Pogotowie Sercowe Cohones

Klocek na wycieraczce zawsze na propsie, tylko płonący:-) Za takie akcje należy się wychłostanie pytongiem po facjacie co najmniej, w końcu robienie z faceta jelenia, to nie poslizgnięcisię na skórce po bananie.



Właśnie niech się chłopak wyluzuje bo nie ma co na takie panie marnowć energii życiowej.
 
No i to będzie chyba najlepsze wyjście. Być twardym i zakończyć relację z tą kłamliwą suką. Najwyrażniej nigdy nie wyznała uczuć szczerze. Najbardziej to boli, że słowa, że się kogoś kocha nie znaczą już nic w tym świecie.



@baju



bjj i mma nauczyło mnie, żeby zawsze zachowywać zimną głowę i się nie podpalać bo często źle można na tym skończyć to i spokojny jestem zawsze.
 
Tylko, że nie jednego pewnie jeszcze tak zrobi...Szkoda, że nie da się jej jakoś wybić tego z główki. No, ale P. dobrze doradził. Niech się umówią, a Ty idź. Jeśli to się da zrobić ;-)



Jesli Ty nie chcesz być zimnym skurwielem to szukaj takiej, która doceni, że nim nie jesteś. Nie zmieniaj się pod kobietę. Bo ona chce byś takim był i Ty takim zostaniesz? To praktycznie pantoflarstwo :-)



Powodzenia.



PS: I nie szukaj kolejnej tam gdzie znalazłeś tą.
 
Doceń też ziomka. Zawsze mógł Ci przeheblować kobietę i nic byś nie wiedział. A tak Ci pokazał wszystkie rozmowy itd <ok>.
 
Orest, nie spinaj. Chciałem troszkę rozluźnić temat. Zresztą skoro ona jest dla niego taka, że ogarnia innych facetów na boku, to wcale bym go nie ganił, gdyby zrealizował ten chory plan.


Przemek, 3 lata temu. Nie aż tak dawno, fakt.



Tak ogólnie to ludzie się zmieniają, ale nadal jakiś pierwiastek z wcześniejszych cech im zostaje. Nikt się nie wyzeruje, stety niestety.
 
@up



No to prawda dobrze, że niektórzy są w porządku. Myślę, że ogarnę to wszystko w ciągu tygodnia. Ziomek już dogadany. Teraz tylko ją ogarnąć na spotkanie i ja wbiję zamiast niego i powiem co mam powiedzieć. A, że wpada do mnie na cały weekend to zrobię to co polecił Perv :)
 
Niestety mawia się, że ludzie się nie zmieniają i jeżeli zrobiło się coś raz to zrobi się i kolejny.


Zrobi.



Ja z moją ex miałem tak samo. Rozstania, powroty, jej walenie w chuja i ciągłe szukanie kogoś/czegoś lepszego. Zmarnowane lata. Posłuchaj nas chłopaku, ja wiem że każdy musi poczuć na własnej dupie że jest ruchany, ale w tym przypadku lepiej zaufaj społeczności cohones.
 
Dlatego trzeba mówić kobiecie dokładnie coś odwrotnego, tj. że wierzysz w zmianę zachowania, masz dużą tolerancję do błędów w przeszłości i czekać aż opowie jak najwięcej.
 
albo znalezc taka ktora bedzie z Toba szczera i w rozmowac i uczuciach - taka ktora powie Ci wszystko co jej lezy na serduchu. serio, istnieja takie... :)



po chuj z kims byc skoro sie do kogos nic nie czuje (patrzac na akcje to bylo czyste klamanie w oczy, sorry) i przez 8 miesiecy odpierdala takie cos? co trzeba miec w glowie?
 
@baju



Dokładnie. Po co? Jak ja do laski nic nie czuje to z nią nie jestem i nie próbuje być tyle w temacie. A ona jest, ale albo nie pasuje jej coś w związku, albo to ją kręci takie wirtualne znajomości i niedwuznaczne rozmowy.
 
@TCH1, uwierz mi, ze slyszalem pare rzeczy ktorych kiedys pewnie bym nie przyjal bez rozpierdolu w glowie, ale bycie z K. strasznie mnie jakos uspokaja, jestem bardziej pewny siebie w niektorych sytuacjach i jak na poczatku czulem sie niepewnie tak teraz wierze, ze dla niej jestem numer jeden - i tak powinien czuc sie kazdy w zwiazku IMO. chodzi o wsparcie i 'poprawianie' siebie, ulepszanie jedno drugiego, a nie pierdolenie glupot, klamstw, a potem jeszcze jakies krecenie na boku. odcinac takie rzeczy i to szybko.



oczywiscie pisze jedynie o tych ktorych interesuje cos trwalego i jedna partnerka, a nie naszych #tureckichkrulachperversyjnychstyle. nie mam nic przeciwko takiemu czemus, bo przynajmniej nie owija sie w bawelne i nie traci czasu. gorzej jak ktos pierdoli jedno, a robi drugie - tego nie moge zniesc, zawsze tak mialem.



nie wiem jak takie krecenie moze byc dla kogos podniecajace, toz to idiotyzm, po chuj w ogole ranic druga osobe takimi akcjami. tak jak mowilem, ponizej 92 to padaka. <3
 
@up



zastanawia mnie tylko ilu takich jak ja ogarnęła i czy przez te 8 miesięcy ze mną nie była jeszcze z kims w związku.



