Pogotowie Sercowe Cohones

Na twoje? Myślisz, że jakbyś wrócił, to by się cudownie na stałe odmieniła i nagle stała idealną matką i dziewczyną? :-)
 
Napewno by się tak nie stało i to wiem, bo to zła kobieta jest. Ale na moje, bo zachowałem taki zwyczajny, normalny męski honor i nie weszedłem w to znów. I teraz ona wie jak ja się czułem jak mnie zostawiała. Odmiana raczej byłaby chwilowa, jak ostatnio potem znów by odjebało, typ kobiety która nie może dostać zjeby, nie ważne słusznie czy nie słusznie, bo sobie "dystans" wyrabia.:-)
 
Przejdzie mi. Jeszcze dziś a moze przez kilka dni będę chciał powiedzieć wszystko czego nie zdążyłem, ale zaraz do mnie dotrze jak śmieszny jestem. Już to przerabiałem tyle razy. Tylko zazwyczaj ja właśnie nic nie odpierdalalem i teraz dziwnie się z tym czuję. Nigdy wcześniej jej nie ubliżyłem i nigdy nie zrobiłem czegoś na złość. To mi leży na wątrobie cholernie. Rozstawałem się już z nią pewnie kilkanaście razy, ale po raz pierwszy tak.
Cóż, dzięki za szczere słowa:)
 
A może po prostu udało jej się wmówić mi poczucie winy na sam koniec. Tak to chyba to. Przecież i tak to co jej napiszę chuja znaczy, gdy obok jest jebany makaroniarz z końską japą.
 
Perv, nie zrzucaj winy ani na siebie, ani na nią, tylko posłuchaj rad tych, którzy Ci mówili, żebyś poszedł pogadać z psychologiem i to prędko. Trzymaj się w boju ze samym sobą, tej walki nie można przegrać, można tylko wyjść z niej mocno poranionym.
 
Z jakim kurwa psychologiem, Perv idź coś wyrwać, zaruchać i czym prędzej nam zrób z tego dobrą historię! Nie ma opierdalania się.
 
Dzięki Panowie za rady.



W sumie to brat i przyjaciele mówią mi to samo. Trudno zrezygnować z kogoś, kogo się kocha, ale czasami trzeba podejmować trudne decyzje :-)
 
Pany mam problem, z tym utrapieniem z którym byłem, przez ostatnie 1,5 roku, gnębi mnie o jakąś jebaną płytę z filmem, żebym odwiózł, napisałem odwiozę, ale nie wiem kiedy, to ta mi pisze, że codziennie jestem u niej w mieście i ma być do piątku u niej film.Gdzie ani nie przemieszczam się obok jej domu, ani nawet mnie nie widzi. Film może znaleźć na necie, ja jej odwiozę ten film ale po prostu na razie nie mam ochoty na nią patrzeć. Kurwa, na jaki chuj jej wiedzieć, gdzie jestem i kiedy. Boże ta kobieta się chyba nie odjebie ode mnie.
 
Kurwa jak się pożycza to się oddaje.Teraz się nie dziw. Widocznie jak z Tobą była to Cię nie chciała cisnąć teraz jej to wsio rypka.
 
Pomysł z pocztą zajebisty, bo jeszcze posądzi cię o kradzież :-) a w ten sposób dasz jej jeszcze wyborny sygnał, jak bardzo cię obchodzi.
 
Nietykalni :D, w ogóle jakim prawem się mną tak interesuje, że wie gdzie jestem codziennie. I jeszcze mi pisze, że nie powinno mnie to obchodzić, z kim będzie oglądać, gdzie nawet o to nie pytałem tylko napisałem, że odwioze, a na razie, niech sobie na necie obejrzy. Pierdolnięta, tak jak by mi chciała na złość zrobić, że z kimś tam będzie oglądać, ten film tak jak ze mną na początku. Z tym, że mnie to jebie po całości. Wyśle pocztą :D
 
haha, zastanawiam się czy po tym co jej powiedziałem, ze 3 tygodnie temu dalej być takim skurwysynem :D
 
Mam wrażenie, że ona Ci jeszcze odjebie jakąś krzywą akcję i to "kryminalną". Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało za kilka tygodni, że zapukają do Ciebie smutni panowie i pojedziesz składać wyjaśnienia w sprawie rzekomego molestowania jej, albo jej syna etc... Z tego co opisujesz kobitka ma bardzo duże problemy emocjonalne. Trzymaj się i uważaj, obym był złym prorokiem i obyś nie miał więcej żadnych problemów. Pozdro.
 
Sasha---zboczuchy , hihiih :)


c7b230e98c72ec7fcc6801c3072f481ec592d6fb
 
Jak będziesz wysyłał pocztą zwróć tylko uwagę na znaczek pocztowy, żebyś przypdakiem nie nakleil czegos takiego :
stamp.jpg
 
@Fresh Ty poważnie piszesz :D, najwazniejsze, że nie daje się prowokować trochę mnie to wkurwia, ale dla mnie to ją boli strasznie, że ja pierdolnalem tym wszystkim, jak chciała wracać, a ma wielkie ego, bardzo wielkie i to ją gryzie. Więc, albo chce mi zrobić przykrość, że ma kogoś, stąd byłoby stwierdzenie, że nie interesuj się z kim będę oglądać, gdzie kompletnie o to nie pytałem O_O. Albo dalej chce coś zdziałać, tylko kompletnie nie wiem po co. Kurwa takie ma rozjebanie emocjonalne, że to jakaś masakra. Ja mam ją w dupie, a ta potrafi mi powiedzieć kiedy i gdzie byłem, dobrze że godzin nie podaje jeszcze
 
Seven ale nie wysyłaj od razu. W pierwszym liście napisz żeby już nie męczyła buły o głupoty i dała Ci spokój a w PS wpisz: Chciałem ci włożyć ten film do listu, ale zakleiłem już kopertę.
 
A tak przy tej okazji, to redakcja składająca się z samych facetów, fajnie blokuje nowych użytkowników-- szczególnie płci przeciwnej--przypisując im nieprawdę, a nawet próbując zrobić z nas faceta.
Dziwne praktyki tutaj macie. Moze warto otworzyć się jak Kowalik na żeńską część mma również -- nie sądzicie? :/ A jeśli któryś z napaleńców myślał, że pokaże cycki, albo wkleję zdjecie mnie uwiarygodniające--to sie przeliczył.
Pozdrawiam Wiewiur/"Sasha" :(
 
Pier@ole co za troll, cohones osiagnelo nowy level. Kula idz juz w chuj pozmywać czy cos. takimi wpisami sama sie kompromitujesz.
Hejatki :)
To dalej sie pocieszajce wzajemnie w swym samczym stadku :)
Specjalnie piszesz w tym temacie co nie? Sam nie wiem po co ja to karmie i tak na koncu okazuje sie, ze to konto kaczki :D

Co do akcji Perfumiarza. Toksyczne związki sa najgorsze. Niby nie chcesz skonczyc z kims, nie potrafisz powiedziec tej osobie ''spierdalaj'', a jak jestescie ze sobą to tylko sie ranicie. Jestem ogolnie za tym, zeby palić mosty blokowac numer, blokowac na fb, wyprowadzic sie. Wtedy latwiej zapomniec, niestety niektorzy maja sklonnosci masochistyczne. W sumie ja tez tak mam, bo wole byc szczesliwy z dziewczyna 2 miesiace, potem ona mnie robi w ch#j i cierpie rok probuja zapomniec, ale takie zycie. Uczcie sie na bledach panowie :)
 
Back
Top