Polityka

Ale to Żydzi stworzyli komunizm a nie do niego dołączyli :zakręcony:


Masz trochę racji ale nie do końca. To nie były ruchy żydowskie. Wiesz, to, że wymyślił go Żyd(chociaż nie do końca, bo jak dla mnie już zalążki tego wyrosły z rewolucji francuskiej) to wiele nie znaczy, biorąc pod uwagę, że ruch był czysto ogólnonarodowy i pierwszy raz stworzony głównie wśród Rosjan, prawosławnych, nieżydow.


Ale nawet jeśli brać to całkowicie jak przedstawiasz- to też dużo nie zmienia. Tak, żydzi nie rodzili się w ruchu komunistystycznym i mogli do niego dołączać lub nie, nawet jeśli założyć, że to ruch żydowski.
 
W sumie to pasuje tu, do konfliktu na ukrainie jak i absurdów politycznej poprawności...
 
Najpierw dadzą jej szansę sprawdzenia czy chce KPO
A Urszula nie mówiła, że nic prawakom nie da? Tzn. że mają narzędzia

Zwał jak zwał. Dla mnie to wygląd jakby już line kupiła, tylko kwestia czasu kiedy jej użyje. I wtedy onx, całyx na kolorowo, czarnoskóryx niebinarnyx przychodzix na ratunek.
 
A Urszula nie mówiła, że nic prawakom nie da? Tzn. że mają narzędzia

Zwał jak zwał. Dla mnie to wygląd jakby już line kupiła, tylko kwestia czasu kiedy jej użyje. I wtedy onx, całyx na kolorowo, czarnoskóryx niebinarnyx przychodzix na ratunek.
Nie mów hop. Daj jej szanse, bo jeszcze się może okazać, że będzie skakać jak mecenas giertych. Hop, hop, hop, kto nie skacze ten przeciw UE
 
Uważam, że historyk wypowiadający takie słowa typu ,,tego nikt się nie spodziewał, wszyscy byli w totalnym szoku" -powinien zwrócić kasę za studia


Kierwiński: wybory są zagrożone przez zmiany PiSu
Rymanowski: we Francji MSW przeprowadza wybory
Kierwiński: ale we Francji nie ma Kaczyńskiego.

Sarcozy skazany i jego źródła finansowania kampanii wyborczej to :waldeklaugh:

A niezależny Adam Bodnar znalazł nową pracę (chociaż hołota PiSowska już wali tekstami w komentarzach o jego synu...)


Ciekawy jestem jak UE zaatakuje Włochy: to jest kraj z jednymi z najbardziej niezależnymi prokuratorami (co ciekawe w Polsce wyroki uniewinniające to są procenty, tam kilkadziesiąt procent) co pokazała sprawa Berlusconiego która w Polsce po 89 byłaby nierealna, dużo bardziej niezależnymi sędziami. To jest dobre pytanie @Karateka@



@Karateka@ @Bezimienny Ktoś oprócz tych ruskich agentów podniósł temat tej pięknej ustawy? Czy niedobra o tym mówić trzeba robić laskę UKR?

widzę Jacka Wilka nie oglądam. Jestem w stanie uwierzyć, że JKM (nawet znam był UPRowców jeszcze którzy z nim współpracowali i jak to jeden z nich powiedział, że ładnie udaje wariata) i Braun są poza kamerami normalnymi ludźmi, ale WIlk to jest inna liga. Mimo mojej niechęci do narodowców to uważam Wilka za najsłabsze ogniwo Konfederacji... Już nie mówie o współpracy z Tymochowiczem mimo tych afer pedofilskich...

A odnośnie tego materiału dlapieniędzy o którym też zaczęła trąbić Konfederacja: trochę bardziej rzeczowa analiza z przestawionymi zagrożeniami i między innymi jak mała Estonia sobie z tym radzi:


Hiszpanie się budzą, u Szwedów coś się ruszylo, teraz Włosi. Bieda jest najlepszym lekarstwem na europejski weltschmerz.
Hiszpania to jest stan umysłu. We Włoszech masz pojebów prawackich i lewackich, ale jak są pojeby z obu stron to masz równowagę sił. W Hiszpanii mam wrażenie, że nie ma żadnej równowagi, a Szwecję to niech Ruscy podbiją. Ci idioci byli kiedyś na tyle szalenie, że wprowadzili parytety w listach przyjęć na studia :iamdone:
 
Screenshot_20220927-135539_Chrome.jpg
 
JFC


JFC




On the other hand jakieś pęknięca oficjalne?



















Bądź warzywem!






Czy EU z obecnego kryzysu wyjdzie lepiej zabezpieczona energetycznie?








6 B.P.D.


XD w sumie racja




Wizka


XD


Niech tam jedzie, dejta mu reklamowke, kurtke zimowa... i onuce ;)




Moze photoshop...


