Polityka

JKM to atencjusz. Gdyby był młodszy i był kobieta to dla lajków robiłby wyzwania na YT: pokaż dupe przy pałacu prezydenckim. On zrobi wszystko dla wyświetleń...


Oj przepraszam bardzo: popieranie pedofilii to raczej cecha lewicy. Niektóre środowiska się z tego wycofują jak np. niemieccy Zieloni, lata po rewolucji seksualnej to łagodniejsze podejście do pedofilii wśród lewicy.
Obecnie ci ludzie, naćpani zboczeńcy są staruszkami w Europarlamencie mówiącymi o praworządności...
Kurczę bym musiał sobie przypomnieć który francuski polityk przyjechał na zaproszenie Michnika mimo jego delikatnie mówiąc łagodnych tekstów o pedofilli.

Też podejście do sprawy Polańskiego wśród lewicy, ale też PO dużo mówi: Trzaskowski, ten minister sprawiedliwości za czasów PO, który teraz został skazany za nielegalne dostanie broni (niedociągnięcia w egzaminie chyba)...

A najlepsze: Szwecja to czasem nie jest kraj gdzie brat z siostrą mogą brać ślub?

Chociaż fakt faktem no niestety kazirodztwo nie jest tęmpione w każdej części świata, nie tylko w republikach bananowych, a te związki z przybranym rodzeństwem...
Dla wszystkich myślących jasne jest że Korwin od początku najjaśniejszej lllRP utrzymuje się na powierzchni gówna wyłącznie dzięki wyszczekiwaniu kontrowersji raz po raz. Wątpię żeby tutaj było drugie dno po za chorobliwą chęcią bycia kontrowersyjnym czarnym charakterem polskiej polityki. Dziad urodził się z 50 lat za późno. Niestety za jego młodości nie było "zawodu" patostrimera. Za jego zachowanie odpowiadają jego własne cechy a nie rzeczywiste poglądy. Myślę że ogarnięty psycholog mógłby się doktoryzować na jego osobie. To kliniczny przypadek.
 
Bycie wyborcą PO nie jest łatwe. No chyba, że ma się intelekt rozwielitki to wtedy nie. Wybitny jest ten Tusk.


Czytajcie to: (wszystko, tam jeszcze wyżej, trzeba w to wejść")

:waldeklaugh:



Może to lepiej


Wczoraj widziałem twita ze "spontanicznej akcji z nią" i aż musial sprawdzić co to za ona. Muszę tego poszukać
 
Dla wszystkich myślących jasne jest że Korwin od początku najjaśniejszej lllRP utrzymuje się na powierzchni gówna wyłącznie dzięki wyszczekiwaniu kontrowersji raz po raz. Wątpię żeby tutaj było drugie dno po za chorobliwą chęcią bycia kontrowersyjnym czarnym charakterem polskiej polityki. Dziad urodził się z 50 lat za późno. Niestety za jego młodości nie było "zawodu" patostrimera. Za jego zachowanie odpowiadają jego własne cechy a nie rzeczywiste poglądy. Myślę że ogarnięty psycholog mógłby się doktoryzować na jego osobie. To kliniczny przypadek.
wyobrażacie sobie że JKM ląduje na bezludnej wyspie?
Ten człowiek dostałby nerwicy jakieś. Nie może sprawdzić kto o nim piszę, kogo wkurwił, nie ma kogo po prowokować.
Ja wcale bym nie zdziwił jakby JKM miał ściany obklejone artykułami: die Welt, NYT, wyborcza, El Mundo...
... i przychodził do tego pokoju i mówił -wszyscy o mnie mówią :korwinlaugh:
 
Tylko ruskie onuce i szury głosują na PO!

1692351962246.png
 
Widocznie z badań wyszło im że takich "autorytetów" pożąda przeciętny wyborca peło. Jest popyt jest podaż.
Ciekawe czy ta druga o której mowa w poście to moja ulubiona tęczowa idiotka z Poznania.
ale że zagłosują na wszystko byle PiS doprowadzić do władzy.
Ale tyle ta protestuje, krzyczy mówi że chce chodzić topless a nie chodzi: to cienki ten sprzeciw obywatelski, buntowniczka krzyczy a nie buntuje się bojąc sie, że ją straż miejska dogoni :suchykarol:
 
ale że zagłosują na wszystko byle PiS doprowadzić do władzy.
Ale tyle ta protestuje, krzyczy mówi że chce chodzić topless a nie chodzi: to cienki ten sprzeciw obywatelski, buntowniczka krzyczy a nie buntuje się bojąc sie, że ją straż miejska dogoni :suchykarol:
Jak większość młodych dziewuch: dużo by chciała ale się boi. Ewentualnie nie ma czego pokazywać i mimo chęci wstyd jej nie pozwala.
 
musiałby ktoś potrolować robiąc wydarzenia na facebooku: wspólne bieganie topless :korwinlaugh:


Lepiej gadaj do jakiego kraju uciekasz jak Braun będzie rządził :roberteyeblinking:

Ciężko powiedzieć - Holandia jest spoko bo dobry kickboxing i wszędzie można na rowerze popierdalac. Tylko za dużo patologii z Polski (pracowałem tam kiedyś, takiej polskiej patologii jak tam nie widziałem nigdzie w Polsce)

Pod wieloma względami Hiszpania jest zajebista. Architektura, pogoda. Tylko tam trzeba by było mieć polską pracę i pracować zdalnie.

Ale chyba najbardziej swojsko czułbym się na Słowacji czy w Czechach
 
Back
Top