Polityka

Na lewicy imba o gwałt, a tutaj cisza??
Marcin Kozak dzienikarzyna z oko press vs SKA(Studencki Komitet Antyfaszystowski), a dokładnie jedna pani, która go oskarża o gwałt, a za nią idzie SKA.
Najlepsze jest to, że lider SKA to chłopak tej baby, która go oskarża, ale wyszło na jaw, że laska go kilka razy zdradziła :cryme:

Tutaj macie oświadczenie tego dzienikarza i wszystko fajnie wyjaśnione ze screenami:

W tekscie ona ma na imię "Karolina" a w rzeczywistosci Daria K.
https://www.facebook.com/kondraciuk.daria - tutaj macie wojowniczke antyfaszystowską...XD
 
Oj: kolejna sytuacja z cyklu ,,kucharzu trułeś gości to teraz zjedz publicznie to co chciałeś nam podać". Sprawiedliwa pokuta. Jeszcze, żeby Węglarczyka zwolnili za ksenofobie (a znalazłoby się parę wypowiedzi, oj znalazłoby się)










Czy ktoś mi może to wytłumaczyć: naprawdę potrafię znaleźć argumenty na wszystko, ale tu wymiękam


Uniwersytet Warszawski i wszystko jasne




"Tuleya odmawia stawienia się w prokuraturze, bo nie uznaje Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Ta Izba nie zgodziła się dziś na zatrzymanie Tulei i doprowadzenie do prokuratury. Jednak Tuleya nie uznaje tej izby, więc nie uznaje także tej decyzji. A zatem..."

A zatem niby co? Jak nie uznaje Izby Dyscyplinarnej to bez znaczenia co ona postanowiła.
ale przecież...
... tam każdy rozkaz jest z Nowogrodzkiej. W ogóle nie rozumiem jak Iustitia mogła brać na jako męczenika Tuleya. Koleś jest mega kontrowersyjny i to jeden z tego gatunku sędziów dzięki którym PiS rządzi. Naprawdę nie mogli znaleźć kogoś mniej kontrowersyjnego? Ba: zresztą w tym stowarzyszeniu nawet nie 1/3 sędziów (sędziowie w stanie spoczynku też są tam liczni) jest mega dziwnych frontmenów czy szeregowych członków.

Jak patrzę na groźby, że Kaczyński to drugi Putin: gdyby Kaczyński miał taką ambicję to...
... mielibyśmy przejebane.
Rosja miała Niemcowa, Anne Politkowską, Borysa Bieriezowskiego.
Polska ma Giertycha, Lisa i Edwarda Miszczaka...
Gdyby Putin miał takich wrogów to ci ludzie nadal by żyli.
 
To nie Iustitia zrobiła z niego męczennika tylko prokuratura Ziobry
Bo to kontrowersyjna postać. Nawet po jednym z uzasadnień sam jego sąd pozbawił go funkcji rzecznika sądu. Jeszcze za czasów PO.
Tak samo Jurszczyszyn z reportażu ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium" zrobiony przez...
...TTV. Później usunięty: ciekawe dlaczego...

Z ponad 10 tys. sędziów to są główne ofiary Ziobry? Trzy twarze męczeństwa polskiego sądownictwa? Rozumiem, że to konflikt typu: jest racja jednej strony, jest racja drugiej strony i prawda, ale bez przesady, że dzieje się coś mega złego, putinowska Polska.

A tymczasem ten Pan
1619344904498.png


1619345123272.png

Zemsta kiboli za zamknięte stadiony. Ładne zdjęcia. Elita świata prawa z Gdańska. Całe akwarium z lokalnymi grubymi rybami w jednym miejscu, odkrycia towarzyskie...

Podczas rozmowy telefonicznej, sędzia Milewski wykazał się sporą serdecznością i uczynnością. Nie tylko pytał, czy trzeba przyśpieszać posiedzenie aresztowe Marcina P., twórcy piramidy finansowej Amber Gold, ale zapewniał również, że nie będzie problemu, jeśli chodzi o dobór składu sędziowskiego.

Według Pawła Mitera, zarówno ten wyrok, jak i w sprawie prowokacji dziennikarskiej są absurdalne. – Z jednej sprawy nagle zrobiono dwie. Sąd przyjął wersję, że nagrywając rozmowę z Milewskim robiłem to za wiedzą Marcina P. Nie docierało do nich, że P. siedział już za kratami od miesiąca i o sprawie nie miał zielonego pojęcia. Ale taka wykładania pasowała do wyroku. W przypadku prowokacji, skazano mnie za podżeganie. Samo przestępstwo jest skutkowe, a więc musiałoby dojść do sytuacji, w której sam Milewski także popełnił przestępstwo. A wiemy, że dopuścił się jedynie deliktu dyscyplinarnego, bo żadnego śledztwa prokuratorskiego nie było w tej sprawie, a wiec sąd źle wyrokował – mówi nam Miter.

