Polityka

Jestem przekonany, że Beata Szydło mówiła tutaj do Ciebie:






Na sto konkretów



Kołodziejczak to dno. Nie ma czegoś takiego jak Polska A i Polska B. Jest jedna Polska.

Czyli na ludzi wspierających program unijny przemytnik i handlarz ludźmi plus. Biedni przestępcy: wyobrażasz sobie liczyć tyle kasy? Sprawdzać czy to nie fałszywki?
Biedna nigeryjska i włoska mafia. Pierdolca można dostać licząc tyle kasy, a jeszcze jak ją przechowywać, jak prać, których ludzi sprzedać (słynne obozy pracy przymusowej we Włoszech aby odpracować" ,,dług" ktorego nie ma), których wysłać do obozów dla nielegalnych imigrantów -tyle pytań tak mało odpowiedzi.

Ale co tak źle oceniasz Kołodziejczaka? To pomysł fuck you pokażmy Amerykanom bo "mój dziadek i ojciec żyli z handlu z Rosją a teraz co?" do ciebie nie trafia?
Chłopie przecież w latach 80 była wspaniała umowa z ZSRR: wyszło że w kraju rolniczym były puste półki bo...
... mnóstwo żywności szło na wschód.
Ba nawet zmuszano do rolnictwa bo kto swoich hektarów nie obrobi to mu Zabiorą. A emerytura rolnicza to...
 
Co to za tępa dzida? Prawnicy... :kis: jeszcze to zdjęcie z doktoratem w tych kupowanych w każdym ksero shopie ramkach.... jak jakaś julka która obronila licencjat na wyzszej szkole zarzadzania i turystyki... :benny:

Chyba tez sobie zrobię doktorat bo jak takie tępe dzidy robią...
To jest właśnie ten elektorat plaTFUsów, ludzie którzy zrobili jakieś gówno studia, korposzczury z "Polski A", "tolerancyjni" i "multikulturowi".
Patrz @Karateka@
 
Zdrada.

"Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. (...) Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz."

Korwin z zakazem wypowiadania się w mediach społecznościowych do końca kampanii:

20231011_130155.jpg
 
Last edited:
Zdrada.

"Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. (...) Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz."

Korwin z zakazem wypowiadania się w mediach społecznościowych do końca kampanii:

View attachment 80513

Gdyby Wipler zamknął staruszka w 2015 roku to PiS nie miałby samodzielnej większości. Powinieneś się cieszyć
 
Fajna sprawa. Kobiety podczas "marszu kobiet", oraz ludzi co nie założyli szmaty na twarz to psiarnia pałuje ile wlezie.
Tymczasem. Protest, który popiera atak ekstremistów i terrorystów na Izrael.
"NIE NO LUUUZIK!"
Chuj wie o co ten spęd muslimów, bo to Azerbejdżan. Może coś o Górskim Karabachu pierdolą
 
to tylko takie tik tokowe pierdolenie.
Dla mnie to całe pierdolamento o przesladowaniu lgbt to jedynie narzedzie polityczne. W PiS gej, geja, gejem pogania, w SP to samo, w obu tych tworach ich wodzowie są zwolennikami męskiej przyjaźni i greckich uciech. Lewica, KO, 3noga czy Konfa zapewne tak samo.
 
Dla mnie to całe pierdolamento o przesladowaniu lgbt to jedynie narzedzie polityczne. W PiS gej, geja, gejem pogania, w SP to samo, w obu tych tworach ich wodzowie są zwolennikami męskiej przyjaźni i greckich uciech. Lewica, KO, 3noga czy Konfa zapewne tak samo.
Ale mi to nie przeszkadza. Ja sie smieje z Konfederacji.
 
O przepraszam. Konfederacja nie ma nic przeciwko lgbt, gejom les, gender. Przynajmniej nie ma tego w programie. Tylko obniza podatki.
@Karateka@ pisał, ze konfederacja jest najbardziej anty tq+ ze wszystkich partii. Czy to jest prawda? Jak Wy to widzicie?
 