Profi te obozy






XD
 

Zastanawia mnie czy CIA będzie pchał teraz hajs i broń w ten Dagestan, żeby ich urwać od ruskich albo eskalować tą sytuację jako wrzód na ruskiej dupie. Z jednej strony wspaniała okazja do tego, a Dagestan mimo, że biedny, to ma pełno dobrej ropy. Ruscy nie mają teraz zbytnio jak tego bronić. Minusy są takie, że wszyscy wiedzą jak się kończy wspieranie islamskich terrorystów, choć w sumie czy oni by atakowali USA czy Europę? Raczej to drugie, więc tym bardziej USA na rękę. Minus numer 2 jest taki, że w tym Dagestanie jest taki burdel, że nie wiadomo co z kim i komu.

Wyjebało dziury w Nord Streamach, co najpewniej też jest robotą Amerykanów, a konkretnie tych panów:

1664302067709.png
 
Tak sprawdziłem co tam u Farage

Ciągle o tym samym :suchykarol: Kiedyś powróci mocniej?
Śmieszne trochę argumenty jak tłumaczył kryzys w UK po Brexit...
Zastanawia mnie czy CIA będzie pchał teraz hajs i broń w ten Dagestan, żeby ich urwać od ruskich albo eskalować tą sytuację jako wrzód na ruskiej dupie. Z jednej strony wspaniała okazja do tego, a Dagestan mimo, że biedny, to ma pełno dobrej ropy. Ruscy nie mają teraz zbytnio jak tego bronić. Minusy są takie, że wszyscy wiedzą jak się kończy wspieranie islamskich terrorystów, choć w sumie czy oni by atakowali USA czy Europę? Raczej to drugie, więc tym bardziej USA na rękę. Minus numer 2 jest taki, że w tym Dagestanie jest taki burdel, że nie wiadomo co z kim i komu.

Wyjebało dziury w Nord Streamach, co najpewniej też jest robotą Amerykanów, a konkretnie tych panów:

View attachment 46225
po Afganistanie wątpie.
Zresztą Amerykanie też sceptycznie patrzą na Dagestan i Czeczenie przy przyznawaniu wiz. Nawet przecież trochę zawodników UFC pożegnało się z tą organizacją przez problemy wizowe. Nawet UFC nie mogło im pomóc...
 
Tak sprawdziłem co tam u Farage

Ciągle o tym samym :suchykarol: Kiedyś powróci mocniej?
Śmieszne trochę argumenty jak tłumaczył kryzys w UK po Brexit...

po Afganistanie wątpie.
Zresztą Amerykanie też sceptycznie patrzą na Dagestan i Czeczenie przy przyznawaniu wiz. Nawet przecież trochę zawodników UFC pożegnało się z tą organizacją przez problemy wizowe. Nawet UFC nie mogło im pomóc...

Z tego co slyszalem to po Brexicie liczba nielegalnych imigrantow, ktora dostaje sie na wyspy znacznie wzrosla. Cos czuje, ze Francuzi maja wyjebane ile lodzi odbije od ich brzegow. Imigracja to zawsze dobry temat na zamieszanie w sadazach, ale prawda jest taka, ze UK bez taniej sily roboczej moze miec problemy wieksze niz teraz. Politycy z premedytacja spychaja problemy z wczoraj na jutro. To samo w Polsce sie dzieje. Z demografia nie da sie wygrac populizmem i rozdawnictwem.
 
Tak sprawdziłem co tam u Farage

Ciągle o tym samym :suchykarol: Kiedyś powróci mocniej?
Śmieszne trochę argumenty jak tłumaczył kryzys w UK po Brexit...

po Afganistanie wątpie.
Zresztą Amerykanie też sceptycznie patrzą na Dagestan i Czeczenie przy przyznawaniu wiz. Nawet przecież trochę zawodników UFC pożegnało się z tą organizacją przez problemy wizowe. Nawet UFC nie mogło im pomóc...

Ale mi nie chodzi o to, żeby ich do siebie zapraszać, tylko żeby ich uposażać i jak najbardziej nastawiać przeciw ruskim.
 


a tak dla równowagi PiSowcy. No ładnie Emilia bajeruje...






Ale mi nie chodzi o to, żeby ich do siebie zapraszać, tylko żeby ich uposażać i jak najbardziej nastawiać przeciw ruskim.
jasne, tylko skoro nawet boją się kilkunastodniowego pobytu w USA wielu Dagestańczyków czy Czeczenów to tym bardziej będą się bali ich dozbrajać aby czasem nie skończyło się tak samo jak przy dozbrajaniu Afganistanu.
Też Amerykanie mogą się bać późniejszego handlu tą bronia: generał Adam Rapacki wprost przyznał, że UOP w latach 90 skupował broń od rosyjskich gangsterów. Skupował, żadna operacja zakupu kontrolowanego aby kogoś aresztować. Po prostu przywieźcie to co macie a my wam zapłacimy
 
Back
Top