Z pamięci:
ten sędzia na telefon nie został wyrzucony z zawodu. Dziennikarz nie może zrobić za to aplikacji przez wyrok. Iustitia powinna nazwać tego człowieka bohaterem tymczasem Żurek ze starego KRS bagatelizował...

Został zdegradowany do...
... sądu apelacyjnego. Sąd Najwyższy i Sąd Apelacyjny to powinna być elita sędziowska, ludzie do których nie da się przyczepić.

Sam chciał zostać sędzią w stanie spoczynku, ale...
... sędziowie mu powiedzieli pewnie coś w stylu Rysiu kurwa nie pękają. Damy radę. Zamieciemy pod dywan lepiej niż Slawoj Leszek Głódź...
Jak Iustitia ładnie broniła sędziego z procesu Tomasza Komedy...




 
Bardzo lubie wywiady z Sikorskim. To jest taki człowiek, który ma miliony, obraca się w towarzystwie ludzi, którzy mają władzę, a on ciągle próbuje: szef NATO nie wyszło, prezydent nie wyszło... I aż kipi od bycia ciągle w cieniu większych, ciągle świecić światłem odbitym...
... i są fajne głupoty.

Europejska Armia rządzona przez niedemokratyczną UE?


Polski polityk myśli o południu Europy, kiedy Rosja atakuje Ukrainę i zbliża się do Polski






Nawet Duda nie był tak gnojony przez Kaczyńskiego, prawie narkomania, kiedy człowiek sam siebie upokarza...




Wewnętrzne kłopoty?

Sankcje polegają na tym, że większość oligarchów Putina nadal może mieć biznesy w Europie i w USA. Ba: nawet gdyby nie oni to sporo firm by upadło. A sankcje w ogóle nie uderzyły w przeciętnego Rosjanina.

Polska jest Winkelriedem narodów Europy? Romantyzm Polski












 
Najbardziej mnie ciekawi w tej armii europejskiej wątek Holendrów, Belgów itp. krajów. Przez postawę holenderskich żołnierzy, którzy zachowali się mniej więcej tak doszło do ludobójstwa na Bałkanach, a Holandia powinna płacić miliardowe odszkodowania...


Belgia, kraj gdzie na serio jedna z partii wpadła na pomysł, aby rozwiązać armię, bo przecież po co? Kto nam zagraża? W Polsce Palikot chciał ciąć wydatki o kilkadziesiąt procent na wojsko, ale w życiu by się nie odważył na rozwiązanie armii.

Ciekawie by to wyglądało, jeszcze jakaś decyzja o użyciu wojska ponad głowami europosłów i byłoby ciekawie...
 

Chciała byc królową Lewicy, a stary wyjadacz komuch zjadł ją jak Zandberga i Biedronia. Nawet mnie to śmieszy i dziwi, że dożyłem chwili, kiedy muszę powiedzieć: żyjcie stare komuchy jak najdłużej, bo niszczycie tych pojebów jak Zieloni w NIemczech.

CIekawa książka, bo napisana przez Niemca. Oni mają tam naprawdę groźnych fanatyków: w życiu nie wpadłbym na pomysł likwidacji domków jednorodzinnych bo to...
... nieekologiczne








Pożar w burdelu:






 
Chciała byc królową Lewicy, a stary wyjadacz komuch zjadł ją jak Zandberga i Biedronia. Nawet mnie to śmieszy i dziwi, że dożyłem chwili, kiedy muszę powiedzieć: żyjcie stare komuchy jak najdłużej, bo niszczycie tych pojebów jak Zieloni w NIemczech.

CIekawa książka, bo napisana przez Niemca. Oni mają tam naprawdę groźnych fanatyków: w życiu nie wpadłbym na pomysł likwidacji domków jednorodzinnych bo to...
... nieekologiczne








Pożar w burdelu:







:tellmemore: piękny pożar

Myszka agresorka ładnie dojebała Donaldu
:jarolaugh:
 
Zieloni jednak zrezygnowali z pomysłu uchodźcy jako kandydata na posła. Niby z powodu gróźb. Koleś poleciał po bandzie: chciał usunięcia napisu na Bundestagu ,,niemieckiemu narodowi"...

Niestety trochę przez anarchię imigracyjna prawi kibole są coraz odważniejsi:

Oj jak trafi któryś z tych kiboli trafi na ruskich to będą czystki xD
 
Wczoraj bramy piekieł się na chwilę otworzyły i, ku przestrodze, pozwolono nam zajrzeć prosto do piekła... tak wyglądało


:mamed:
Ten koleś na to, że trzeba pomyśleć nie tylko o dolnych ograniczeniach wiekowych, ale też górnych. Jeszcze więcej takich fragmentów: każdy ma swojego Jarosława z tyłu

Trumpa zresztą też to dotyczy.

