Polityka

319028477_1877868802551090_1667089471012707536_n.png
 
Polskie uniwersytety takie wspaniałe: nie pękaj towarzyszu. Dziennikarze udowodnili, że jesteś dziwnym lekarzem -mamy dla ciebie przedmiot: kurwa za takie coś powinna być dymisja rektora. Zamiatanie pod dywan niczym w kurii...


ZAWÓD ZAUFANIA SPOŁECZNEGO JPDL ale oczywiście wszystkiemu są winne media...
W przypadku niektorych wykladowcow wystarczylby jakis software czytajacy z kartki.

O Boże: ty mówisz o wykładowcach. Miałem na studiach wykładowce, który dosłownie nauczył się prezentacji na pamięć. Mylił się tylko w przecinkach...

A szkoła to też ciekawy etap. Do dzisiaj pamiętam technikum i dwóch ulubionych nauczycieli przedmiotów technicznych. Jeden to człowiek, który po prostu wyświetlał prezentacje, która byłą przepisanym podręcznikiem i piszcie sobie 45 minut...

Druga pani to: 1/4 lekcji branie do odpowiedzi, 2/4 dyktowanie ze starego kompletnie żółtego zeszytu bez ładu i składu, reszta to pierdolenie o niczym i że kiedyś było lepiej.... Broń Boże spytać się o coś, bo "nie wymądrzajcie się swoimi pytaniami, jak jesteś ciekawy to se sam poszukaj"...
Nie wiem ile ci ludzie zarabiali pieniędzy, ale równie dobrze można byłoby ich zastąpić rozdawaniem płyt na początku roku szkolnego...
Pierdoliłem takie lekcje: wyliczenie 50% nieobecności aby móc zdać i przychodzenie na sprawdziany :korwinlaugh:

Praktycznie to jest to czego długo mi brakowało: umiejętność robienia notatek, których nie uczy szkoła. Nawet profesorowie często tego nie potrafią.... To później wychodzi jak profesorowie są

Temat rzeka, jaki szkoła ma chory wpływ na uczniów, od demoralizacji aż po zmniejszanie pewności siebie, fabryka kompleksów oparta na starej pruskiej szkole mającej przygotować obywatela do bycia dobrym żołnierzem nie pytającym za co ginie...

Warzecha przebił już Ziemkiewicza w researchu dawno temu:


nie zapomnij o "szczeniackich" zagrywkach Wiecha, bo Warzecha "nawet sam sprawdziłem czy to słowa Grety" :korwinlaugh:
Trzeba jasno powiedzieć: Warzecha i ZIemkiewicz stają tym samym co Śmieszek i Biedroń -tylko z drugiej strony barykady.Ta sama pogarda dla rzetelności, zmiana funkcji mediów z informowania na zadowolenie własnej sekty. 5 minutowy research w wyszukiwarce. Boże prawdziwa wiedza zaczyna się czasami tam, gdzie nawet 10 pierwszych stron google nie daje odpowiedzi...
Żeby to był chociaż jeden temat. Zwolennik dostępu do broni broniący myśliwych: Boże gdybym miał przygotować jakiegoś lewaka do debaty o broni to jednym z mocniejszych argumentów przeciwko ułatwieniu dostępu byłaby liczba wypadków podczas polowań...
A Ziemkiewicza to nawet Szymon z Wojny Idei zmieszał...
 
Ja mialem takiego starego, ze zapominal o czym mowil tydzien wczesniej na wykladzie i powtarzal na kolejnym to samo. Praktycznie slowo w slowo :o o:
A później wyobraź sobie, że ten profesor dostaje telefon od dziennikarki TVN/TVP: prezes będzie bardzo wdzięczny jak będzie Pan Panie profesorze bronił tezy xyz w naszej stacji.

Przychodzi te człowiek do studia i...
... kurczę na uczelni mógł jechać pamięciówką a w TV wychodzi na jakiegoś zestresowanego bo musi skrócić myśli, stres to zaraz będą nerwy i musi paść tekst ,,a kto wam te doktoraty dawał". Jeszcze niektórzy specjalnie przyśpieszają, bo boją sie, że jak ich ktoś wybije z rytmu to będą musieli zaczynać wypowiedź od nowa :korwinlaugh:
Nawet nie wiem czy wykonalne jest w ogóle usunięcie tych szaleństw ze szkoły i uczelni... Może retoryka od podstawówki...

