Polityka

Dużo od nich wracało płacąc na granicy łapówki.
Ja mam 2 znajomych z Kijowa i oni nie wracali walczyć, bo mają tu rodziny j nie będą ginąc za komedianta.


Pewnie ze 100 tys by się takich znalazło co przeszła tu za łapówki.

No Ty znasz 2 takich, ale o czym to świadczy? A no o tym że znasz dwóch taki. Inni znają setki tys którzy pojechali walczyć za Ukrainę. Nikt nie jechał walczyć za komedianta. To Ukraina została zaatakowana, nie Żeleński. Serio.

.ale nie zaczynajmy tematu. Nie ten wątek.
 
@Dzihados nic nie mówiłeś o tym jak we Wrześni jest tak bogato, tyle mieszkań rozdają :korwinlaugh:


ja oczywiście mówię, aby nie ulegać pokusie zapominania o domniemaniu niewinności wobec osób, których się nie lubi, ale ta linia obrona Lisa jest zajebista: Sadurski, ten pajac z wyborczej drugi. Tacy ludzie uczą na polskich uczelniach. Gdyby to była sytuacja taka, że Lis byłby dzienikarzem pisowskim w TVP to...



Wojciech Sadurski autorytet tęczowego UW. Tak ten człowiek mówił o patologi Kościoła. Ten sam chce robić te same metody










Wyborcza: ej no. Dzienikarka przeprowadza mówi o braku konfliktu interesów, bo przeprowadza wywiad z politykiem PO, który jest jest chłopakiem? Ej no o co chodzi? Co w tym złego?






Nauczyciele @klocuniek ale jak to? Serio pytam


już zdjęli, za dużo szalony Maks prawdy powiedział pisowskie służby zareagowały błyskawicznie
przecież to prywatny filmik, nie usunięty: Maks wstawia na trochę, a później ustawia na z publicznego na prywatny i daj dolara na Max TVgo to obejrzysz całość -kiedyś próbowałem objerzeć jego wywiad ze Stonogą i się na tym złapałem :roberteyeblinking:
Jeszcze to porównywanie fali z 2015 do obecnej, jak porównywanie krzesła z krzesłem elektrycznym...
:korwinstupid: pojebawszy?! Który ukr chciałby się wykręcić skoro ojczyzna wzywa by walczył w polskiej sprawie?!
Wiecej. Jest nawet oficjalna legalna opłata...
 
coffin-dance-icegif-2.gif
 
Jak inflacja dopierdoli to i tak bedzie za malo.
i co? Głupio wam?

Nawet mi was nie żal: skoro aborcja i ACTA jest w stanie zmusić ludzi do wychodzenia na ulice to :muttley:

1 mln zł kary dla okręgowego związku łowieckiego za każde postrzelenie rozwiązałoby problem...

Kto tym pojebom daje broń do ręki, jakim cudem może być aż taka skala pomyłek, mało jest takich świętych krów jak myśliwi...
Co w USA szkoły, a w Polsce lasy?
 






To dopiero poczatek :(




Nie trzeba wsiadac do samolotu, a moze tam bedziemy






LOL, i jest 2x lepsza


XD


A to polskie decyzje byly




Ciekawa perspektywa




Lpjalnosc w algorytmach i danych...








Wow, ciagle to robia?


Wow

Ciężkie czasy idą...
 
Cud @Karateka@ : Matczak przemówił ludzkim głosem. Nawet chyba pochwalił wyrok SN w USA, który zwrócił władzom stanowym decyzję o prawie aborcyjnym

Czy z tymi kredytami frankowymi to była spychologia w podejmowaniu decyzji tak samo jak w sprawie aborcji? Hm. Sam nie wiem...
 
Gdzie dwóch się bije...
Nawet to może iść dalej.
Skoro UE wprowadza zakazy aut spalinowych, a największą produkcja jest w Chinach to by znaczyło, że Chińczycy mają całą Eurazję w kieszeni.
:antonio:sztuka wojny SunPin SunTzu się kłania.
 


jeśli ktoś szuka przykładu na coś takiego jak "fakt medialny", czyli kreowanie rzeczywistości zabawą liczbami to dzisiaj ma dobry dzień.