Ale przyznasz, że do zdrowego rdzenia przylgnęło calkiem sporo odklejencow.
Ale do jakiego zdrowego rdzenia, chyba na odwrót. Rdzeń z gówna próbują zasłonić dwiema twarzami - Mentzenem, który jak nie jest akurat najebany, to może coś mądrego powie i Bosakiem, który jak nie pierdoli głupot, to czasem też coś mądrego powie i jest zawsze taki ładny i grzeczny, acz stanowczy w dyskusjach i na tym się właściwie jego zalety kończą. On ma takie doświadczenie, że jakby się poduczył angielskiego i wysłał CV, to może, mooooże, by go do jakiegoś fajnopolackiego korpo na juniora wzięli na produkcję, więc się nie czarujmy.

Pierdolić to se każdy może, jeden lepiej drugi gorzej, uprośćmy podatki, wyjdźmy z Unii, nie pomagajmy Ukrainie, rośnijmy w siłę, zróbmy se polski przemysł taki fajny, że aż zajebisty. A najlepiej to wszystko w jednej ustawie do podpisania dla JE Korwina Krula.

Ich pomysły gospodarcze w ogóle się nie spinają z realiami, ale są chwytliwe dla dzieci i młodzieży.

Ich pomysły na usługi publiczne ze służbą zdrowia na czele to w stylu - zaorać to wszystko w pizdu, jak ktoś chce żyć, to niech płaci, może się uda, najważniejsze żeby maseczki nie nosili.

Pomysły na Polskę w świecie to mniej więcej takie jak w XX-leciu międzywojennym, w czym są zresztą podobni do PiSu, czyli Polska to ma być potęga, ejoł husaria, jebać Ukrainę, jebać Unię, jebać Niemców, nie wpuszczać uchodźców, bo po co mają robić na emeryturę jak emerytury i tak zniesiemy!

A ja wam mówię, módlcie wy się, Poljaki, żeby znowu się jakimś Niemiaszkom nie zechciało Polski rozbierać z Putinem, a jak już to, żeby chociaż można było w tych ich korpo pracować i żeby nie bili, w obozach nie zamykali. Wszelkie pierdolenie o równorzędnym stosunku gospodarczo-geopolitycznym z takimi krajami jak Niemcy, Francja, WB to gówniarskie mrzonki, oparte na nadziejach, że Niemiec już nie ma, bo ich araby zjedzą od środka i niewiedzy o historii o tym, jak się ten świat kształtował i że właściwie powinniśmy być wdzięczni, że jesteśmy AŻ, a nie TYLKO, montownią i outsourcingową krainą.

Do tego Korwin chce legalizować pedofilię, a Braun batożyć sodomitów.

:beczka:

PS Nie ma dowodów na to, że Ziemia nie jest płaska.
 
Last edited:
Zdrada.

"Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. (...) Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz."

Korwin z zakazem wypowiadania się w mediach społecznościowych do końca kampanii:

View attachment 80513

Tuskowcy zamiast ciągle krytykować i cytować Korwina, będą teraz krytykować Konfederację za to, że go uciszyli.

:korwinlaugh:
 
Ale do jakiego zdrowego rdzenia, chyba na odwrót. Rdzeń z gówna próbują zasłonić dwiema twarzami - Mentzenem, który jak nie jest akurat najebany, to może coś mądrego powie i Bosakiem, który jak nie pierdoli głupot, to czasem też coś mądrego powie i jest zawsze taki ładny i grzeczny, acz stanowczy w dyskusjach i na tym się właściwie jego zalety kończą. On ma takie doświadczenie, że jakby się poduczył angielskiego i wysłał CV, to może, mooooże, by go do jakiegoś fajnopolackiego korpo na juniora wzięli na produkcję, więc się nie czarujmy.

Pierdolić to se każdy może, jeden lepiej drugi gorzej, uprośćmy podatki, wyjdźmy z Unii, nie pomagajmy Ukrainie, rośnijmy w siłę, zróbmy se polski przemysł taki fajny, że aż zajebisty. A najlepiej to wszystko w jednej ustawie do podpisania dla JE Korwina Krula.