Być z kimś i robić na boku to jest poniżej krytyki. Nie wiem po co ranić kogoś, kto nic złego nie zrobił. Zjebane mózgi mają te dupy teraz.
 
wpada do mnie na cały weekend to zrobię to co polecił Perv :)


1p0I4YD.gif
 
No tak, nie daje nikomu ścisłych recept, bo w zasadzie każda sytuacja jest inna, ale...



Jak już wspomniano czyjaś historia, czy sposób w jaki zainicjowało się związek może duzo mówić o tym z kim się zadajemy i co to wróży nam na przyszłość.



Czy to reguła? Nie.



I w tym problem, bo aby czasem aby wyrobić sobie intuicję tak by wiedzieć kiedy można zaryzykować, trzeba wyrobić sobie najpierw posladki, a wazelinę i tak trzymać zawsze w zapasie ;)



Co do podejścia jakie reprezentuje Mahonek, to nie popieram. Kiedyś miałem fazę, zastanawiałem się czy bym potrafił kogoś "bajerować", czyli mówiąc wprost kłamać i łamać, ale nie jestem w stanie. Wiecej kłopotu niz ta przyjemnośc jest warta.
 
Ale ja nie kłamie bajerując ;x



Wędka, spławik, stajesz vis-a-vis niej i zaczynasz prawić :3
 
o ja pierrdole, bywalem na baletach 'troche' mahonek i znam ten typ - zawsze dostarczacie rozrywki... :)



wedka, splawik, te sprawy.
 
Na jednym innm forum, gdzie się udzielam jeden 13-letni dzieciak pisze w bardzo podobnie wkurwiający sposób co mahonek.
 
Ciekawe kiedy puszczą lejce Loganowi i zrobi porządek z tym głowonogiem. Mateusz, liczę na Ciebie.
 
Orest, not gonna happen, def i reszta zakochani w wolnosci i mahonkach. <3



ale wierze, ze Mateusz juz tysiac lat temu by go spacyfikowal szybciutko. :) #potwierdzoneinfo
 
ale wierze, ze Mateusz juz tysiac lat temu by go spacyfikowal szybciutko. :)


Też w to wierzę, ale chyba szef nie pozwala używać narzędni represji, a szkoda..
 
Niepotrzebnie się przejmujcie...Nie macie problemów nawet najmniejszych we własnym życiu by się wyżywać na chłopaku? Interesujcie się tym co Was interesuje, dla Waszego zdrowia i dobra, bez złośliwości :-)



Baju "+1". Ja wolę brutalną prawdę niż słodkie kłamstwo. W każdej sytuacji. Krytyka wskazana, żeby było co ulepszać w związku i samemym sobie, ale krytykować trzeba umieć i tak samo umieć ją przyjąć, a nie się łamać. Tylko, że megarzadko są osoby mówiące coś prosto z mostu w dodatkowo asetywny sposób, mając na celu ulepszenie czegoś, a nie po prostu dopier**lenie komuś :-)
 
Piekne historie w tym temacie, az sobie przypomnialem jak mi dupa najebala w bani (rzucil ja typ a pozniej sie zeszli), takze takiej dupie co cos kombinuje odrazu chuj w anus, dziekuje. Sorry chlopaki ale musialem po wielu latach gdzies to napisac hahahah.
 
Baadnews. Kumpel się z nią umawia w jakimś hotelu, ona przychodzi wszędzie ciemno, Ty siedzisz w masce. Bawisz się nią, jesteś władczy itd. bicze, nie bicze, co tam sobie tylko chcesz. Przelecisz ją, później ściągasz maskę, rzucasz nią i setką na cyce i mówisz coś w stylu: zapłać za pokój, reszta za usługę.



Porada z cyklu masochistycznych.
 
@up taaa qrwa jaki rozrzutny heh
Baadnews. Kumpel się z nią umawia w jakimś hotelu, ona przychodzi wszędzie ciemno, Ty siedzisz w masce. Bawisz się nią, jesteś władczy itd. bicze, nie bicze, co tam sobie tylko chcesz. Przelecisz ją, później ściągasz maskę, rzucasz nią i setką na cyce i mówisz coś w stylu: zapłać za pokój, reszta za usługę.
I koniecznie weź ze sobą wielkie [strike]murzyńskie[/strike] czarne dildo....
 
Back
Top