejmu.

Trzecia rzecz, jest to córka dyr. Wydziału Spraw Obywatelskich w UM w Gdańsku, a dawniej Pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdańska ds. ochrony danych osobowych. Łącznie z 15 lat w samorządzie, były przyjaciel Adamowicza.

Moi drodzy kiedyś mówiono o resortowych dzieciach czyli tych których rodzice byli w PZPR SB itd. Teraz mamy nową generację (choć bardzo często to są te same rodziny), która jak widać jest mocno skręcona na lewo i jest mocno zakorzeniona w obecnym układzie sił. Nie dajcie się nabierać na "młodych zdolnych". Kiedyś ojciec w PZPR a teraz ojciec "stary samorządowy działacz".
 
PSX_20240327_121010.jpg


W komentarzach ktoś wrzucił stare hasło z czasów komuny - "popierajcie partię czynem, umierajcie przed terminem".

Mam nadzieję że teraz lewica szybciej zniknie :lesnarhappy:
 
PO stosuje metody Pis? No kto by się spodziewał?

 
PO stosuje metody Pis? No kto by się spodziewał?

Najpierw neokrs, później wjazd z buta na tvp i Orlen, policyjne prowokacje na zwykłym proteście, teraz trzepanie domu Ziobry ze złamaniem procedur.

Kurwa pogratulować wyboru. Panowie (choć na usta ciśnie się inne określenie też na P) właśnie wróciliście do czasów komuny.
:conorsalute:
 
Back
Top