Ich pomysły gospodarcze w ogóle się nie spinają z realiami, ale są chwytliwe dla dzieci i młodzieży.

Ich pomysły na usługi publiczne ze służbą zdrowia na czele to w stylu - zaorać to wszystko w pizdu, jak ktoś chce żyć, to niech płaci, może się uda, najważniejsze żeby maseczki nie nosili.

Pomysły na Polskę w świecie to mniej więcej takie jak w XX-leciu międzywojennym, w czym są zresztą podobni do PiSu, czyli Polska to ma być potęga, ejoł husaria, jebać Ukrainę, jebać Unię, jebać Niemców, nie wpuszczać uchodźców, bo po co mają robić na emeryturę jak emerytury i tak zniesiemy!

A ja wam mówię, módlcie wy się, Poljaki, żeby znowu się jakimś Niemiaszkom nie zechciało Polski rozbierać z Putinem, a jak już to, żeby chociaż można było w tych ich korpo pracować i żeby nie bili, w obozach nie zamykali. Wszelkie pierdolenie o równorzędnym partnerstwie gospodarczo-geopolitycznym z takimi krajami jak Niemcy, Francja, WB to gówniarskie mrzonki, oparte na nadziejach, że Niemiec już nie ma, bo ich araby zjedzą od środka i niewiedzy o historii o tym, jak się ten świat kształtował i że właściwie powinniśmy być wdzięczni, że jesteśmy AŻ, a nie TYLKO, montownią i outsourcingową krainą.

Do tego Korwin chce legalizować pedofilię, a Braun batożyć sodomitów.

:beczka:

PS Nie ma dowodów na to, że Ziemia nie jest płaska.
Zapomniałem tego 'zdrowego rdzenia' dać w cudzysłów :). Podobało mi sie to co Mentzen mówił o armii, jakbym mu suflował. Doskonale wiem, że to tylko gadanie. Przyjrzalem się dzisiaj ich wypowiedziom i jak nic widać, że chłopaki mają jednego tresera. Mimika, frazowanie, rytm wypowiedzi itd.. Z paroma wypowiedziami się zgadzam, z większością nie, a część mnie śmieszy. Tak sobie ostatnio myślałem, że Korwin, który mówi, że kobiety są słabsze, nie został o mały włos przez jedną z nich zajebany na śmierć szablą:).
 
Ale do jakiego zdrowego rdzenia, chyba na odwrót. Rdzeń z gówna próbują zasłonić dwiema twarzami - Mentzenem, który jak nie jest akurat najebany, to może coś mądrego powie i Bosakiem, który jak nie pierdoli głupot, to czasem też coś mądrego powie i jest zawsze taki ładny i grzeczny, acz stanowczy w dyskusjach i na tym się właściwie jego zalety kończą. On ma takie doświadczenie, że jakby się poduczył angielskiego i wysłał CV, to może, mooooże, by go do jakiegoś fajnopolackiego korpo na juniora wzięli na produkcję, więc się nie czarujmy.

Pierdolić to se każdy może, jeden lepiej drugi gorzej, uprośćmy podatki, wyjdźmy z Unii, nie pomagajmy Ukrainie, rośnijmy w siłę, zróbmy se polski przemysł taki fajny, że aż zajebisty. A najlepiej to wszystko w jednej ustawie do podpisania dla JE Korwina Krula.

Ich pomysły gospodarcze w ogóle się nie spinają z realiami, ale są chwytliwe dla dzieci i młodzieży.

Ich pomysły na usługi publiczne ze służbą zdrowia na czele to w stylu - zaorać to wszystko w pizdu, jak ktoś chce żyć, to niech płaci, może się uda, najważniejsze żeby maseczki nie nosili.

Pomysły na Polskę w świecie to mniej więcej takie jak w XX-leciu międzywojennym, w czym są zresztą podobni do PiSu, czyli Polska to ma być potęga, ejoł husaria, jebać Ukrainę, jebać Unię, jebać Niemców, nie wpuszczać uchodźców, bo po co mają robić na emeryturę jak emerytury i tak zniesiemy!

