Polityka

No widzisz, to taki niewielki stan odpowiadający za prawie 15% PKB całych Stanów Zjednoczonych Ameryki :fjedzia:

Edit. I te 4 mln to niby dużo, że sprawiło pomyłkę :waldeklaugh: to Londyn, który ma prawie 9 mln pewnie pomyliłbyś z całym państwem



Biorąc pod uwagę że tylko w Europie jest z 10 państw mniejszych niż 9 mln mieszkańców ...
 
Kolejny hit z oświadczeń majątkowych: biedna Olga Semeniuk, co ona zrobi jak po wyborach straci robotę?
Najlepsze: ona mówiła, że brała jeszcze kredytu na mieszkanie

1671488915599.png


Chociaż w sumie przynajmniej trzeba pochwalić za konsekwencje: zadłużanie państwa i zadłużanie samego siebie :korwinlaugh:

Jak człowiek tak mocno zadłużony może być wiarygodnym politykiem? Przecież te kredyty konsumenckie tanie nie są...

"Poda się do dymisji", "wymuszona politycznie"... kurwa, ten typ powinien już siedzieć zamknięty do sprawy i być sądzony pod szeregiem poważnych, kryminalnych zarzutów! Ale dykta :DC:

A Poljaki pewnie dalej na pejsbuku ryczą bo Korwin będzie gwałcił 8 latki!

Nie mogę już :pociesznymirek:

Pierwszy granatnik trzeciej Rzeczpospolitej do dymisji



Powiem Towarzysze mocniej: w wojsku i w Policji pewnie były jeszcze lepsze historie, ale że polska budżetówka jest w zamiataniu afer pod dywanach lepsza nawet od biskupów to się nie dowiemy :childcry:
Chociaż w DE zajebali z magazynów wojskowych 30 tys. sztuk amunicji i też dopiero po czasie to wyszło...
 
A jakieś bardziej wiarygodne źródło niż ten idiota z Konfederacji?


Ten człowiek nie jest wiarygodny i poważny...
Michał Wawer nie jest idiotą: to szkodnik. Pytanie tylko czy wynika to z braku wyobraźni czy cynizmu.
To chyba nawet jego pomysł ten "pakiet wolności słowa w sieci", który byłby bronią atomową dla sądów, nawet jeśli pracownicy sądów dostawaliby amfetaminę aby zwiększyć wydajność...
Wawer, Bosak, Wilk -trójkąt bermudzki...

Plus jakieś chorę teksty o studentach zagranicznych przez których nie ma miejsca dla Polaków na uczelniach razem z tym jego kolegą z Młodzieży Wszechpolskiej...
Nie rozumiem też jakim cudem można takiego człowieka wyznaczyć do bycia skarbnikiem partii: to praktycznie druga osoba w partii od której zależy jej istnienie. Teraz drugi raz PKW krytykuje sprawozdanie finansowe Konfederacji...

Reportaż o transakcji Orlenu z Saudyjczykami zrobił TVN. Tak ostrożnie do tego podchodziłem, ale nawet Szewko się dołączył:

Krytykował tą fuzję też Piotr Woźniak, który jest w miarę niezależna osobą w tym pisowskim środowisku. Może dlatego stracił stanowisko.
Też ciekawe ile zapisów umowy z Saudyjczykami jest tajna, ile porozumień było "poza papierem".
Ja bym poczekał na raport NIKu.
Śmieszne jest to, że gdyby w Gdańsku, Krakowie czy we Wrocławiu rządził polityk PiSu to coś mi się wydaje, że któryś z arabskich szejków wykupiłby tam kluby piłkarskie.



Węgry królem inflacji w UE. Widzę, że czym bardziej awanturnicza polityka, tym gorzej dla gospodarki.
albo może po prostu im słabsza gospodarka tym bardziej odczuwa kryzysy globalne? Estonia też ma dużo. BTW myślę, że Polska jest bardziej awanturnicza niż Węgry. PiS to grozi, że na nic się nie zgodzi, wojna z UE, a później robią to co komisja każe :korwinlaugh:

Dlaczego komornicy mają najgorzej? Znam dwóch i to bardzo majętni ludzie. Praca jest bardzo niebezpieczna i muszą nosić broń ale kasa się zgadza.

Budżetówka temat rzeka. Ogólnie w budżetówce jest tak, że jeśli chce się porządnie, sumiennie wykonywać swoją pracę to jest ciężko, ale jeśli komuś nie zależy: to może być jak wykładowca, który nauczył się 30 lat temu wykładów na pamieć i do dzisiaj na tym leci, plus solidarność zawodowa na poziomie biskupów zamiatających pod dywan...

