Polityka

Ten bakłażan jest po zarządzaniu i marketingu :lol::lol:
Ale to też nawiąże do swojej wypowiedzi o posłankach zielonych.

Jak mówiłem same światłe umysły w tej ekologicznej partii. Zielińska po Zarządzaniu i Marketingu, Tracz skończyła stosunki międzynarodowe i polonistykę, Jachira to z wykształcenia aktorka. Ludzie związani z ekologią przyrodą to powinni być raczej po studiach przyrodniczych prawda? No ale co jak co te 3 Panie znają się na wszystkim ekspertki jedne
 
Jeszcze czego. Służba zdrowia jest od ratowania a nie od operacji plastycznech bo ktoś ma takie widzimisie. Usuwasz cycki bo tak chcesz a nie musisz to płać
Ja bym jeszcze dodał Primum non nocere, czyli nie ucinaj komuś głowy, nawet jak prywatnie sowicie zapłaci.
Tym ludziom należy się (w socjalistycznym społeczeństwie jakim jesteśmy) co najwyżej opłacona przez podatników terapia (w pewnych przypadkach psychiatryk), a nie płatny licencjonowany ludzki pedo-rzeźnik.







F16? Gripen? Mirage?








Ale mają qpę w gaciach




XD
 
Mogą siedzieć i dłubać w nosie...

W państwie teoretycznym nie ma żadnych obyczajów oraz zasad. Róbta co chceta jak powiedział J-J-Jurek.

co to ma do rzeczy? Widać że jest w sejmie i hymn jest zaintonowany bo to sejm POLSKI

ale wasz hymn raczej zaczyna się od słów Deutschland Deutschland über alles
Spiewanie hymnu w obronie przestepcow jest patriotyczne i zgodne z etykieta. Proponuje jeszcze odmowic modlitwe z bezposrednim polaczeniem z Watykanem.
 
To po jaki chuj reszta bandy kondoma wstała?
Jeden nie wstal i sie zesraliscie. Co by bylo jakby wszyscy nie wstali?

Ten cyrk dzis to byla zenada i obraza dla powagi sejmu i hymnu polskiego. Ale co kto lubi.
 
Jeden nie wstal i sie zesraliscie. Co by bylo jakby wszyscy nie wstali?

Ten cyrk dzis to byla zenada i obraza dla powagi sejmu i hymnu polskiego. Ale co kto lubi.
Dobra, dobra. Nie odwracaj kota ogonem. Najpierw pajacujesz coś o śpiewaniu, później dokładasz jakiś Watykan, a na końcu twierdzisz, że ktoś się zesrał.

Nie musiał śpiewać, po prostu wypadało wstać. Tylko tyle i aż tyle.
 
Podobno zero ustępstw UA, ale jesli tak, to dlaczego zgoda przewoznikow?


WEI


Wut? Pakistan?








To byłoby prawdziwe XD
armii napoleona odpadaly guziki na mrozie, Niemcy tak samo zamarzali, a tu WODKAN sie rozpada XD






W USA tez XD #zielonarewolucja




Lol, far right




Uff










Problematic X platform...
 
Dobra, dobra. Nie odwracaj kota ogonem. Najpierw pajacujesz coś o śpiewaniu, później dokładasz jakiś Watykan, a na końcu twierdzisz, że ktoś się zesrał.

Nie musiał śpiewać, po prostu wypadało wstać. Tylko tyle i aż tyle.
To nie moja wina, ze nie rozumiesz co pisze.
 
Ja rozumiem, że czasy są jakie są i przy tym całym woke, trollingu, challengach, czy innych prankach to taki obrazek jak minister kultury z przyspawaną dupą do ławki w sejmie, podczas państwowego hymnu, nie robi na kimś takim jak ty wrażenia, ale naprawdę skończ pierdolić, bo się chłopie ośmieszasz.
 
Ja rozumiem, że czasy są jakie są i przy tym całym woke, trollingu, challengach, czy innych prankach to taki obrazek jak minister kultury z przyspawaną dupą do ławki w sejmie, podczas państwowego hymnu, nie robi na kimś takim jak ty wrażenia, ale naprawdę skończ pierdolić, bo się chłopie ośmieszasz.
No mnie za to smieszy cala grupa pajacow spiewajacych hymn bo ich koledzy przestepcy trafili do wiezienia, wiec skoncz juz pierdolic chlopie.
 
Było 28% społeczeństwa za platfusami przed wyborami, teraz jest 29% społeczenstwa. To oznacza, że liczba idiotów w społeczenstwie jest stała. Teraz od przeciwników zależy jak to się przełoży na wynik wyborów.
Bisping nie urósł w siłę by zostać mistrzem ufc. Trafił na okres posuchy. A wystarczyło, że chudy szczur GSP z niższej kategorii po kilku latach wpierdalania chipsów stanął z nim do walki i rozjebał Michałka w pył. Tusk jest wciąż tym samym bispingiem.

Jak Ryszard Petru się odbuduje i stanie na czele nowej formacji, to będzie tym powracającym GSP który zmiecie z planszy Bispinga (Tusk). Jak narazie Tusk umacnia swoją pozycję na boxrecu, bo przybywa mu punktów. Czy to zasługa słabej konkurencji czy jego formy? Nie wiem, ale jego pozycja się umacnia.
 

Odwołali apolitycznego typa, który robił rekrutacje dla wojska.

Najpierw go przymusili by zrekrutował masę ludzi do woja, a potem jak przyjął (nie spełniających norm wojska), to go za karę zwolnili.

Fajna opcja. :wtf2:

Jak odmówisz - zwolnią.
Jak wykonasz - też zwolnią. :juanlaugh:
 
Jak Ryszard Petru się odbuduje i stanie na czele nowej formacji, to będzie tym powracającym GSP który zmiecie z planszy Bispinga (Tusk). Jak narazie Tusk umacnia swoją pozycję na boxrecu, bo przybywa mu punktów. Czy to zasługa słabej konkurencji czy jego formy? Nie wiem, ale jego pozycja się umacnia.
Zesra się, a nie odbuduje. Jego „mądrość” i przebojowość kończy się wraz z serią pytań spoza przygotowanego zestawu i wtedy zaczyna się pierdolenie głupot. Typ tak oderwany od rzeczywistości jak Morawiecki nie znający ceny chleba. To już rudy picer lepiej wypada na tym polu z tym swoim koleżeńskim „przecież wiecie, rozumiecie” i manierą troskliwego misia, przyjaciela lasu.
 
Jak Ryszard Petru się odbuduje i stanie na czele nowej formacji, to będzie tym powracającym GSP który zmiecie z planszy Bispinga (Tusk). Jak narazie Tusk umacnia swoją pozycję na boxrecu, bo przybywa mu punktów. Czy to zasługa słabej konkurencji czy jego formy? Nie wiem, ale jego pozycja się umacnia.
Nie żebym Ci odbierał nadzieję, ale...
GByFlbLWAAAi_Tm.jpeg
 
Back
Top