Polityka

F5QmlaWW4AEOkzE.png
 
Nie jakiegoś zespołu, tylko zespołu neonazistowskiego, a gdy mówimy o takiej koszulce mówimy o koszulce z czaszką herbu hitlerowskiej 3 dywizji SS Totenkopf.

Nikt nie posądza o naziolstwo kogoś z koszulką Ich Troje. Posądza się o naziolstwo wydawcę antysemickich książek(109 książek o Żydach w jego wydawnictwie), który słynie z antysemickich wypowiedzi ("Napisanie, że nie chcę gejów i Żydów, to to samo, co powiedzenie, że nie chcę zupy pomidorowej!"), sprzedaje antysemickie i faszystowskie koszulki, chodzi w koszulkach odwołujących się do nazizmu. Do Dziennika Turnera autorstwa jawnego neonazisty Williama Luthera Pierce'a, pisze wstępniak zachęcający do lektury, bo współcześnie "murzyńscy degeneraci prześladują białych". Sprzedaje koszulki z napisami "White catholic Europe. Time for another reconquista", "Fasci-Nation" (i obrazek Fasces, symbol faszyzmu), "om nom nom, antysemityzm wyssany z mlekiem matki".

Wszystko spoko? Normalny kandydat? Żadna lampka ostrzegawcza się nie zapala?
Mi się na przykład od razu lampka czerwona zapala,
jak widzę kandydata wspierającego ruch lgbt+ (nie używam słowa ideologia, bo tym zakłamanym małpom to przez usta nie przechodzi) i pierdolenie o problemach mniejszości i imigrantów.
Zdrowa reakcja, prawda?
A Turner (edit jak mniemam bohater książki Pierce'a) miał w tej sprawie widać chyba rację? Co współczesność już pokazuje a to dopiero początek. To całe BLM, zachowanie murzynów w krajach europejskich.

Koszulkę z pogrubionym napisem sam chętnie kupię.
 
Last edited:
Prokop to idiotka ale ma jakieś przebłyski. Wchodziłem na twittera aby znaleźć kolejne dowody, że prawnicy to idioci aby poirytować @Karateka@ , a tu miłe zaskoczenie: po prawie, na lewicy i ma przebłyski. Na zachodzie za to wypierdoli by ją z partii


1693923129666.png

A ten od pierwszego semestru prawa: tak mnie zastanawia co jest lepsze dla Trynkiewicza:
a) nieuchronność kary
b) dożywocie

Hazardu uczą na prawie...

Kurczę w Polsce mamy ponad 90% wykrywalność morderstw, a dzięki rozwojowi nauki to ludzie nawet po kilkunastu latach od morderstwa mogą się spodziewać, że oddział AT wywali im drzwi i pójdą siedzieć...

Chociaż z drugiej strony
1693923211570.png
 
Mssakra


Justoce! 18 lat za to KO


Ale to byla prawda, a nie teoria konspiracyjna!










JFC




Polecam, wiem wiem :)


Ciekawie o nastrojach w UK, porównanie kryzysu lat 70tych do teraz ale i duzo innych wrzutek...




Chiny ale USA tez








Weganozm!


Indie -> Bharat


Zagłodzą


Polecam




W punkt




ADL


XD




 
Petru: Konfederacja wejdzie do koalicji z PiSem
Mazurek: założysz się o wino z Madery, że Konfederacja nie wejdzie do koalicji z PiSem
Petru: nie zakładam się

@Karateka@ założyłbyś się? :waldeklaugh:

Uwagę chwalę plus: w przeciwieństwie do Wiplera powiedział, że likwidacja płacy minimalnej prowadziłaby do nadużyć.

Jesteś za CPK?
Ale lepiej dbać o kolej
Mazurek: CPK to też kolej :iamdone:
Ryszard jest taki słodki i kolorowy jak franki: jeszcze kryterium dochodowe przy 800 plus to też niezły absurd, zwłaszcza jeśli liberał gospodarczy nie zna podstawowej wady socjalizmu "nie da się sprawiedliwe rozdzielać świadczeń socjalnych chyba że stworzono by państwo policyjne jak w CHinach"

Plus jeszcze fajny tekst był, że zgadza się w 80% z PSLem.
Skrajny protekcjonizm przez lata, KRUS, za to Hołownia uważa, że ideałem pańśtwa pod względem polityki społecznej jest Skandynawia a Petru idzie z nimi na listach. Przecież Kosiniak mówił nawet o tysiąc plus na studenta, a Petru/Balcerowicz chwali płatne studia :tellmemore::ożeszty::juanlaugh::jarolaugh:


1693981226185.png

Parafrazując klasyka
"te wybory są, tylko dla pieniędzy"
 
Last edited:

ciekawe czy protestowała gdy samorządowcy przymykali oko na różne składowiska śmieci i firmy "utylizujące" te śmieci.