Komornicy: to zależy od miejsca w Polsce. Jeśli mówisz o komornikach z Warszawy to oczywiście, że życie jak w Madrycie, jeśli chodzi o kase.
Praca niebezpieczna, bo nerwowi są nie tylko dłużnicy ale też wierzyciele. Młodsi jeszcze z takim początkowym zapałem do pracy, próbują ściągać długi od patologii nawet w okolicach słynących z patusów. Tylko, że masę długów nie da ściągnąć w kraju gdzie masa kasy jest zarabiana na czarno (to jest zresztą jeden z głównych powodów dlaczego w Polsce dużo ludzi otrzymuje socjal, chyba że uznamy, że 500 plus to Eldorado socjalne, wyjątek na skalę europejską). Klasyk sytuacja: dostajesz odpowiedzialność, nie masz narzędzi...
Chociaż w sumie: może przed komornikami umieściłbym strażników wieziennych. Na fejsie jest blog strażnika więziennego i jak to ładnie on określił, że wszystkie partie starają się robić z wiezień obóz integracyjny dla bandytów z całej Polski argumentując populistycznymi tekstami ,,więzienie to kara a nie nagroda"...


A jako ciekawostka patosolidarności zawodowej: ten komornik nadal pracuje w zawodzie
,,Andrzej Stankiewicz: Zdecydowanie uważam, że reforma wymiaru sprawiedliwości była potrzebna. Byłem okradziony i widziałem, jak fatalnie to działa. Komornik wystawił też na sprzedaż moje mieszkanie, mimo, że nie miałem długu – nazwisko dłużnika było takie samo jak moje. A komornik nie sprawdził peselu. Postanowił zlicytować moje mieszkanie. Szereg patologicznych spraw opisywałem też jako dziennikarz. Więc mam doświadczenia z sądami i zawodowe, i osobiste."
Plus stara historia z ciągnikiem sąsiada dłużnika, który komornik zajął...

Ale oczywiście do tęczowej organizacji sędziowskiej dużo brakuje, bo ich powinno się wysłać za kare na bezludne wyspy za wspieranie PiSu udając, że z nim walczą...
 
Nie no byku przemyt z Ukrainy? Kto to słyszał?
W życiu w to nie uwierzę, przecież to taki świety kraj, krytalicznie czyści ludzie.
Prezydent powinien 10 pokojowych nobli dostać od ręki.
Polacy z Ukraińcami to już od dawna współpracują: od fajek prosto z Ukrainy do słonecznej Italii do broni i handlu ludźmi. Nawet włoscy mafiozi ukrywali się w Polsce: a to jest dość stary reportaż, jeszcze sprzed wojny na Krymie :roberteyeblinking:


Wyśmiewani Wietnamczycy też potrafią się rozkręcać...
:jarolaugh:
Jak ktoś chce sobie popsuć humor jak w drogim kraju żyje:


Nie chce mi sie szukać, ale money pl robił porównanie średniej pensji francuskiej do polskiej i jej siły nabywczej: od prądu, kilometrów przejechanych na autostradzie, paliwo.
Niby Francuzi mają czasami wyższe podatki ale przepaść...
Chociaż w Polsce miasta są czystsze :korwinlaugh:
 
Polacy z Ukraińcami to już od dawna współpracują: od fajek prosto z Ukrainy do słonecznej Italii do broni i handlu ludźmi. Nawet włoscy mafiozi ukrywali się w Polsce: a to jest dość stary reportaż, jeszcze sprzed wojny na Krymie :roberteyeblinking:


Wyśmiewani Wietnamczycy też potrafią się rozkręcać...

Jak ktoś chce sobie popsuć humor jak w drogim kraju żyje:


Nie chce mi sie szukać, ale money pl robił porównanie średniej pensji francuskiej do polskiej i jej siły nabywczej: od prądu, kilometrów przejechanych na autostradzie, paliwo.
Niby Francuzi mają czasami wyższe podatki ale przepaść...
Chociaż w Polsce miasta są czystsze :korwinlaugh:


Jeżeli twierdzisz że Polak mógłby coś przemycić to według logiki tego ananasa twierdzisz że Ukraińcy nie przemycają więc albo musisz uważać że Polacy robią przemyt tylko albo tylko Ukraińcy. Nie mogą i ci i ci xd
 
:jarolaugh:


Dziwna sprawa. Z tego co kojarzę była tam sekretarka, a wydający rozkazy zostali skazani. Ona już miała sprawę lata temu. Czemu teraz zmienili poprzedni wyrok?
 
