Polityka

:fjedzia:

A na powazniej: można można. Jeszcze lepiej: można nawet na nich głosować :)
To jest głęboka nikompetencja. Wstyd. Jak ktos całe życie na pieniądzach z budżetu żyje to nic dziwnego, że pierwszy do ich rozdawania i myśli, że ich rozdawnictwo to rozwiązanie dużo bardziej złożonego problemu.
 
To jest głęboka nikompetencja. Wstyd. Jak ktos całe życie na pieniądzach z budżetu żyje to nic dziwnego, że pierwszy do ich rozdawania i myśli, że ich rozdawnictwo to rozwiązanie dużo bardziej złożonego problemu.
Mało tego, jesli chcesz wygrac z takimi populistami, to albo liczysz na cud, albo przebijasz. Tak to widze, niestety...
 
Jak wiadomo filmiki z od-"pyt"-ajek sa perfekcyjnie reprezentatywne dla danego spędu, bylo duzo wrzutek wielkomiejskich, to moze dla kontrastu cos innego.


Oczywiście można by się przerzucać kontrami, nie o to mi chodzi. Mam taka refleksje, że z każdej strony politycznej sa tacy wyborcy (łącznie z nami), chwytający określone hasło (złodzieje, katole, pedały, faszyści, esbeki, bolszewicy, folksdojcze, ...), które jest tak różnie określające świat, tak głęboko skupione na jakimś fragmencie rzeczywistości, że ciężko o jakiekolwiek porozumienie. Wydaje się jakbyśmy byli skazani na binarną walkę o tą samą przestrzeń: budżet, prawo, kultura, historia... Koegzystencja jakby stała się trudniejsza. Choć może zawsze tak było, jest i będzie, a wczesniej po prostu tego nie zauwazalem.

PS. Tak jakoś mi się skojarzyło: ulubionym wyzwiskiem mojego kumpla na kręgi PO, oczywiście z liderem włącznie, było: "rudzi", "rudzielce", "ryżawi". Przestał jak mu się córka urodziła...
 
Nie wiedziałem gdzie to dać to dałem tutaj, żeby nie wzbudzać nienawiści w HP.

Homoseksualne dymy w Poznaniu. Komentarze piękne :jarolaugh:


 
Ty Nam powiedz Tytek.
Ja nie z Poz. Ale widzę tam jakieś zmasowane homo ataki. Znam gościa który przeprowadził się zaraz po Liceum do Poz. Ostatnie wchodzę na jego profil FB a on rysownik- artysta MOCNO lobbujący wszystkie homo tematy , czarne marsze itp.
 
Ja nie z Poz. Ale widzę tam jakieś zmasowane homo ataki. Znam gościa który przeprowadził się zaraz po Liceum do Poz. Ostatnie wchodzę na jego profil FB a on rysownik- artysta MOCNO lobbujący wszystkie homo tematy , czarne marsze itp.
Ja w pracy w regionie mam 3 gejów (a przynajmniej o tyłu wiem) i każdy z nich jest spoko. Jednak kiedy wyskoczy mi na FB jakiś post na ten temat (jak ten o MPK) i czytam komentarze to jest dramat.
Tu we Wrocławiu jakoś się nie spotkałem z wielkimi problemami społecznymi na typ polu. Może Ukraińcy dominują dyskusję? Nie wiem. Jak ktoś pisze, że dla niego tęczowa flaga.wkecej znaczy niż biało-czerwona to szkoda sił na rozmowę.
 
