Polityka



Poniedzielski gdyby mógł to by Mazurka do gułagu wysłał. Tylko chwilami robotyczna mimika twarzy zdradza wqrwienie.


Mazurek w tej rozmowie zachowuje się chamsko, z wyższością. Nie wiem dlaczego goście pokornie przyjmują te narracje. Przełożony-podwladny, gdzie Mazurek zachowuje się jak podirytowany szef który magluje pracownika, który ma słabe wyniki w pracy
 
Mazurek w tej rozmowie zachowuje się chamsko, z wyższością. Nie wiem dlaczego goście pokornie przyjmują te narracje. Przełożony-podwladny, gdzie Mazurek zachowuje się jak podirytowany szef który magluje pracownika, który ma słabe wyniki w pracy
Oby więcej takich, w morzu tych obsrancow udających dziennikarzy.

W pełni zasłużone traktowanie na działanie tych świętych krów kpiących z nas notorycznie.
 
Mazurek w tej rozmowie zachowuje się chamsko, z wyższością. Nie wiem dlaczego goście pokornie przyjmują te narracje. Przełożony-podwladny, gdzie Mazurek zachowuje się jak podirytowany szef który magluje pracownika, który ma słabe wyniki w pracy
Ponieważ minister jest pracownikiem obywatela a tenże minister ma wybitnie słabe wyniki w pracy. Wykazujesz podejście niewolnicze, uniżenie przyjmując wyższość urzędnika w garniturze.
 
Oby więcej takich, w morzu tych obsrancow udających dziennikarzy.

W pełni zasłużone traktowanie na działanie tych świętych krów kpiących z nas notorycznie.
Mazurek jest bardziej showmanem i wbrew pozorom dałoby się dobrze u niego wypaść, ale Zaborski to niszczy po całości. To jak wyciągnął od rzecznika PiSu wypowiedź, że PiS nie zatrudnia ekspertów, bo nie chcą realizować ich programu: mistrzostwo. Albo, że te czeki rozdawane samorządowcom to tak naprawdę kasa jeszcze nie ustalona, tylko wydrukowany czek nic więcej.
Tylko chyba mają podział, że Mazurek zaprasza polityków, a Zaborski poważniejszych gości. A szkoda...
Kraśko powiedział u WOjewódzkiego, że najbardziej u polityków przeszkadza mu to, że oni nawet nie chcą się przygotować do programu.
Klucz do sukcesu Mazurka
@Karateka@
a co sądzisz o takim zachowaniu?

z Rokitą jechali po bandzie
 
Last edited:
Mazurek jest bardziej showmanem i wbrew pozorom dałoby się dobrze u niego wypaść, ale Zaborski to niszczy po całości. To jak wyciągnął od rzecznika PiSu wypowiedź, że PiS nie zatrudnia ekspertów, bo nie chcą realizować ich programu: mistrzostwo. Albo, że te czeki rozdawane samorządowcom to tak naprawdę kasa jeszcze nie ustalona, tylko wydrukowany czek nic więcej.
Tylko chyba mają podział, że Mazurek zaprasza polityków, a Zaborski poważniejszych gości. A szkoda...
Kraśko powiedział u WOjewódzkiego, że najbardziej u polityków przeszkadza mu to, że oni nawet nie chcą się przygotować do programu.
Klucz do sukcesu Mazurka
@Karateka@
a co sądzisz o takim zachowaniu?

z Rokitą jechali po bandzie


Co do porownania Zaborski-Mazurek to pelna zgoda. Uwielbiam Zaborskiego.

Co do zachowania Zaleskiego. "Leszek Miller nie jest ideowca, jest nikim - jak mowia o nim" - to bylo bardzo chamskie i mysle, ze mialo wplyw na dalsze reakcje Millera.
 
Wykazujesz podejście niewolnicze, uniżenie przyjmując wyższość urzędnika w garniturze.
Uwazam jedynie, ze nalezy zachowywac sie kulturalnie. Zaborski potrafi - czy on przez to wykazuje podejscie niewolnicze, unizenie przyjmujac wyzszosc urzednika w garniturze? Nie uwazam tak.
 
Co do porownania Zaborski-Mazurek to pelna zgoda. Uwielbiam Zaborskiego.

Co do zachowania Zaleskiego. "Leszek Miller nie jest ideowca, jest nikim - jak mowia o nim" - to bylo bardzo chamskie i mysle, ze mialo wplyw na dalsze reakcje Millera.
To był raczej cytat. Milion razy komuniści takie ciosy dostawali. Zresztą słusznie: rzodkiewki białe w środku, czerwone na zewnątrz. Komuniści byli w II RP i trafili pod nóż dzięki Stalinowi, po wojnie, a później: grupka karierowiczów, którzy chcieli się ustawić.
Też trzeba uważać aby wywiady nie zamieniły się w Pegaz. Nie mam nic do Rymanowskiego, jeden z wartościowszych dziennikarzy mimo pracowania w TVNie, ale jednocześnie...
... no nie oglądam jego wywiadów.
Trzeba czasami pazura pokazać.
 
