Polacy w UFC

up, nie ale są postaciami medialnymi, jeśli powiedzieli "chcemy do UFC", a nie robią nic w tym kierunku, to znaczy że albo to było nieszczera, albo są problemy. Dodatkowo jesteśmy nauczeni przykładem Mameda że transfer na linii KSW-UFC przypomina raczej szopkę niż realne działania. Ja mogę w tym momencie stwierdzić że Mamed gdy dowiedział się że 30 tys za walke to maks jaki wytarguje, wiedział ze z KSW nie odejdzie. Dlaczego uważam że to wszystko jeden wielki shit? Bo każdy ich (ludzi z KSW) argument można obalić łatwo.



1) W UFC słabo płacą nowym-gówno prawda, podejrzewam że Płetwal za 1 walke dostał nawet do 100 tys $, po pierwsze bonusy, po drugie kasa pod stołem od Dany. Walczysz efektownie, dajesz show dostajesz dodatkową kase.



2) W UFC nie doceniają i nie lubią Polaków-gówno prawda, przecież ściągneli dwóch



3) UFC nie ściąga nikogo nowego bo mają ludzi ze Strikeforce-gówno prawda, przecież ściągają non stop



4) Kontrakt UFC wyklucza kontrakty z Polskimi sponsorami-gówno prawda, może nie wszyscy sponsorzy chcą, ale przykład Płetwala pokazuje że UFC przyciąga sponsorów, nawet jeśli trzeba sypnąć groszem dla federacji







W przypadku Mameda to fani wywarli temat UFC, pisałem o tym kilkanaście razy, w wywiadzie o Wojewódzkiego Mamed mówi ze NIE CHCE do UFC, jest hejt na niego za te słowa, a potem nagle 20 dni później prosi K&L o pomoc w angażu do UFC? Zaczyna się jakiś debilny cyrk, nagle zdziwienie że UFC chce kontraktu na wyłączność... No zdziwko! Jakim cudem? To nic że ta zasada jest od lat... Pojawia się z dupy temat Strikeforce'a o którym wiadomo ze upada. Mamed rzuca aluzje że jest dogadany z SF i gówno z tego wynika. Zostaje w KSW, krytykanci zostają zaspokojeni tekstem "przecież próbowałem, to wina UFC że mnie nie docenili", a Mamed robi z siebie patriote który chodzi z Polskim szalikiem i woli wiernie zostać w Polsce niż sprzedać się Stanom.







Janek widzi drogę do UFC przez WSOF, dla mnie ta sprawa nadal śmierdzi wkrętem. Ja o takiej propozycji jaką WSOF dało czytałem na amerykańskich forach od początku, nagle jest jakieś zdziwienie że WSOF chce kontrakt nie na 1 walkę a na więcej? No prosze was, która normalna federacja podpisuje i promuje kogoś tylko na 1 walkę?! Swoją drogą Janek poświęcając ten rok-dwa na WSOF miały walki z wieloma znanymi nazwiskami, to samo w Bellatorze, w półciężkiej nazwiska są tam bardzo mocne. Ale nie, bo z Bellatora i z WSOF nie ma ucieczki, więc lepiej zostać w KSW, a raczej czasem w KSW, bo Janek walczy 2 razy do roku, nie więcej.







Cipek, tutaj daje jeszcze nadzieje, chciał walczyć na KSW24 mimo iż z tego co kojarze nie było go na rozpisce. Podejrzewam że w KSW nie zarabia tyle co Mamed czy Pudzian, więc tutaj kasa nie ma aż takiego znaczenia. Walka na KSW24 może być dobrą klamrą, dokończeniem pewnych spraw, i liczę że po niej zadeklaruje wprost co do UFC.







I rozliczajmy ich co do czynów, a nie słów. Dla mnie Mamed "grał" z fanami bo jasne że UFC nie ugina się w negocjacjach, albo się zgadzasz, albo nie, a teksty typu "Bisping zarabia więcej, ja jestem od niego lepszy" są bezsensowne. Mam nadzieje że Cipek nie pójdzie jego drogą
 
@ Benoit



Chyba juz 5-ty raz widze jak piszesz po raz kolejny to samo, za pierwszym razem bylo to ciekawe ale teraz juz nie ograniam czy po prostu trollujesz czy nalezysz do forumowej grupy szydery ksw
 
Ja to chcialbym się dowiedziec i poznac dowody na to skad wzielo sie gadanie o bonusach od Dany pod stolem? Chcialbym tez wiedziec jak duze jest to zjawisko jesli w ogole istnieje poza prezentami w postaci nowego samochodu dla wybitnych zawodnikow. Bo jesli uzywa sie tego jako argument przy dyskusji zarobkach to moze jakos ustalmy jakiej wagi jest to argument.
 
@up jest założony temat o tym na forum, tam jest wszystko wyjaśnione

Ja mogę w tym momencie stwierdzić że Mamed gdy dowiedział się że 30 tys za walke to maks jaki wytarguje, wiedział ze z KSW nie odejdzie


Ja mam ciut inny wniosek. Mamed nie jest idiotą, doskonale wiedział ile mniej więcej dostanie na starcie...
 
Całe to gadanie o tym kto, za ile i kiedy trafi do UFC, oparte na zdaniach wyrwanych z jakiś wywiadów jest śmieszne. Nie ma w tym faktów, tylko domysły i teorie autorów.



Najlepiej świadczy o tym to, że o negocjacjach Piotra i Daniela nie wiedział nikt. Całe środowisko zbierało szczeny z podłogi.
 
@saiyan, nie, staram się komuś wytłumaczyć swoje zdanie, zamiast pisać "Janek i trafi do UFC i tyle". Temat ten jest, zobaczymy co będzie za te 2-3 miesiące, ja uważam że nic się nie zmieni w tym temacie, period.
 
@dbgoku14



Może podać linka do tego tematu? Bo nie mogę coś znaleźć (albo źle szukam).
 
Dla mnie największe szansę na występ na UFC POLAND mają: Jotko, Drwal i Materla w 84 oraz Sarajewski w 70.
 
Back
Top