Polityka

Sorry, że się wtrącę, ale po co studiować bezpieczeństwo? Przecież obsługa maczety jest bardzo prosta, nie potrzeba do tego dyplomu :werdum:
 
Sorry, że się wtrącę, ale po co studiować bezpieczeństwo? Przecież obsługa maczety jest bardzo prosta, nie potrzeba do tego dyplomu :werdum:
Nie ten typ-bezpieczeństwo studiują idiotki, które chcą iść do policji, żeby je ktoś wyruchał i półgłówki w spodniach moro i całorocznym polarze, którzy wierzą w spiski.
 
Nie znam:(
Czołowych tropicieli ruskich agentów nie znasz?

Nie ten typ-bezpieczeństwo studiują idiotki, które chcą iść do policji, żeby je ktoś wyruchał i półgłówki w spodniach moro i całorocznym polarze, którzy wierzą w spiski.
Albo ci, którzy się nigdzie indziej nie dostali, po prostu. Na studia cywilne na AON przyjmą każdego debila.
 
Nie ten typ-bezpieczeństwo studiują idiotki, które chcą iść do policji, żeby je ktoś wyruchał i półgłówki w spodniach moro i całorocznym polarze, którzy wierzą w spiski.
Jak Ty wszystko pięknie potrafisz wytłumaczyć :werdum:Z moich doświadczeń wynika nawet, że z tymi laskami to prawda.
 
Nie ten typ-bezpieczeństwo studiują idiotki, które chcą iść do policji, żeby je ktoś wyruchał i półgłówki w spodniach moro i całorocznym polarze, którzy wierzą w spiski.
Wiem jak jest, zrzucam się tylko :) Ludzie studiują jakieś gówniane kierunki, a potem płacz i zadawane ciągle to samo pytanie:
Jaki napój do zestawu Pan sobie życzy?
 
Może powinniśmy bardziej zakolegować się z Turcją ?
No to przeciwko Niemcom w obecnym ich kursie polityczno-medialnym...

Jesli granie na Turcje mialoby podbic stawke USA, czemu nie. Ale w innym wypadku?

Co do Niemiec, oczywiscie ze najwieszym potencjalnym zagrozeniem sa mocne panstwa przygraniczne. Nam jako slabszym raczej powinno zalezec na rozladowaniu napiec. Na pewno nie powinno sie isc na kurs kolizyjny z kims silniejszym. I nie oszukujmy sie po ktorej stronie strona postronne panstwa w przypadku takiego albo innego konfliktu miedzy Polska a Niemcami...
 
Powaznie w dzisiejszej wyborczej jest "wywiad" Z Tischnerem, gdzie pododawano pytania o pis i poukladano stare wypowiedzi zmarlego ksiedza?
Co za debile.
 
Powaznie w dzisiejszej wyborczej jest "wywiad" Z Tischnerem, gdzie pododawano pytania o pis i poukladano stare wypowiedzi zmarlego ksiedza?
Co za debile.
kiedyś czytałem "rozmowy zmarłych" : D ale to już przechodzą sami siebie tępe pale, podziwiam ludzi co ten szmatławiec kupują
 
Kolonko stawiał również drugi warunek - wybór prezesa TVP poprzez głosowanie widzów drogą smsową. :mamed:
Czy ja wiem? W obecnej sytuacji to chyba najlepsze wyjście. Media narodowe to niech naród decyduje. Czy może być gorzej? Dla mnie osobiście TVP przestało mieć znaczenie po zdjęciu z anteny "Przybyszy z Matplanety", "Dźwiękogry" oraz "Szalonych liczb" :)
 
Czy ja wiem? W obecnej sytuacji to chyba najlepsze wyjście. Media narodowe to niech naród decyduje. Czy może być gorzej? Dla mnie osobiście TVP przestało mieć znaczenie po zdjęciu z anteny "Przybyszy z Matplanety", "Dźwiękogry" oraz "Szalonych liczb" :)

No właśnie wolalbym żeby takie media nie miały prawa bytu. Tylko prywatne media !
 
Back
Top