A ja wam mówię, módlcie wy się, Poljaki, żeby znowu się jakimś Niemiaszkom nie zechciało Polski rozbierać z Putinem, a jak już to, żeby chociaż można było w tych ich korpo pracować i żeby nie bili, w obozach nie zamykali. Wszelkie pierdolenie o równorzędnym partnerstwie gospodarczo-geopolitycznym z takimi krajami jak Niemcy, Francja, WB to gówniarskie mrzonki, oparte na nadziejach, że Niemiec już nie ma, bo ich araby zjedzą od środka i niewiedzy o historii o tym, jak się ten świat kształtował i że właściwie powinniśmy być wdzięczni, że jesteśmy AŻ, a nie TYLKO, montownią i outsourcingową krainą.

Do tego Korwin chce legalizować pedofilię, a Braun batożyć sodomitów.

:beczka:

PS Nie ma dowodów na to, że Ziemia nie jest płaska.

UWGA! Wideo z 2023 r coś dla płaskoziemców... :boss: :lol:
Czyli jeszcze w XXI w muszą powstawać takie filmy... gdzie my żyjemy

2% Amerykanów wierzy w płaską ziemię (wideo z 19 r) czyli teraz pewnie więcej...
:benny::roberteyeblinking::juanlaugh:
 
Zalezy czy patrzymy przez pryzmat elektoratu, „pierdolenia” na tiktoku starych dziadow, czy wlasciwego programu partii.
Przez pryzmat elektoratu chyba bylo by najłatwiej jezeli chodzi o ideologiczne względy.
 
Przez pryzmat elektoratu chyba bylo by najłatwiej jezeli chodzi o ideologiczne względy.
Wyborcy Pissu są konserwatywni i starzy czyli u nich będzie najwięcej osób anty LGBT, Konfa ma dużo młodych którzy wspierają ich ze względu na plany wolnorynkowe, a nie światopoglądowe.

Ranking cohones antylgbt 2023:

1.PiS
2.Konfa
3. Lewica demokratyczna Tusk, Hołownia, Kamysz, Biedroń.
 
Wyborcy Pissu są konserwatywni i starzy czyli u nich będzie najwięcej osób anty LGBT, Konfa ma dużo młodych którzy wspierają ich ze względu na plany wolnorynkowe, a nie światopoglądowe.
To teraz mam czas zeby się zastanowić. W moim przypadku glosowanie to tylko względy ideologiczne. Mam mlodsze rodzeństwo. Nie jestem w stanie zaakceptować tq+ i mój glos idzie na partie, która będzie w stanie mi zapewnić, ze w szkołach nie będą uczyć o wyimaginowanych płciach i klamaniu na temat konstruktu spolecznego. PIS i Konfederacja są chyba najblizej tego.
 
To teraz mam czas zeby się zastanowić. W moim przypadku glosowanie to tylko względy ideologiczne. Mam mlodsze rodzeństwo. Nie jestem w stanie zaakceptować tq+ i mój glos idzie na partie, która będzie w stanie mi zapewnić, ze w szkołach nie będą uczyć o wyimaginowanych płciach i klamaniu na temat konstruktu spolecznego. PIS i Konfederacja są chyba najblizej tego.
Dużego pola do manewru nie masz jeśli tylko to będzie decydowało o twoim głosie wyborczym. Prędzej piekło zamarznie niż Konfederacja i PiS wprowadzą tęczową edukację do szkół.

Lewica demokratyczna to zrobi od najbliższego roku szkolnego, a Bezpartyjni do sejmu i tak nie wejdą, nawet nie wiem jakie są ich poglądy na ten temat (po debatach wydają się bliżej centrum ideologicznego).
 
@Karateka@ ponad 4,70 zł kurs na wygraną PO startujących z antyekologami Zielonymi.
Ile stawiasz na zwycięstwo? :roberteyeblinking:
Ale przynajmniej dzisiaj Tusk był u Rymanowskiego, który go trochę zmieszał mówiąc o kursach bukmacherskich :korwinlaugh:
 
Back
Top