Tęczowa organizacja sędziów dzielnie walczy o zwycięstwo PiSu: Tuleya, Jurszczyszyn, Żurek, teraz ona

Można się mocniej przyjrzeć temu geniuszowi widocznemu w jej oczach, siwe włosy: jak to mówią z wiekiem zdobywa się czasami tylko zmarszczki a nie rozum-Gersdorf dumna :korwinlaugh:
1671562754489.png


PS Beka, beką, ale oczywiście bez robienia nagonki, bo ta organizacja ma tak małą liczbę członków...
 
Tęczowa organizacja sędziów dzielnie walczy o zwycięstwo PiSu: Tuleya, Jurszczyszyn, Żurek, teraz ona

Można się mocniej przyjrzeć temu geniuszowi widocznemu w jej oczach, siwe włosy: jak to mówią z wiekiem zdobywa się czasami tylko zmarszczki a nie rozum-Gersdorf dumna :korwinlaugh:
View attachment 52370

PS Beka, beką, ale oczywiście bez robienia nagonki, bo ta organizacja ma tak małą liczbę członków...

Członków mało ale ch*jów pełno
:roberteyeblinking:
 
Członków mało ale ch*jów pełno
:roberteyeblinking:
to jest prezes tęczowej organizacji sędziów: chyba z prawie 10 tysięcy sędziów znalazł z 3 tysiące pokemonów, w tym cholera wie ile emerytowanych.
Takie słit focie: walczy o apolityczność sądów, ta organizacja publicznie wyraziła poparcie dla wyborczej w sporze z Agorą. Kto jest większym członkiem: politycy czy ten prezes to sami sobie oceńcie :korwinlaugh:
1671572148433.png

Ciekawa organizacja: jest tam słynna sędzia z procesu kibica Legii z 3 letnim aresztem i tym zajebistym uzasadnieniem aresztu z którego kpił nawet Adam Bodnar.

Jest też sędzia z procesu Tomasza Komedy...
Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuje -przez takich ludzi PiSowi mocniej nie spada w sondażach...
 
A mnie ciekawi w sprawach tych bankomatów pytających się skąd ma się kase: oczywiście w bankach od dawna to robią, ale ciekawe czy coś nie zostało uchwalone ostatnio, czy po prostu banki zaczynają robić badania odnośnie własnych klientów.
Oczywiście jeśli zostało coś uchwalone to ładna zmowa milczenia: od mediów do polityków...
Związek Banków Polskich to najbardziej roszczeniowi związkowcy, ale w mediach to górnicy są na szczycie (którzy oczywiście też są szkodliwi)...

Co by zrobili jakby nie te 400% marże i działki pod stacje kupowane za pół darmo.
:roberteyeblinking:
Nawet jeśli wszyscy przerzuciliby się na elektryki to hm i tak chyba stacje byłyby potrzebne do ładowania tych samochodów.
Kurczę jak na jednym osiedlu może być kilkaset samochodów i wszyscy przerzucaliby się na elektryki i zaczęli je ładować w weekend czy na noc to byłoby ciekawie? Nie jestem elektrykiem ale czuje że byłoby ciekawie :korwinlaugh:
Odnośnie elektryków:
od 25 dziad się zmieszał na pytanie jak się gasi pożar takiego samochodu


Przed ustawą spytałem się go jakie jest największe szaleństwo zachodniej lewicy, które w Polsce nigdy nie powinno być naśladowane. Odpowiadał, że Zieloni są takimi fanatykami, że dla własnej idei są gotowi zubożyć społeczeństwo -dziad później głosował za tym zakazem sprzedaży po 2035...
 
Można otworzyć szampana: PKW jest jednak jedną z nielicznych dobrze funkcjonujących instytucji i zmasakrowali sprawozdanie finansowe partii Hołowni :roberteyeblinking:

Chociaż nie świadczy to dobrze o polskiej demokracji skoro wychodzi, że aby być siłą polityczną wystarczy znaleźć kogoś sławnego i nagle mieć własnych posłów w Sejmie, bez wyborów, plus ten sławny gość nie chce opublikować oświadczenia majątkowego i mówi, że żyje chyba za 5 tys miesięcznie -gorzej jak miliarderzy zaczna to robić na większą skalę :korwinlaugh:






Szpitale!

Wtf


Doradca Trumpa


Ciekawostka nie pasujaca do narracji










Szur! Oh, wait...
















Szpitale! Polecam do przeczytania rodzicom









z tą modlitwą pod kliniką aborcyjną, w Hiszpanii jest to karalne. Nawet Radosław Sikorski przyznał racje Jakowi, że to przegięcie. Ciekawostka: tak posłanka Lewicy od molestowania prezesa tenisowego chwaliła to rozwiązanie. CHyba nawet wstawiałem tutaj ten filmik o tym.
 
Back
Top