W większości samorządów rządzi PO i PSL. Zieloni zamiast krytykować politykę śmieciową i walkę ze zwierzętami i roślinami inwazyjnymi dla polskiego środowiska (czasami z Azji przychodzą niebezpieczne owady, a Belgia i Kanada ma problem z szopami praczami. Fajne zwierzątko jeśli jest jest oswojone, ale dzikie to masakra jeśli jest ich dużo. Praktycznie jakby ktoś wypuścił 300 tys tych zwięrzątek w jednym lesie to latami byśmy z nimi walczyli)...
... krytykują atom.

Dlaczego tak robią? Nie wiem ale się domyślam.

Zieloni należą do KO razem z PO...
 
ciekawe czy protestowała gdy samorządowcy przymykali oko na różne składowiska śmieci i firmy "utylizujące" te śmieci.

W większości samorządów rządzi PO i PSL. Zieloni zamiast krytykować politykę śmieciową i walkę ze zwierzętami i roślinami inwazyjnymi dla polskiego środowiska...
... krytykują atom.

Dlaczego tak robią? Nie wiem ale się domyślam.

Zieloni należą do KO razem z PO...
To jest proste równanie kończące się w Moskwie, ale niektórym to nie przejdzie przez liberalne gardełka.
:roberteyeblinking:
 
To jest proste równanie kończące się w Moskwie, ale niektórym to nie przejdzie przez liberalne gardełka.
:roberteyeblinking:
dużo organizacji ekologów jest oczywiście pewnie pośrednio czy bezpośrednio finansowana przez Moskwę ale akurat w sprawie śmieci mamy doczynienia z pazernością samorządowców, którzy za kilka procent z zysku to na wszystko by się zgodzili.
Do tego dochodzi mała społeczna świadomość ryzyka przez co nie ma dużo protestów.
Na wsiach jednak wójtowie bardziej boją się protestów, są mocniej zaangażowani w sprawy tych niebezpiecznych śmieci, a jeśli zjawia się ktoś z pomysłami farm przemysłowych na kilkadziesiąt tysięcy świń to musi się wycofać po protestach...

Od dawna uważam, że w porównaniu do lat 90 mamy cholernie wielki progres społeczny na wsi i jednocześnie regres w miastach wojewódzkich.
 
Petru: Konfederacja wejdzie do koalicji z PiSem
Mazurek: założysz się o wino z Madery, że Konfederacja nie wejdzie do koalicji z PiSem
Petru: nie zakładam się

Wipler też się nie założył :)



@Karateka@ założyłbyś się? :waldeklaugh:

Nie


Uwagę chwalę plus: w przeciwieństwie do Wiplera powiedział, że likwidacja płacy minimalnej prowadziłaby do nadużyć.

Albo płaca minimalna albo silne związki zawodowe. Nie da się inaczej.


Jesteś za CPK?
Ale lepiej dbać o kolej
Mazurek: CPK to też kolej :iamdone:

A ja jestem za CPK


jeszcze kryterium dochodowe przy 800 plus to też niezły absurd, zwłaszcza jeśli liberał gospodarczy nie zna podstawowej wady socjalizmu "nie da się sprawiedliwe rozdzielać świadczeń socjalnych chyba że stworzono by państwo policyjne jak w CHinach"

Trochę zahiperbolizowales. Co do kryterium dochodowego też jestem na nie. Natomiast zamienienie 800 plus na ulgę od podatku dochodowego miałoby już więcej sensu.

Plus jeszcze fajny tekst był, że zgadza się w 80% z PSLem.

A co ma mówić jak jest z nimi w koalicji? :) Szkoda, że go w PO nie chcieli.
 
Natomiast zamienienie 800 plus na ulgę od podatku dochodowego miałoby już więcej sensu.
właśnie o to chodzi. Ulga od podatku dochodowego,
albo nie wiem ta karta dużej rodzinny czy coś takiego.
Można by zrobić jakieś zniżki na pociągi czy komunikacje miejską ponad 60% dla rodziców i dzieci na początku na bilety miesieczne aby sprawdzić jak to działa, ale oni się boją skrytykować sens 800 zł w tej formie i dążyć to utopii: zrobimy takie prawo, że będą otrzymywali socjal tylko ci którzy zasługują...

Chociaż fakt faktem że jest to niesprawiedliwe, ze 500 plus jest też na dzieci chodzące do Szkoły Amerykańskiej gdzie rok nauki w podstawówce kosztuje ponad 50 tys. zł :korwinlaugh:

Myślę, że Wipler by się założył, ale śmieszne było wczoraj jak zastanawiał się jak głosował w 2004 roku odnośnie członkostwa w UE. Mazurek go naciskał i przyznał, że głosował na nie ale później żałował.