Uwazam jedynie, ze nalezy zachowywac sie kulturalnie. Zaborski potrafi - czy on przez to wykazuje podejscie niewolnicze, unizenie przyjmujac wyzszosc urzednika w garniturze? Nie uwazam tak.
Ja nie twierdzę, że nie należy się zachowywać kulturalnie. Odniosłem się do Twojego argumentu odnośnie "pracodawca-pracownik".
 
Hm, ale Rola był jeszcze przed 2015 rokiem w miarę normalny
Ale co to zmienia w stosunku do tego co o nim powiedziałem?

eraz coś mu odwaliło, albo postanowił zbudować sektę. Tego partonite nie założył nie bez powodu.
Patronite wskaźnikiem chęci stworzenia sekty? Ja myślę jednak, politycznie motywowanej demonetyzacji.

Matka Kurka,
Nie rozumiem obsesji na punkcie tego gościa także, ja wiem że taki ktoś istniał i tyle.


Pokazuje to, że ten Kaczyński wcale nie jest wariatem.
Jest, tyle że systematycznym, skupionym na swoich celach. Joker na miarę naszych możliwości. Niektórzy podziwiają.



#wątek




Lol




Nasz Prezydent












XD


XD


Piguła


 
@Dzihados

,,Ale co to zmienia w stosunku do tego co o nim powiedziałem?"
Raczej to było podkreślenie tego, że możliwe, że Rola tworzy teraz treści w których sens sam nie wierzy.
Poszedł w kontrowersje dla wyświetleń. Tak samo zresztą jak Żurom.
Tytuły w stylu ,,Marian Kowalski rozjeżdża naćpaną Gozdyrę" czy te teksty jak Sekielski był chory: przecież to niesmaczne.

Rola nie ma partonite bo nagle by się okazało, że z samego realu24 mógłby więcej zarabiać niż większość dziennikarzy na kontraktach w TVN24 czy w wyborczej ;)
Sekta, bo on opiera swoją działalność na mentalności oblężonej twierdzy. Są kanały czasami, a nie regularnie demotyzowane typu wojna idei albo Tomasz Samołyk, które jednak nie bawią się w taką mentalność publikując łagodniejsze treści. Przykład rozsądnej krytyki bez grania na emocjach:


Ba nawet stopbzdurom spadło z rowerka za treści na fejsie

Coś ala Rola vs Jastrzębowski z dawnego programu ,,a więc" czy Mazurek. Cała trójka ma styl tabloidowy, ale jednak ROla przekracza granicę smaku.

A co do Matki Kurki: koleś jest mega inteligenty, jego teksty można dawać do analizy na warsztatach retoryki, to nawet jak on się bawi składnią aby zaakcentować przekaz. Wyróżnia się mocno. Plus to, że zdążył być już idolem kaczystów, antykaczystów, teraz trochę Konfederacji. Czasami się zastanawiam czy to nie jest jakieś długoletnie doświadczenie socjologiczne. A obsesja? Teraz raczej śledzę wojnę ex muzułmanów z działaczami organizacji muzułmańskich na niemieckim twitterze i to są lepsze dymy. To porównanie: ,,po zamachu terrorystycznym mówi się jak środowisko muzułmańskie walczy z terroryzmem. Wczoraj pijany kierowca przejechał kilka osób. Czy padają pytania jak środowisko alkoholików z tym walczy?" Mistrzostwo manipulacji xD


A Kaczyński: historia człowieka (tak samo jak zresztą Tuska), który wykorzystuje własne talenty przeciwko ludzkości zamiast dla jej dobra. Plus ciekawy schemat jak udając wariata sprawił że wielu ludzi zachowuje się jak wariaci, kiedy zaczynają się tematy polityczne.
Gdyby Tusk i Kaczyński wykorzystali choćby połowę swojego talentu dla dobra Polski...
 
BTW dzisiaj mamy rocznice gwałtu na demokracji, złamania praworządności i jeszcze to świętujemy ;)

Ciekawy przykład, odwrotne drzwi obrotowe zaliczył za to Janusz Wojciechowski, który nagle przestał być sędzią i cyk: kariera w Sejmie dzięki PSLowi

Pal licho czy złamał prawo czy nie.
Nie mówię, że prokurator/sędzia/policjant nie może być politykiem i na odwrót, ale powinni mieć jakiś przymusowy okres przerwy np. 10 czy 15 lat. Sędzia Ł. umawiający się z ,,Lisem" nie był politykiem, ale i temu by to nie zapobiegło, ale mimo wszystko trochę by to pomogło...

Uspołecznienie środków produkcji, albo jak to teraz mówi Razem zdemokratyzowanie:
 
Poszedł w kontrowersje dla wyświetleń. Tak samo zresztą jak Żurom.

Zuroma o przebieglosc nie podejrzewam. Mysle, ze to typ, ktory nie kontroluje wlasnego zycia.

