Polityka

Mamy dzien wolnosci podatkowej, to czemu i nie dzien kredytu :) Stawke otwiera Francja, od 7.11 zyje na kredyt, zamyka ja Szwecja - budżetu starczyłoby aż do 20go stycznia.
r081qjt.png
 
Co trzeba mieć w głowie żeby dawać mu siano...
nie mam pojecia :smile: mozliwe, ze to taki ostatni skowyt/ ostatnia szansa ubecji na odzyskanie swoich, dawnych emeryturek, tudziez ludkow, ktorzy potracili przywileje/kase w zwiazku ze zmiana przy korycie.
 
I taki koleś rwał się żeby nami rządzić :facepalm:. Uważajcie bo całą nasza "klasa" polityczna jest zbudowana z takich Kijowskich.
Ciekawe czy gdybym mu zaproponował to pomalowałby mi płot? Zapłacę uczciwie.
 
"Slobodan Praljak bośniacki Chorwat oskarżony o popełnienie zbrodni wojennych w trakcie procesu w Hadze połknął dziś truciznę. Właśnie zmarł." za https://www.facebook.com/konfliktyPL/ polecam profil
Jak to w ogole bylo mozliwe? skad? jak wniosl? :damjan:

24067964_2083575308542208_1249613145794335248_n.jpg
 
Co trzeba mieć w głowie żeby dawać mu siano...
nie mam pojecia :smile: mozliwe, ze to taki ostatni skowyt/ ostatnia szansa ubecji na odzyskanie swoich, dawnych emeryturek, tudziez ludkow, ktorzy potracili przywileje/kase w zwiazku ze zmiana przy korycie.
Przecież to sposób by LEGALNIE wspierać KOD. Wcześniej dostawał zastrzyki kasy z podziemia. Teraz wpłacają mu legalnie i transparentnie.
 
Ktoś wyjaśni o co chodzi z tym "noszę koszulę w kratę" (#NoszeKoszuleWKrate) ? Pełno tego wszędzie i nie wiem co to za akcja :cool:
 
Kto jest w rodzinkach zawsze wychuchany i wydmuchany, na kogo się łoży więcej pieniążków, nie na córunie? Kto pozwala córuniom na wyglądanie jak umalowana dziwka w wieku 15lat, czyli de facto od dziecka pozwala na wszystko? Chyba nie tatusiowie, raczej mamunie.
Kiedyś chłopców wychowywało się na mężczyzn, agresja była u nich czymś normalnym. W tych czasach kobiety wychowują przyszłych mężczyzn na dziewczynki...
Kobiety wygrywają w związkach, wygrywają też w sądach, wygrywają na uczelniach bo chłopców chowa się na dziewczynki więce nie dziwne, że im odbija i nie potrafią się odnaleźć.
Oczywiście w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam, bo brak młodym chłopcom męskich wzorców, ale te męskie wzorce zabiło niestety prawo, które gra zawsze na mamunię nie na tatusia. Te nadopiekuńcze mamusie to najczęściej owoc rozwodów - samotne matki, które wykończyły swoich chłopów rozwodem, robiąc z nich krowy dojne.
To facet ma o wiele więcej do stracenia przy rozwodzie, nawet przy głupiej kłótni z małżonką. Nawet nie może jak babie odbija po męsku ją ustawić, mój dziadek nie miał z tym problemu (co nie znaczy, że bił czy się znęcał) i babka chodziła jak zegarek, zawsze uśmiechnięta. Ile to małpie pójść na policję i założyć niebieską kartę.
Kiedyś facet tupnął nogą i był w miarę szanowany. Teraz kobiecie jest wolno o wiele więcej a facet nie za dużo może zrobić, szczególnie, jeżeli podpisał cyrograf-związek małżeński. Na 10 związków, które znam w jednym może kobieta szanuje i docenia faceta. Mój kolega nagrał kiedyś podsłuchem kilka "damskich wieczorków" przejawiały się generalnie dwa tematy, pierwszy to co mi "frajer" dał czy kupił, temat numer dwa kult fallusa. Poważnie :)

Dlaczego faceci w usa i innych państwach "bardziej nowoczesnych" nie palą się do małżeństw?
Bo wiedzą czym to pachnie, po rozpadzie tracą najczęściej wszystko i bulą na księżną do końca życia. To oni generalnie nie chcą małżeństw, nie kobiety. Do tego seks stracił na wartości (to też wina nie szanujących się kobiet), można mieć go za parę złotych a na żonę z humorami, mogącą cię ujebać finansowo do końca życia, trzeba łożyć krocie.
A to wszystko wina feminizmu.
Kobieta rządzi wg swojego kaprysu i aktualnego stanu emocjonalnego, mało tego powtórzę, nie potrafi podjąć trudnej decyzji, bo nie jest nauczona jest od życia przegrywania.

Wydrukować i powiesić na ścianie. Święte słowa.
 
Back
Top