Ja w pracy w regionie mam 3 gejów (a przynajmniej o tyłu wiem) i każdy z nich jest spoko. Jednak kiedy wyskoczy mi na FB jakiś post na ten temat (jak ten o MPK) i czytam komentarze to jest dramat.
Tu we Wrocławiu jakoś się nie spotkałem z wielkimi problemami społecznymi na typ polu. Może Ukraińcy dominują dyskusję? Nie wiem. Jak ktoś pisze, że dla niego tęczowa flaga.wkecej znaczy niż biało-czerwona to szkoda sił na rozmowę.
Ich retoryka jest niemal jednakowa. Faszysci = ONR = narodowcy=białoczerwoni = PiS = kościół= rydzyk = Babcia Moher i jej wnuk łysy wielki dres głupek siejący nienawiścią wszystkiego co odmienne.
Jak bym słuchał ZiołoDziekana.
Ja w pracy w regionie mam 3 gejów (a przynajmniej o tyłu wiem) i każdy z nich jest spoko
Pewnie jest wokół nas dużo więcej ale jeżeli nikt tego nie obnaża to wogóle nie ma tematu i jest całkiem normalnie.
 
Chyba czas rozpocząć procedurę zmiany obywatelstwa.
Szczerze, nie wygląda to najgorzej. Jeśli po drodze czegoś nie spieprzą, pozostanie swoboda w przystąpieniu i rezygnacji to ok. Obawiam się tylko o kolesiowskie koszty obsługi tego systemu przez dyletantów dobrej zmiany.
 
Szczerze, nie wygląda to najgorzej. Jeśli po drodze czegoś nie spieprzą, pozostanie swoboda w przystąpieniu i rezygnacji to ok. Obawiam się tylko o kolesiowskie koszty obsługi tego systemu przez dyletantów dobrej zmiany.
Moim zdaniem trochę jednak lipa. Ok, fajnie jak będzie można zrezygnować, ale tak czy siak będziesz się do tego dorzucał. Poza tym kolejne papierki, bo co cztery lata się trzeba z tego wypisać. Mam nadzieję, że chociaż samozatrudnionych zostawią w spokoju...

Znowu grupka polityków wie lepiej co zrobić z pieniędzmi, które zarobimy...
 
Moim zdaniem trochę jednak lipa. Ok, fajnie jak będzie można zrezygnować, ale tak czy siak będziesz się do tego dorzucał. Poza tym kolejne papierki, bo co cztery lata się trzeba z tego wypisać. Mam nadzieję, że chociaż samozatrudnionych zostawią w spokoju...

Znowu grupka polityków wie lepiej co zrobić z pieniędzmi, które zarobimy...

Sam chciałbyś decydować o swoich pieniążkach? Może je jeszcze wydawać według własnych potrzeb? W dupach się poprzewracało milenialsi... Co za roszczeniowe pokolenie, ehh.
 
Wnuk Wałęsy skazany na prace społeczne za pobicie turystki tak, że miała krwiaka. Pobicie grupowe nie wiadomo kto kopał najmocniej.
Kto jest za tym aby zorganizować mu sparing z Conorem? Najlepiej razem z dziadkiem za jego ułaskawienia i dopuszczenie do powstawania patologii.

Kolejny świadek koronny nie próżnuje:


Wszystko przez te śmieszne kary za przestępstwa.
Ile przestępców puszczono w skarpetkach?
Jeśli wybuduje dom bez pozwolenia to będę musiał go rozebrać. Czyli się nie opłaca, ale za paskudne przestępstwa?

To są geniusze zła? Serio? Ludzie którzy non stop wpadają? Za pierwsze wyroki dostaliby z 15 lat, za drugi kolejne 15 lat to później pomyśleli by czy warto dalej się bawić w bad boya mając 50 lat.

Na to mogą być podwyższone podatki. Nawet pół miliona więźniów, dawać takim Sebiksom za wymuszanie haraczy po 15 lat, za prowadzenie grupy przestępczej o charakterze zbrojnym minimum 30 lat.
Ciekawe ile nagle by się zjawiło osób chętnych na współpracę. Perspektywa, że się zobaczy swój majątek dopiero za 30 lat, albo dostania 15 lat więzienia mając dwadzieścia parę lat chyba zrobi wrażenie?
Doceniam Ziobrę za to, że Masa w końcu trawił do aresztu, mimo że PiS to nie moja bajka.
 
Back
Top