A co ma mówić jak jest z nimi w koalicji? :) Szkoda, że go w PO nie chcieli.
Przecież to tak jakby Mentzen wstąpił do SLD, chociaż przynajmniej SLD wprowadzało liberalne reformy gospodarcze wiec to miałoby większy sens...
Nie wchodzić do takich koalicji
 
Trzeba być nieźle odklejonym, by na bazie tej noty sugerować jakąś aprobatę rasistowskiego przesłania.

never lose your smile... i cyk - faszyz!
:siara:

Ubieram koszulkę i jestem faszystą :iamdone:

Wyśmiałeś moje argumenty, które jasno wskazują na poglądy tej jedynki Konfederacji jako faszystowskie. Robisz to na przekór, bo nie wiem jak za faszystę można nie uznać gościa który:
- chodzi w koszulce z czaszką herbu hitlerowskiej 3 dywizji SS Totenkopf.
- jest otwarcie fanem neonazistowskiej kapeli
- jest wydawcą antysemickich książek
- sprzedaje antysemickie i faszystowskie koszulki ("White catholic Europe. Time for another reconquista", "Fasci-Nation" (i obrazek Fasces, symbol faszyzmu), "om nom nom, antysemityzm wyssany z mlekiem matki")
- do Dziennika Turnera autorstwa jawnego neonazisty Williama Luthera Pierce'a, pisze wstępniak zachęcający do lektury, bo współcześnie "murzyńscy degeneraci prześladują białych".

i to wszystko dla Ciebie za mało by nazwać go faszystą w odmianie nazistowskiej. Natomiast co byś powiedział gdyby ten lider listy Konfederacji sam zidentyfikował swoje poglądy jako faszystowskie?



"Nie zmieniłem do końca poglądów, one ewoluowały w kierunku narodowego, faszystowskiego, monarchistycznego..."
 
czyli likwidować płacę minimalną czy nie? :korwinlaugh:

Zresztą związki zawodowe w Polsce nie są tak mocne jak na zachodzie EUropy

Tak jak pisałem. Jeśli stworzy się związki zawodowe tak mocne jak w Szwajcarii to można likwidować jak w Szwajcarii. Podobnie jest w nielubianej przez Ciebie Szwecji. Obecnie w Polsce nie można zlikwidować płacy minimalnej bez bardzo negatywnych konsekwencji tego ruchu.
 
Tak jak pisałem. Jeśli stworzy się związki zawodowe tak mocne jak w Szwajcarii to można likwidować jak w Szwajcarii. Podobnie jest w nielubianej przez Ciebie Szwecji. Obecnie w Polsce nie można zlikwidować bez bardzo negatywnych konsekwencji tego ruchu.
nie lubie Szwecji bo jest zdecydowanie jednym z najgorszych krajów w Europie, najgroźniejsze lewactwo.
O ile Finlandie i Norwegie można chwalić za dużo rzeczy, naśladować to Szwecja jest takim książkowym przykładem co się stanie jak lewactwo wejdzie za mocno.
Oni nawet mieli parytety na listach przyjęć na studia i zrezygnowali z tego...
... bo kobiety gorzej na tym wychodziły
 
nie lubie Szwecji bo jest zdecydowanie jednym z najgorszych krajów w Europie, najgroźniejsze lewactwo.

Tjaaa. Wygrywają tam prawicowe partie, ale tego Ci pato-konserwy nie powiedzą.


O ile Finlandie i Norwegie można chwalić za dużo rzeczy, naśladować to Szwecja jest takim książkowym przykładem co się stanie jak lewactwo wejdzie za mocno.

Pamiętam jak chwaliłem wejście Finlandii do NATO i ganiles wejście znacznie silniejszej militarnie Szwecji.

Oni nawet mieli parytety na listach przyjęć na studia i zrezygnowali z tego...
... bo kobiety gorzej na tym wychodziły

Tak samo było w Polsce (medycyna)

Natomiast parytet w wojsku popieram.
 
Natomiast parytet w wojsku popieram.
o Jezus w wojsku? Do służb mundurowych jest mniej chętnych kobiet niż mężczyzn, chociaż kobiety zaintereswoane tą pracą idą tam przeważnie ze względu na mocniejsze zainteresowania niż mężczyźni (stała praca, legendy o wojsku i policji krażące w społeczeństwie), dlatego zdarza się, że kobiety w służbach mundurowych są lepsze od mężczyzn.

Tjaaa. Wygrywają tam prawicowe partie, ale tego Ci pato-konserwy nie powiedzą.
prawica i lewica to nie jest uniwersalne pojęcie jak np. biała skóra czy czarna skóra.