Sekta, bo on opiera swoją działalność na mentalności oblężonej twierdzy. Są kanały czasami, a nie regularnie demotyzowane typu wojna idei albo Tomasz Samołyk, które jednak nie bawią się w taką mentalność publikując łagodniejsze treści. Przykład rozsądnej krytyki bez grania na emocjach:

Zgadzam sie - Rola a Wojna Idei czy Tomasz Samolyk to calkiem inne poziomy. Mozna sie nie zgadzac z Wojna Idei (Szymon Mowi) czy z Samolykiem, ale ich sie traktuje powaznie.

Ba nawet stopbzdurom spadło z rowerka za treści na fejsie

Woow - za co spadli z rowerka?

Cała trójka ma styl tabloidowy, ale jednak ROla przekracza granicę smaku.

Grubo przekracza granice dobrego smaku
 
Najgorsi są twórcy internetowi, którzy po początkowym sukcesie finansowym zaczynają schlebiać swoim odbiorcom, żeby utrzymać status quo. Posłuchajcie Roli u Jaruzelskiej, on jest wystarczająco inteligentny żeby nie wierzyć we wszystko co mówi w swojej telewizji.
 
Zuroma o przebieglosc nie podejrzewam. Mysle, ze to typ, ktory nie kontroluje wlasnego zycia.



Zgadzam sie - Rola a Wojna Idei czy Tomasz Samolyk to calkiem inne poziomy. Mozna sie nie zgadzac z Wojna Idei (Szymon Mowi) czy z Samolykiem, ale ich sie traktuje powaznie.



Woow - za co spadli z rowerka?



Grubo przekracza granice dobrego smaku
Nie pamiętam za co spadli z rowerka. CHyba za tę akcję ze zrzucaniem baniaków wody na policjantów, ale Antifa po obaleniu Trumpa też miała jakieś problemy z fejsem. Jak to mówią: Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść.

Niektóre wywiady Jastrzębowskiego z NowaTV zniknęły, ale tutaj to było mistrzostwo jak dojechał Kamińskiego cytując Biblię odnośnie wyborów do Europarlamentu :pociesznymirek:Judasz:
„Rzuciwszy srebrniki ku przybytkowi oddalił się, potem poszedł i powiesił się”

To się nazywa dojebanie słowne i patrzenie jak koleś się zaczyna denerwować.

Niestety poziom dziennikarstwa będzie spadał i spadał i więcej będzie takich Rolów itp. Gazety nie tylko w Polsce zmniejszają nakłady. Wiadomo wyborcza to jest śmiech na sali, kiedy Michnik żali się, że przez brak prenumeraty PiS im dowalił: Buffet mówił, że kryzys to jest taki odpływ, który pokazuje kto pływał bez gaci...
Bild miał kiedyś prawie 5 mln sprzedanych gazet. Nawet Gerhard Schröder mówił, że dajcie mi władzę nad Bildem a będę rządził wiecznie. A teraz w Polsce? Polsat News jest na YouTube, desperacja...
Jeszcze jakby Ruscy weszli na rynek tak jak na Ukrainie to byłaby kompletna masakra, a radio zet wcale tak drogo nie poszło, w cenie dobrego piłkarza.
 

Jak nie bylo internetu, to czlowiek nie wiedzial, ze tacy debile istnieja, chyba ze znal takie jednostki osobiscie. Niech juz Bill zacznie ten proces masowej eksterminacji, ale zacznie w pierwszej kolejnosci od tych, ktorzy maja konta na social mediach a nie posiadaja zadnej pracy.
 

Pojebani w tej Australii, woda w kranie odwrotnie spływa a teraz jakieś ekstradycje dla ludzi zgotowali ;x
1620120432792.png
 


Słodcy narodowcy:

Mówię wam, złapią go na jakimś zamawianiu pięciu piw czy jak ten z młodzieży wszechpolskiej od segregacji rasowej. Ma zajebiste konto i teksty, staje się sławny, już pewnie jest licytacja za zdjęcia...
Przy tych wszystkich 500+ itp. mnie ciekawi, dlaczego nie dadzą, jakiś zniżek dla tych rodzin 2+3 typu: 50% na komunikacje miejską itp. Była chyba ta karta dużej rodzinny...

Siadasz przed kompem, myślisz że jestem mistrzem retoryki, ripost niczym Obama:


A później kupa, król jest nagi:


Oj gdyby kandydaci na prezydenta mieli obowiązek debat 1 vs 1 w systemie każdy z każdym: myślę, że wybory mogłyby mieć inne wyniki...
 
Siadasz przed kompem, myślisz że jestem mistrzem retoryki, ripost niczym Obama:

Oglądałeś hejt park z Gonciarzem? Jak to wyglądało? Warto obejrzeć? Jakoś nie przepadam za Gonciarzem. Jak całość wyglądała jak ten fragment o konferencji, to chyba nie ma za bardzo sensu oglądać
 
Back
Top