 
@Bezimienny
Jak można poważnie traktować Rolę? Niezależnie jakie poglądy by miał, nie potrafiłby ich sensownie uzasadnić. Taki się urodził, nie jego wina.

XD


Bawią się chłopcy




Dla grupy wiekpwej <20 grypa 2x grozniejsza niż covid


Lol


Ale przeciez Biden mowi o prawicowym terroryzmie...








Stan XD nie tylko w PL


Lol






@Mnichu prawda?




 
@Mnichu prawda?
Szkoda strzępić ryja na to wszystko. Najśmieszniejsze jest to, ze winni temu są sami farmaceuci. A temat tej konkretnej apteki to jest ciagle zamykanie i otwieranie od listopada zeszłego roku. Powiem Ci, ze jest kropla w morzu podobnych spraw i każda z dużych sieci aptecznych ma cały czas dziesiątki, jak nie setki, ciągnących się spraw o pozwolenia, tą zjebaną koncentracje czy przeniesienie własności.
 
@Bezimienny
Jak można poważnie traktować Rolę? Niezależnie jakie poglądy by miał, nie potrafiłby ich sensownie uzasadnić. Taki się urodził, nie jego wina.

XD


Bawią się chłopcy




Dla grupy wiekpwej <20 grypa 2x grozniejsza niż covid


Lol


Ale przeciez Biden mowi o prawicowym terroryzmie...








Stan XD nie tylko w PL


Lol






@Mnichu prawda?





Hm, ale Rola był jeszcze przed 2015 rokiem w miarę normalny. Taki bez skrajności. Teraz coś mu odwaliło, albo postanowił zbudować sektę. Tego partonite nie założył nie bez powodu. Coś ala Matka Kurka, tylko ten koleś jest duuuużo bystrzejszy od Roli i jego talent do budowania społeczności jest niezwykły.
Rola nawet był trochę lewicowy na początku działalności, Matka Kurka dostawał nagrody od dzienikarki TokFm albo Wyborczej.
A ta rozmowa Kaczyńskiego z TOrańską to jest klasyk. Jest chyba cała na YT. Pokazuje to, że ten Kaczyński wcale nie jest wariatem. Przez chyba 25 lat dążył do jednego celu i go osiągnął. Nawet wyborcza i Sekielski zaczynają tematy biznesy Kaczyńskiego, a nie jak wcześniej głupek bez konta.

@Karateka@ WIlk tworzy własną sektę, pudelek polityczny, wcale się nie dziwię, że nie dostał się do Sejmu.
A Bosak no trochę racji ma. Tylko chyba nie jestem pewien, czy w swojej filozofii dopuszcza do myśli, że człowiek inteligenty, wykształcony, mądry -to nie zawsze są cechy które posiada jedna osoba.
Można być skończyć Oxford i być antyszczepionkowcem, można skończyć doktoraty z ekonomii, historii i być marksistą.

To rola tabloidów jest ważna, ujecie że tylko Fakt był w stanie w jednym numerze opublikować Ziemkiewicza i Lisa, oraz niezły pocisk z wyborczej, że im tak o misję chodzi, a dziennikarzy zwalniają, a zarząd sobie premie wypłaca


Ghanzi, tam byli Polacy. Tyle poświęceń:


1619888696801.png
 
Last edited:
Odpaliłem telewizor. Był program Cejrowskiego.
W TVP.
Tłumaczył, że kreacjonizm lepiej tłumaczy świat niż jakaś tam ewolucja. Teraz koleś się z wiekiem rozkręca. Jak robił w TVN to zaczął zgłaszać wszystkie jego stare filmiki z WC Kwadrans, gdzie jechał po bandzie bardziej niż WOjewódzki kiedykolwiek się odważył.
Teraz wraca do korzeni.
 
Mam niestety starą pocztę na onecie to czasami tam zaglądam. Spojrzałem na ich główna stronę: tabloid klasy D (chociaż w obecnych czasach tabloidy to są najwartościowsze gazety wiec nie wiem czy to nie obraża tabloidów), ale o co chodzi z tym zaznaczaniem przy każdej możliwej okazji, że respiratory były od handlarza bronią? Tak wiadomo, że akurat w tym przypadku koleś nie był czysty, ale zaczeło się wprowadzanie do języka jakiegoś przekonania, że handlarz bronią=zły człowiek.
Przecież to ciężka praca, cholernie wymagająca uwagi. Lekko lepszy jest chyba rynek zaawansowanego sprzętu medycznego...
 
Last edited:
odpaliłem sobie walkę Chrisory. Słuchając jednocześnie wywiadów ze starego ,,więc jak". Broniarz czyli będzie ciekawie:

Pięknie o posłaniu 6 latków do szkoły, koleś jest jakimś agentem, wtyką Kaczyńskiego :kawulzbani:
 
Back
Top