W ogóle za żadne skarby bym się cofnął do szkoły: to wręcz jest zorganizowana forma znęcania się i żadna partia nie ma pomysłu jak to zmienić, a raczej wysadzić w powietrze :brainoverload:
 
Money.pl: Mieszkania w Szwecji. Rynek nieruchomości w tarapatach. Mało kto się tego spodziewał.
 
Koniec świata: muszę pochwalić Czarzastego.
Nieźle musi trzymać tych tęczowych wariatów za mordy. Wcześniej Biedroń i Śmiszek promowali te swoje pacyfistyczne i antyatomowe brednie.
Dzisiaj Śmiszek w radiu zet bronił wydatków na wojsko i mówił, że nie jest przeciwnikiem atomu.

Money.pl: Mieszkania w Szwecji. Rynek nieruchomości w tarapatach. Mało kto się tego spodziewał.
a w Norwegii nawet kasę dają aby się przeprowadzić na północ.
Seb Ross zapłacił za weryfikacje, łał chyba naprawdę Musk chce ciąć zasięgi tym, którzy nie płacą...
 
Dlatego Europa miała być karmiona Ruskim gazem z Niemiec tylko coś się popsuło? Dlatego Niemieckich zielonych i pojebanych aktywistów sponsoruje ten Putin którego tak jebiesz?
:beczka: No Karateka zdecyduj się, bo ja już nie nadążam.

My mamy nie używać dobrych pieców do ogrzewania domów, a w chinach otwierają kopalnie. My mamy płacić podatki od powietrza dla UE i mieć podwyżki na wszystkim. My mamy przestać jeść mięso, bo krówki srajo xD Przestać jeździc dobrymi samochodami, bo panicze z UE latają sobie odrzutowcami. (wykluczenie marki Ferrari oczywiście).

Ma to sens byku. Tym bardziej, że od paru lat zmieniają retorykę i nie używają nazwy "globalne ocieplenie", bo to bujda. Tylko teraz mamy "zmiany klimatu", które faktycznie mamy. Ale dalej używać argumentu "globalne ocieplenie" to faktycznie trzeba wierzyć w telewizor i magiczny strzał.
 
Ale co tam, kolejny program i kolejne miliardy!

ja się boje tego KPO. Znając polską myśl samorządową i pisowskie rozumienie słowa "inwestycja" to już sobie wyobrażam na co zostaną wydane te pieniądze i betonowy plac to będzie przy tym pikuś... Sam jestem ciekawy jaki procent inwestycji ze środków unijnych miał sens...


Polskie miasta: ani dla samochodów, ani dla pieszych, dla samorządowców...





Słuszne pytanie: czy sędziowie chodzący na spotkania z Michnikiem powinni wydawać wyroki w sprawach Wyborczej? BTW ciekawi mnie na kogo naprawdę Polska wydała więcej kasy: na Rydzyka czy Michnika? Przecież to całe imperium Michnika zostało zmniejszone tylko dzięki blokadzie reklam spółek skarbu państwa i braku prenumeraty państwowej. Chociaż oczywiście uniwersytety nadal to robią i to nie są pojedyncze liczby...
Media bez czytelników dla dziennikarzy...




ustawię sobie tą piosenkę na budzik:


To jest w ogóle fenomen, że naprawdę udało się sprzedać bajkę, że sędziowie to najbardziej prześladowana budżetówka w Polsce. Boże to już policjanci i komornicy mają gorzej...









Polska musiała płacić odszkodowanie Jackowi Kurskiemu za ograniczenie jego wolności słowa przez polskich sędziów. Chodziło o krytykę Michnika.
Taka ciekawostka dlaczego tyle mówi się o TSUE a inne trybunały się przemilcza -pajace w togach...














Nieuki skończone: test na HIV jest bezpłatny. WYstarczy zgłosić się na oddanie krwi i zaznaczyć w formularzu, że chce się dostać wyniki badań krwi -zresztą jeśli coś wyjdzie to zadzwonią...


 

@Dzihados @szplin @utatek Polecam doczytać kolejne odpowiedzi w tej tweeterowej wymianie zdań. Na szybko, polecam stamtąd wyniki tych badań:


i ten artykuł

Oczywiście do stworzenia takiej technologii jak w tej wizualizacji Al-Ghaili'ego jeszcze daleko, jednak prace trwają i pewne sukcesy są notowane.

 
Taką perełkę znalazłem na YT: o ile z Braunem i JKM to jestem, że to są zwykli cyniczni karierowicze o tyle ten człowiek mnie ciekawi

Sputnik,
podróże do Wenezueli
chwalenie armii czerwonej...
 
Back
Top