Ba: nawet takie SLD mogłoby zostać zaszufladkowane w niektórych europejskich krajach jako partia prawicowa, a Demokraci z USA mają czesto nawet liberalniejsze gospodarczo poglądy niż pewnie większość Konfederacji, a pod względem polityki imigracyjnej to nie są tak liberalni jak PiS...

Ten podział prawica i lewica to jest dobry aby się z kimś pokłócić, ale trochę się przeterminował plus te geniusze z tekstami "jesteśmy centrum" co oznacza: bo się mówić co popieram, patrze na sondaże...

Już lepszym podziałem jest: liberalny konserwatyzm, liberalny liberalizm, liberalny socjalizm, konserwatywny socjalizm.
Np. przykładem takiego liberalnego liberalizmu w Polsce miała być partia Nowoczesna.
 
o Jezus w wojsku? Do służb mundurowych jest mniej chętnych kobiet niż mężczyzn, chociaż kobiety zaintereswoane tą pracą idą tam przeważnie ze względu na mocniejsze zainteresowania niż mężczyźni (stała praca, legendy o wojsku i policji krażące w społeczeństwie), dlatego zdarza się, że kobiety w służbach mundurowych są lepsze od mężczyzn.

Jeśli wprowadzamy obowiązek to bez względu na płeć. Wojna to nie tylko pierwsza linia frontu. Nie może być jak na Ukrainie, że faceci zostają a kobiety mogą emigrować. Ogólnie jestem za zawodową armią i prywatnym wojskiem, tak by zwykły obywatel nie musiał być traktowany jak niewolnik. Natomiast jeśli niewolnictwo ala Ukraina to dla obu płci tak jak w Izraelu.





prawica i lewica to nie jest uniwersalne pojęcie jak np. biała skóra czy czarna skóra.

Ba: nawet takie SLD mogłoby zostać zaszufladkowane w niektórych europejskich krajach jako partia prawicowa, a Demokraci z USA mają czesto nawet liberalniejsze gospodarczo poglądy niż pewnie większość Konfederacji, a pod względem polityki imigracyjnej to nie są tak liberalni jak PiS...

Ten podział prawica i lewica to jest dobry aby się z kimś pokłócić, ale trochę się przeterminował plus te geniusze z tekstami "jesteśmy centrum" co oznacza: bo się mówić co popieram, patrze na sondaże...

Już lepszym podziałem jest: liberalny konserwatyzm, liberalny liberalizm, liberalny socjalizm, konserwatywny socjalizm.
Np. przykładem takiego liberalnego liberalizmu w Polsce miała być partia Nowoczesna.

To napiszę inaczej. Ostatnio wygrała partia anty-imigrancka.
 
Wipler też się nie założył :)





Nie




Albo płaca minimalna albo silne związki zawodowe. Nie da się inaczej.




A ja jestem za CPK




Trochę zahiperbolizowales. Co do kryterium dochodowego też jestem na nie. Natomiast zamienienie 800 plus na ulgę od podatku dochodowego miałoby już więcej sensu.



A co ma mówić jak jest z nimi w koalicji? :) Szkoda, że go w PO nie chcieli.

@Bezimienny co Cię tak rozśmieszyło? To że jestem za budową CPK czy coś innego?
 
Jeśli wprowadzamy obowiązek to bez względu na płeć. Wojna to nie tylko pierwsza linia frontu. Nie może być jak na Ukrainie, że faceci zostają a kobiety mogą emigrować. Ogólnie jestem za zawodową armią i prywatnym wojskiem, tak by zwykły obywatel nie musiał być traktowany jak niewolnik. Natomiast jeśli niewolnictwo ala Ukraina to dla obu płci tak jak w Izraelu.
a myślałem, że chodzi tobie o parytety, procentowy zagwarantowany udział kobiet w wojsku.
Oczywiście, że podwójne standardy wobec kobiet i mężczyzn na Ukrainie to skandal, a nie każdy powołany idzie na front. Jest dużo służby pomocniczej i za to należy chwalić Izrael, że nie dyskryminuje.

Chciałbym aby armia była w pełni zawodowa też w czasie wojny, ale niestety w polskich warunkach nie jest to możliwe zarówno ze względu na $ jak i wiele innych warunków. Przecież w Polsce nawet straże pożarne nie są w 100% zawodowe bo państwo dotuje OSP i słusznie.

Dobrem krokiem do przodu jest to WOT bo one są w dużym stopniu takim odpowiednikiem OSP

BTW jeden z największych udziałów kobiet w armiach NATO ma...
... muzułmańska TUrcja
@Bezimienny co Cię tak rozśmieszyło? To że jestem za budową CPK czy coś innego?
ten wątek, że Petru musi to mówić bo jest w koalicji z PSL. Sama myśl że Petru startuje z PSL i Hołownią jest śmieszna...
 
Back
Top