Strzelanina w Chicago, oczywiście amerykańskie prawo dostępu do broni jest dziwne pod niektórymi punktami, ale serio?
Prezydent USA jest zaniepokojony? Media nawet w Polsce o tym mówią? Przecież w tym Chicago jest 25x większy wskaźnik zabójstw niż w Polsce. Gdyby w Polsce było tyle morderstw to politycy wyprowadziliby wojsko na ulice...




St. Louis, MO (69.4)
Baltimore, MD (51.1)
New Orleans, LA (40.6)
Detroit, MI (39.7)
Cleveland, OH (33.7)
Las Vegas, NV (31.4)
Kansas City, MO (31.2)
Memphis, TN (27.1)
Newark, NJ (25.6)
Chicago, IL (24)
Cincinnati, OH (23.8)
Philadelphia, PA (20.2)
Milwaukee, WI (20.0)
Tulsa, OK (18.6)
Pittsburgh, PA (18.4)
Indianapolis, IN (17.7)
Louisville, KY (17.5)
Oakland, CA (17.1)
Washington D.C. (17.0)
Atlanta, GA (16.7)


Kanada zajmowała się tęczowymi to Chińczycy im pokazali co to jest teoria ewolucji: jak głupsze gatunki przegrywają




słusznie, zarówno prawicowy jak i lewicowy populizm odnośnie budżetówki









Nawet to może iść dalej.
Skoro UE wprowadza zakazy aut spalinowych, a największą produkcja jest w Chinach to by znaczyło, że Chińczycy mają całą Eurazję w kieszeni.
:antonio:sztuka wojny SunPin SunTzu się kłania.
jest taki kanał To są CHiny na Youtube. Dwóch importerów ściągających różne towary do Polski mówili o tych podróbkach, chińskie i-phone czy samochody -no myślę, że jednak Ruscy będą kupowali zagranicą i ściągali do Rosji :korwinlaugh:
 
sytuacja z praworządnością jak z wioską, gdzie miliarder ma nielegalną spalenie śmieci, a ściga emerytów za paleniem śmieciami w piecach

Oj srebniki dla Polaków pracujących w TSUE, a raczej Europejczyków pochodzenia polskiego...
 
Tik Tok ma zajebiste algorytmu: pokazuje mi albo kołczy albo marksistów
Pisałem wcześniej o matematyce finansowej w szkołach, liczeniu zadań od podstawówki (najlepiej gdyby te zadania przedstawiały najciemniejsze strony...). Zastanawiam się ile ci ludzie są po prostu głupi, a ile to po prostu ofiary systemu





 
Tik Tok ma zajebiste algorytmu: pokazuje mi albo kołczy albo marksistów
Pisałem wcześniej o matematyce finansowej w szkołach, liczeniu zadań od podstawówki (najlepiej gdyby te zadania przedstawiały najciemniejsze strony...). Zastanawiam się ile ci ludzie są po prostu głupi, a ile to po prostu ofiary systemu







Ile Ty masz lat, ze masz tiktoka? Myslalem, ze to tlyko dla nastolatkow i dorosli tego nie uzywaja
 
Ile Ty masz lat, ze masz tiktoka? Myslalem, ze to tlyko dla nastolatkow i dorosli tego nie uzywaja
też tak myślałem, ale podczas lockdownu Koreańczycy zaczęli to więcej używać niż youtube to sam spróbowałem. Powiem tak: algorytm pokazuje gówno jeśli ogląda się gówno. Tak samo jak na youtube i jednak faktycznie ta się znaleźć coś ciekawego np. konto historyka prawdaczyfałsz wyjaśniającego mity historyczne i w sumie okazało się, że szybciej mi zaczęły pojawiać normalniejsze treści niż na twitterze.
Nie dziwie się, że teraz youtube wprowadził to shorts naśladując tiktoka.
Ale wyłączyłem w ustawieniach znajomość języka polskiego, ustawiłem lokalizacje Niemcy to przestali mi się pojawiać polscy wariaci...
 
Back
Top